2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Foto ekledim baksana canim.

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-16-12-45-44-560_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-10-16-12-45-44-560_com.bm.android.thermometer.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2024-10-16-12-45-37-648_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-10-16-12-45-37-648_com.bm.android.thermometer.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 23
Kızlarrr test yapın yaaaa bende çok merak ediyorum bak sizin yüzünüzden ben gidip yapcam 😂 ya şu testleri yapmamak için nasıl tutuyorsunuz kendiniziii ya 😅😅
Söyle bana sevgili hamis çatlamanin üzerinden 6 gün geçti.Testte çıkar mı?Çıkar dersen hemen gidip yapayım :KK53:

Kizlar az once test yaptim ya once aşagdakini yaptim. 5 dakika sonrasinda baktigimda yeni yeni inmeye baslamisti kan. Galiba bozuk diye onu bıraktım yeni yaptim ustekinni. Altakine baktigimda ikinci cizgi var fotoya uzaktan baktiginda belli oluyor. Iki test farkli markalar. Acaba test bozuk mu
Ya bak bişey dicem yine beni kızdırıyorsunuz 😅😅arkadaş madem yapıyorsun hepimiz meraklı gibi bakıyoruz kör olcaz niyeee erken gebelik testi yapmıyorsun kuzum. Bu arada üstteki testte çizgi var bence ben görüyorum 🥹🥹

Ben reglinin 3.günü yapmayı düşünüyorum dayanabilirsem tabi gecikme yaşarsam😂😂😂 bide anlamadığım şey tüm hamileler bi mide bulantısı kusmayla vs öğreniyor hamileliği bu grupta bu belirtileri yaşayan Allahın bir kulu yok ya biz mi değişiğiz😂
Çünkü bizler bebe neredeyse tutunmadan öğrenmenin derdine düşüyoruz.Millet regli geçiyor farkedene kadar bulantilari başlıyor öyle farkediyor 😅

Topikte laf yetiştireceğim diye okuldaki çocuğumu unutmayayım.Bebemi alıp geleyim.Sonra yine yetistiririm lafımı.Hadi lütfen biri test yapıp cift çizgi fotosu atsın sevinelim.🥰😀

Ya bak bişey dicem yine beni kızdırıyorsunuz 😅😅arkadaş madem yapıyorsun hepimiz meraklı gibi bakıyoruz kör olcaz niyeee erken gebelik testi yapmıyorsun kuzum. Bu arada üstteki testte çizgi var bence ben görüyorum 🥹🥹
Erken testim yoktu ki
Usttekide mi gordun bence yok ya uzttekide

Erken testim yoktu ki
Usttekide mi gordun bence yok ya uzttekide
Burda var sanki yaaa erken test yapman lazım daha 4 gün normalde zor çıkar erken gebelik testlerinde bile beta en az 10 olmalı, ki adetten 4 gün önce ancak 10/15 olur

Eklentiler

• IMG_4132.jpeg
    IMG_4132.jpeg
    59 KB · Görüntüleme: 21
Burda var sanki yaaa erken test yapman lazım daha 4 gün normalde zor çıkar erken gebelik testlerinde bile beta en az 10 olmalı, ki adetten 4 gün önce ancak 10/15 olur
Canim teste çizgi var ona eminim. Ama test işte bozuk olabilir o yzuden cikarmis olabilir ikinci cizgiyi

X