2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Çok teşekkür ederim biraz uzaklaşmak iyi gelir umarım en azından bicsonraki adete kadar …

İki yıla yaklaştı sanırım ondan bu yorulmuşluğum, çaresizliğim. Ailem ve eşim çok iyiler şükür ama ne olursa olsun sizler kadar buradiler kadar kimse anlamıyor

Kıymetli desteğiniz için çok teşekkür ederim. Biraz uzaklaşmak belki iyi gelir en azından bi sonraki adete kadar. İçinizdeki tutunduğunuz umutlar, hayaller, belirtileriniz sizi hiç yanıltmasın… hamileliğini öğrenen arkadaşlar hiç çekinmeyin haykırın burda, buradakiler üzülmez aksine çok sevinir çünkü onlarada umut olursunuz…

Benim de 2 oğlum var Allaha emanetler.Herkesin oğlan masallah.Lioo nun da oğlu var.Birer de hayirli saglikli kız evlat nasip etsin Allaha bizlere.Amin.
Amin canım. Benimde oğlum var 21 Kasım 4 yaş olacak her sorduğum da Anne kız kardeş diyo

Insallah olmazsın ve hep birlikte pazar günü pozitifi görürüz.
Ay inşallah.
Evet çok amin rabbim biliyor ne istedigimizi. inşallah gebeliktendir.

Evet gerçekten tüm kalbimle seviniyorum pozitifi görünce belki diyorum. Negatif oluncada ay bende hamile degilim sanırım diyorum.

Benim de 2 oğlum var Allaha emanetler.Herkesin oğlan masallah.Lioo nun da oğlu var.Birer de hayirli saglikli kız evlat nasip etsin Allaha bizlere.Amin.
Demi dadlumu dadlu kız olursa muhtesem olur. Tabi once saglikli güzel omru olsunda kız oglan hiç farketmez.

Canim çocugun var mi senin

Ben de pazar sabahı yapayım bari
Bekleriz canm.Pazar sabah test günü ne guzel.Pozitifler havada uçsun insallah.
Kizlar başka kimler vardı pazar yapicak. Ay en azından 2 3 tane gebe çıkar demi aramızdan. Hepimiz negatifde olmayalim demi

Canım bu hayat sürprizlerle mucizelerle dolu hemen ümidini umudunu kaybetme olur mu

Günaydin cancağızlarım

Test için son gün
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik
Pazar günü baya kalabalık bir grup olcaz burası herhalde test fotoğrafı dolacak

Güzel bir gün olsun hepimiz için

Teşekkür ederim canım benim bata çok var ama pazar günü ben de sizlerle teste katılmak istiyorum
Benim bat yarin. Ama dün ve onceki gun testte çıkmadı. Bu gün ve yarin yapmicam dayanabilirsem tabi bana hiç bu konuda guven olmaz. Gecikirsem pazar yapicam

Sanada gunaydin guzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…