2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Buna da dayanamıyorum.3 saat falan durabildim kk ya girmeden Bir sabah bir de akşam olmak üzere 2 defa gireceğim.Gebeĺik belirtisi konularını okumayacagim.Bdv de takilacagim öyle karar aldım

bdv nedir
Kist sonrası nasıl düzeldi döngü düzelmişmiydi geri bende bu ay öyleyim kist varmıs 1 hafta geciktim
Günaydın kızlaaar

Kaldı 4 gün

Gece yine rüyalar rüyalar.

Umarim hepimiz için güzel bir gün olur
Cok heyecanlıı günler geçmiyor dmi
İnşallahh canım gün içerisinde yapıcam hayırlısı olsun bakalım :)
Canım aklım sende umarım güzel haberler alırsın

Kasıklarımda sağ ve solda ağrı batma var. geçen ay 16 sında oldum ama bu ay 21 olmalı (6 ekimde yumurtladım döngüm 35 gün genelde) ama benim döngüm o kadar net değil ki regl mi olacağım acaba diye düşünüyorum çok modum düşük. pcos yok her değerim normal ama döngüm çok sıkıntılı olduğu için bilemiyorum göremiyorum önümü.. böyle belirsiz döngüsü olan var mı ya? acaba hamile olabilecek miyim hiç.. imkansız gibi geliyor

Bdv bir derdim var

Benimde döngüm asla net değil bende de herhangi kist vs yok hatta hazıran ayında reglim bir türlü bitmedi tam 20 gün sürdü dr.a gittim problem yok dedi ama merak etme hamıle kalabılırsın ben tedavi görmedim hamile kaldım ama 6 haftalıkken kalbı durdu maleseff

Merhaba problem olmamasına çok sevindim.
kalbinin durmasına ise çok üzüldüm çok geçmiş olsun

Kizlar az once test yaptim ya once aşagdakini yaptim. 5 dakika sonrasinda baktigimda yeni yeni inmeye baslamisti kan. Galiba bozuk diye onu bıraktım yeni yaptim ustekinni. Altakine baktigimda ikinci cizgi var fotoya uzaktan baktiginda belli oluyor. Iki test farkli markalar. Acaba test bozuk mu

Eklentiler

• 20241016_135906_001.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 20241016_135904.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 34
Sanki 2.resimde az bi gölge var gibi yok gibii

Sanki 2.resimde az bi gölge var gibi yok gibii
Canim aslinda VAr çizgi testtede açık gözle gozukuyor Onda sorun yok ama işte test bozukmu o yuzden mi ikinci çizgi çıktı mi
Ayni testten elimde yok ki yapayım. Negatif cikaran testimden var

Canim aslinda VAr çizgi testtede açık gözle gozukuyor Onda sorun yok ama işte test bozukmu o yuzden mi ikinci çizgi çıktı mi
Ayni testten elimde yok ki yapayım. Negatif cikaran testimden var
canım ben ikinci testte bi pembelik gördüm gibi ya gözlerim bana oyun oynamıyorsa eğer :)) adetine kaç gün var daha

Gecmiyo valla canim hayalet çizgi kovalamak da istemiyorum açıkçası o daha çok sinirimi bozuyo var mı yok mu belli değil bir de yoksa kendimi kandırmış gibi umutlanip hayal kırıklığı yasiyom sonra. 20 sinde yaparım silik çıkarsa ok çıkmasa regl beklerim gelmezse gene yaparım

canım ben ikinci testte bi pembelik gördüm gibi ya gözlerim bana oyun oynamıyorsa eğer :)) adetine kaç gün var daha
3 gün var
Evet çizgi çıplak gözle bakincada gozukuyor ama iste test mi bozuk o yuzden mi o çizgi belirdi anlayamadim

Gecmiyo valla canim hayalet çizgi kovalamak da istemiyorum açıkçası o daha çok sinirimi bozuyo var mı yok mu belli değil bir de yoksa kendimi kandırmış gibi umutlanip hayal kırıklığı yasiyom sonra
Ha ben işte tam hayalet çizgi kovalamaya başlamış bulunmaktayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…