2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Negatif görünce mi almak istemedin.Regl olana kadar umut var ben olsam dayanamaz yine alırdım
Evet en son cumartesi yapmıştım bişey göremedim. Gerçi önceki gebeliğimde adet günü çok silik çizgiyle öğrenmiştim öncesinde görememiştim ama ne bileyim pek umudum yok. Bir kaç gün daha olmazsam alırım

İstediğimizde nick degistirebiliyormuyuz.Ben de değiştirmek istiyorum 6 yıldır sıkıldım aynı nickten
🤣🤣🤣 6 yıldır ve hiç degistirmedin mi her 91 günde bir degistirmemize izin veriliyor. Ayrıca ismi güzel

🤣🤣🤣 6 yıldır ve hiç degistirmedin mi her 91 günde bir degistirmemize izin veriliyor. Ayrıca ismi güzel
Evet 6 yıldır hiç değiştirmedim.Bu nicki bi yerde okumuştum ordan aklımda kalıp yapmıştım.Öylece kaldı.Daha güzelini bulup değiştireyim ben de 🤩

Evet en son cumartesi yapmıştım bişey göremedim. Gerçi önceki gebeliğimde adet günü çok silik çizgiyle öğrenmiştim öncesinde görememiştim ama ne bileyim pek umudum yok. Bir kaç gün daha olmazsam alırım
Hakkında hayırlısı canım.Sen bilirsin.Insallah gebelik vardır.Yoksa da bi dahaki aya oluşur insallah.

Hangi uygulamada canim. Aslinda suan teste bakincada ikinci cizgi gozukuyor ona eminim. Ama iste test bozuk olma ihtimalide var
Ben femometer kullaniyorum ❤️ testi canlı çekersen akıllı teşhis de yapıyor 🙈 ben ogkuma hamileyken testin pozitif olduğunu uygulamadan öğrendim 😂
Ne bileyim hiç bi belirti hissetmeyince almasam mı dedim
Kız adetin gecikmiş bence yap sen yine. Bak ben kolay kolay test yap demem. 😂 En son starkarya starkarya ya dedim ikinci çizgi çıktı 🙈

Sahi kız sen kayboldun starkarya starkarya ne oldu yeniden test yaptın mı?

Baska marka ile sabah tekrarla istersen.Ne zaman yumurtlama olmuştu senin geç döllenme ihtimali var mı
Tahmini 5 6 yumurtlama olmasi gerekiyor. Yani ustunden 10 11 gun geçti. Ben zaten gebeliklerimde hep adetten sonra öğrendim

Ne zaman yapcan testi?

Benim hafif bulantım var ama benim normalde de ara ara bulantım olur gebeliğe bağlamıyorum. Memelerinde doluluk var ama ağrı sızı elektriklenme falan hiç yok. Koyu kıvamda az miktarda beyaz akıntım var. İr de dün koku hassasiyeti yaşadım ama o da kokunun gercekten kötü olmasından kaynaklanıyor olabilir. Yani sıfıra sıfır elde var sıfır 😂

Pazar günü test yapcam belki de cesaret edemem yapmaya ama en az pazara kadar bekleyecegim ❤️
Ben yaptım az önce negatif. Adet olucam bu ay elendim olsaydı çıkardı şimdiye kadar

Ya benim bugün akıntımda incecik damar şeklinde pembelik gelmiş kılcal damar şeklinde ama senelerdir hiç böyle bir şey görmemiştim çok merak ettim. Yaşayan oldu mu? Ama yerleşme kanaması vs olabilmesi için de çok erken daha yumurtlama günüm gelmedi🤣

Bacım gelmemiş adetten umut kesilmez dur bakalım sen yumurtlama takip etmiş miydin yoksa öyle gelişine mı degerlendirdiniz 😂
Biz yumurtlama takip ettik bu ay baya sıkı değerlendirdik o yüzden çok umutluydum ama hayırlısı yaa eşimde sperm sorunu yok bende de yumurtalarımda bir sıkıntı yok ama hormon testine baktırmadım bu ay olmazsa hormon testine gidicem. 6 aydır deniyoruz bizde

Biz yumurtlama takip ettik bu ay baya sıkı değerlendirdik o yüzden çok umutluydum ama hayırlısı yaa eşimde sperm sorunu yok bende de yumurtalarımda bir sıkıntı yok ama hormon testine baktırmadım bu ay olmazsa hormon testine gidicem. 6 aydır deniyoruz bizde
Bu arada hiçbir doktor da hormon test istemedi burda okuduklarından yaptırmam gerektiğini düşündüm ben talep edicem doktordan

X