2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Maalesef yine olmadı. Tam günümde adet oldum çok kötüyüm artık hiç gücüm kalmadı göz yaşlarımı tutamayacağımı bildiğimden işe bile gitmedim
Kız olurmu öyle şey sakın umudunu yitirme, en beklemediğin anda haber alacaksın bak emin ol Allahtan ümit kesilmez, bazen gebeliğe o kadar odaklanıyoruz ki etrafta dönüp biteni görmüyoruz gerçekten. Mutlaka seni seven bir eşin bir ailen vardır , zamanı gelince olacak lütfen ağlayıp dahada üzme kendini . Allah sana ve isteyen herkese hayırlısıyla en kısa sürede hamilelik nasip etsin

Ben 2.bebemi yumurtlamanin 10.günü kaset test ile öğrenmiştim canim.6 yılda vücudumda değişiklikler olmadıysa yine erken öğrenebilirim sanirim.Pazar günü yumurtlamanin 11.catlamanin 10.günü olacak.Biz bir cesaret Eldorin ile test yapmaya karar verdik.Bendeki de deli cesareti hem de kaset testle yapicam testi 6 yıl önce kaset test ile öğrendiysem yine öğrenirim diye delilik iste bakalım hayırlısı.Beklemek çok zor

Olabilir evet yani erkenden yapmasaydım kaçırmıştım
Benim de bu ay 3 ilişki oldu sadece.Neyime güveniyorsam ayın 7 si sabah 9 u pik günü gece ve 10 u çatlama günü gece.Tabi nasipte varsa tek ilişkiyle bile tutuyor.Bakalim bekleyip göreceğiz.İlk testinin markası neydi canim

Kızlar son kullanma tarihi 2 yıl geçmiş gebelik testi sonucuna güvenilir mi sizce

Maalesef yine olmadı. Tam günümde adet oldum çok kötüyüm artık hiç gücüm kalmadı göz yaşlarımı tutamayacağımı bildiğimden işe bile gitmedim
Canim benim zamanı vardır mutlaka.Üzülmen normal ama lütfen kendini harap etme.Ümidini kaybetme.Bi süre üzerinde durmamaya çalış.Kk daki topikler konular da çok etkiliyor ruh halimizi.Sürekli buralarda takılmak stres ediyor insanı.Biraz kafanı dağıtacak şeylerle meşgul olabilirsin.Allah sana ummadığın anda yaşatsın annelik duygusunu.Ben de bu ay olmadıysa buralardan uzak kalıp akışına bırakmak istiyorum.

C çizgisi çalışıyor diye sorun yok diye düşündüm ama , cumartesi normal test yapıp öğrenirim inşallah
Yaptın mi testi?Sabredebilirsen pazar günü beraber yapalım.Eldorin ve birkaç kişi daha var.Bat neydi senin

Zeyna03 benim elimde de 1 tane testim kaldi. Bat cumartesi eğer o gün olmazsam bende sizinle beraber pazar test yapicam. Inşallah olmam

Merhaba kızlar ben 38 yaşındayım evliliğin 2.ayındayım yaş sebebiyle direk gebelik düşünüyoruz diye testlerimi yaptırdım bide eşimden spermiyogram istediler onu bekliyoruz henüz gösteremedik. Ama benim sonuçları tek tek internette aratınca biraz moralim bozuldu sizce nasıl
AMH 0.17 Estradiol 46 Prolaktin 6.3 LHL 11.75 FSH 20.67 Progesteron 3.35

AMH dışındaki diğer testler 2 ayrı hastanede 1 gün ara ile tekrarlandı hemen hemen aynı değerler çıktı.

Kistin belirtisi oldu mu sende canım, bende geciktim ama testte çıkmıyor geç döllenme vs diye heveslenmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…