2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Günaydın kızlaar benim bugün çatlatma iğnesinden sonraki 4. Günüm. Hiç akıntı olmadı ama yumurtalıklarıma sancı giriyor özellikle sağ yumurtalığıma bıçak batırıyorlar sanki
Günaydin daydi belkide dollenme oluyordur :emir_bebek:

Günaydın kızlaar benim bugün çatlatma iğnesinden sonraki 4. Günüm. Hiç akıntı olmadı ama yumurtalıklarıma sancı giriyor özellikle sağ yumurtalığıma bıçak batırıyorlar sanki
Günaydin daydi belkide dollenme oluyordur :emir_bebek:

Ay duşunsenize simdi test ypiyom ve silik çizgi. :KK61: Bizim için muhtesem surpriz olur

Ben bu ay kendimden çok umutluyum nedense hiç bir belirtim yok ama sankı hamıle gıbı hıssedıyorum regliye 10 gün var haftaya test yapmayı düşünüyorum 🥹
Ay hadi İnşallah kacinda yapmayı düşünüyorsun benim de regliye 7 gün var Zeyna03 Zeyna03 kendisini tutabilirse 20 sinde patlaticaz testleri 😂 bu ay ne hikmetse ben de aşırı umutluyum 🙈 o yuzden bekleyebildigim kadar beklemek istiyorum ❤️
Eldorin tut beni yoksa yine test yapicam
Canım tut kendini tut. ❤️ Takıl bize geri sayalım beraber 😂

Evet yaa grup bı coştu iki hamile birden çıktı şimdi bı durulduk. Yok mu günü geçen ya da test yapan başka?

Ay duşunsenize simdi test ypiyom ve silik çizgi. :KK61: Bizim için muhtesem surpriz olur
Kızlarrr test yapın yaaaa bende çok merak ediyorum bak sizin yüzünüzden ben gidip yapcam 😂 ya şu testleri yapmamak için nasıl tutuyorsunuz kendiniziii ya 😅😅

Ay hadi İnşallah kacinda yapmayı düşünüyorsun benim de regliye 7 gün var Zeyna03 Zeyna03 kendisini tutabilirse 20 sinde patlaticaz testleri 😂 bu ay ne hikmetse ben de aşırı umutluyum 🙈 o yuzden bekleyebildigim kadar beklemek istiyorum ❤️

Yok yok kendimden hiç emin degilim sanki bu gun test yapicakmisim havasi var 😂

Kızlarrr test yapın yaaaa bende çok merak ediyorum bak sizin yüzünüzden ben gidip yapcam 😂 ya şu testleri yapmamak için nasıl tutuyorsunuz kendiniziii ya 😅😅
Bence ben bu yapın sözünü bekliyordum 🤣 galiba yapicam ama yine negatif biliyom. Olsun ztn 4 tane testim var. Acaba test gününe kadar her gun 1 tane mi yapsam 🤣

Bence ben bu yapın sözünü bekliyordum 🤣 galiba yapicam ama yine negatif biliyom. Olsun ztn 4 tane testim var. Acaba test gününe kadar her gun 1 tane mi yapsam 🤣
Yap kııız nerden biliyon olumsuz olduğunu , evrene pozitif mesaj gönder çift çizgi çift çizgi. çift çizgi😂😂

Ben reglinin 3.günü yapmayı düşünüyorum dayanabilirsem tabi gecikme yaşarsam😂😂😂 bide anlamadığım şey tüm hamileler bi mide bulantısı kusmayla vs öğreniyor hamileliği bu grupta bu belirtileri yaşayan Allahın bir kulu yok ya biz mi değişiğiz😂

Yap kııız nerden biliyon olumsuz olduğunu , evrene pozitif mesaj gönder çift çizgi çift çizgi. çift çizgi😂😂
Yaptim yaptim senin gibi bıraktım 5 dakikanin dolmasini bekliyorum. 🤣 ay insallah

Canım iki gün sonra tekrarla bazen 10. Gün de erken oluyor ❤️

İlk idrarla yapmakta fayda var canım eğer erken döllenme vs değilse çıkmayabilir gün içinde seyreliyor cunki idrardaki HCG
Doğru diyorsun canım :) ama dayanamıyorum yapabilirim gün içinde 🫣

X