2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bence değerlerin kötü değil sadece yumurta kaliteni artırman lazım. İster takviye ile ister beslenmek şeklin ile mesela paket gıda ve kimyasal çamaşır suyu vs hepsini bitir farkı görüceksin. Tabi doktorun dediği öncelikle ben sadece tecrübe ettiğimi aktarıyorum

Oy bu nasıl güzel bir morel oldu gece gece paket gıdayı çıkarttım gibi beslenmeye daha dikkat ederim tabiki yeterki olsun. Benim regl 25inde kasıklarım ve belim bugün çok ağrıdı aciyipte halsizim hemen ümit ediyor insan acaba gebelik mi var diye doktora eşimin testi çıkınca göstereceğiz muhtemelen Salı veya çarşamba acayip sabırsızım.

Zeyna03 benim elimde de 1 tane testim kaldi. Bat cumartesi eğer o gün olmazsam bende sizinle beraber pazar test yapicam. Inşallah olmam
Şimdi kittenlyy den aldığım yetkiye dayanarak "eğer hamileysen" inşallah olmazsın da pazar beraber yaparız diyorum

Ettiğimiz duaya dikkat edelim dedi ya ondan

Ben günü kapatıyorum yine bugün mide bulantısı beni mahvetti hala bulaniyor inşallah gebelik hormonlarından, progesterondan falan dolayıdır midemi bozmamisimdir yani

Sizlere iyi geceler, tatlı rüyalar diliyorum yarın sabahınan görüşmek üzere

Kizlar bugün belirtilerle kafamı bozdum.Ben ben değilim sankiHepsi psikolojikse vücudumu iyi tanıyamamışım demektir.Halbuki iyi tanıdığımı iddia ediyorum.Bugün zaman zaman kendimi hamile gibi hissettim.Zaman zaman değil mi acaba dedim.Oranlarsam %60 hamile gibiyim.%40 değilim.Birkac güne tekrar oran verebilirim
Pazar günü bir ihtimal ak kara belli olacak.Hep beraber göreceğiz inşallah.Yarın yeni belirtilerle buluşmak üzere.(Umarim uydurmuyorumdur)İyi geceler tatlı rüyalar hepinize.

Yaa ne güzel sizindemi oğlunuz var benimde 4 yaşında bir oğlum var ne ara oldu nasıl öğrendim hiç bilmiyorum keşke o zamanki gibi rahat hiç bişey bilmiyor olsaydım diyorum inşallah hep beraber öğreniriz

Ay hadi İnşallah bende hevese geldim sayenizde

Bekleriz canm.Pazar sabah test günü ne guzel.Pozitifler havada uçsun insallah.
İnşallah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin Allah en güzelini isteyelim biz olur inşallah ben de ne gebelik belirtisi var ne adet. Normalde adetten 1 hafta önce karnım ağrırdı mutlaka şimdi hiç ağrım yok. Göğüs hassasiyeti de yok ama umut etmeye devam ediyorum

Benim de 2 oğlum var Allaha emanetler.Herkesin oğlan masallah.Lioo nun da oğlu var.Birer de hayirli saglikli kız evlat nasip etsin Allaha bizlere.Amin.

Ben senin yerinde olsam vakit kayip etmeden tüp bebeğe baslarim . Hayit tohumu tavsiye ederim ayrica. Benim FSH 13dü hayit tohumu ve testere dişli aslan pencesi kullandim bi süre 5 e düşdü.

Merhaba kızlar, Haziran ayında 12 haftalık oğlumun kalbi durdu melek oldu berbat bir kürtaj ve sonrası süreci yaşadım, kan pıhtılaşmam olduğunu öğrendik. Şimdi bu ay ilk kez bebiş için denedik, bel ağrısı kasık ağrısı belirtilerim var. Adete 9 gün kala erken testte negatif gördüm. Pazar benim de test günüm bakalım hayırlısı :))

Bilmiyorum artık hiç takmadığım zamanlarımda oldu ama olmadı. Nasipten öte yok bunu bi kez daha anladım…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…