2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Evet hiç belirtisi olmayan ya da adetle aynı belirtisi olanlar çok ama benim belirtim olmuştu ve anlamıştım. Desteğin için çok teşekkür ederim canım benim için çok değerli. Ben stres yaptıkça olmuyor ve olmadıkça stresim daha da çoğalıyor kısır döngü içerisindeyim farkındayım herşeyin ama elimde değil. İnşallah bugünler de geçecek inanıyorum. Umudumu hiç kaybetmiyorum ama olmadığına emin olduğum bir şey içinde boşuna umutlanmıyorum diyelim 🥰🥰🥰
Demek istediğini anladım.Durumun farkında olmana da sevindim canım.Stres en büyük etken.Kafandan atıp rahatladiğin zaman olacak inşallah.Umudunu kaybetmemen harika.🥰

Yıllardır hiç böyle bi problemim yoktu adetlerim düzenliydi bebek deneyip ovulasyon yaptıgım ayda yumurta çatlayamamıs kist olmus bişeyleri kafada kurarak yaptıgımıza inanıyorm bende. Sürekli yumurtladımmı çatladımı diye düşünerek çatlatamadım yumurtayı şaka gibi😒psikoloji nasıl etkiliyor. Bende braz az giricem buraya ama günde kesin 1-2 kez size bakıcam 😍
Canım ya bence büyük ve talihsiz bir tesadüf oldu seninki 😔 ama eminim her şey yoluna girecek zamanla ben heyecabla senden önce regl sonra da güzel haberi bekliyorum ❤️ ❤️

Kızlar ben hiçbir gebeligimde koku hassasiyeti yaşamadım. Bugün ilk defa bı koku aldim ve öğürttü beni. Annem de yanımdaydı o hiç etkilenmedi. Bir an acaba belirti mı dedim ya 😂 şimdi osursam gebelik belirtisine yormaya meyilliyim zaten ama bir de size sormak istedim 🙈

Son düzenleme:
Kızlar ben oğluma gebeliğimi bata 1 gün kala çok silik laboquick test ile öğrenmişim (eski mesajlara baktım) adet günü kan vermişim beta 117 çıkmış. Bata 3 gün kala da yine test yapmıştım, negatifmiş. Şöyle düşündüm bu test için, betanın kandaki yükselişine olan duyarlılığı oldukça düşük olabilir. Mesela 2 gün öncesi 50 diyelim, onun 2 gün öncesi 25 gibi bir şey olsa bu testte gözükmemiş. (inşallah doğru hesaplamışımdır 😁)

Elinde bu test olan varsa 1 gün kala ya da bat günü yaparsa daha iyi olabilir. Bende yine bu test var, inşallah bi aksilik olmazsa cumartesi yapacağım test.😊

Kızlar ben hiçbir gebeligimde koku hassasiyeti yaşamadım. Bugün ilk defa bı koku aldim ve öğürttü beni. Annem de yanımdaydı o hiç etkilenmedi. Bir an acaba belirti mı dedim ya 😂 şimdi osursam gebelik belirtisine yormaya meyilliyim zaten ama bir de size sormak istedim 🙈
Ayni durumdayım bebisim bel ağrım ve göğüs hassasiyeti gebelikten mi diye geziyorum 2 gündür.Afedersin biraz kabız oldum.Hayatimda sayilidir.O da gebelikten olabilir diyorum.Kafayi yedim🤣Koku hassasiyeti 2 gebeligimde de oldu.Hem de nasıl.Bütün insanlar ev dışarısı ve özellikle mutfak kokuyordu.Butun kokulardan nefret etmiştim.Şu an ben de yok.6.haftadan sonra baslamisti 8-12 arasi zirve yapmıştı.Esimi dus almadan dişini fircalamadan yatağa almıyordum.Hatta 2-3 defa dişini fircalatiyodum sonra macunun iğrenç kokuyor yaklasmaaa diyodum.Adami oynatiyodum resmen.Garibim gebelikten diye ses cikarmiyordu 🥲

Kızlar ben oğluma gebeliğimi bata 1 gün kala çok silik laboquick test ile öğrenmişim (eski mesajlara baktım) adet günü kan vermişim beta 117 çıkmış. Bata 3 gün kala da yine test yapmıştım, negatifmiş. Şöyle düşündüm bu test için, betanın kandaki yükselişine olan duyarlılığı oldukça düşük olabilir. Mesela 2 gün öncesi 50 diyelim, onun 2 gün öncesi 25 gibi bir şey olsa bu testte gözükmemiş. (inşallah doğru hesaplamışımdır 😁)

Elinde bu test olan varsa 1 gün kala ya da bat günü yaparsa daha iyi olabilir. Bende yine bu test var, inşallah bi aksilik olmazsa cumartesi yapacağım test.😊
Ay dur bende bakayım bi bulabilecek miyim.2019 temmuz annelerindeydim😊

Ayni durumdayım bebisim bel ağrım ve göğüs hassasiyeti gebelikten mi diye geziyorum 2 gündür.Afedersin biraz kabız oldum.Hayatimda sayilidir.O da gebelikten olabilir diyorum.Kafayi yedim🤣Koku hassasiyeti 2 gebeligimde de oldu.Hem de nasıl.Bütün insanlar ev dışarısı ve özellikle mutfak kokuyordu.Butun kokulardan nefret etmiştim.Şu an ben de yok.6.haftadan sonra baslamisti 8-12 arasi zirve yapmıştı.Esimi dus almadan dişini fircalamadan yatağa almıyordum.Hatta 2-3 defa dişini fircalatiyodum sonra macunun iğrenç kokuyor yaklasmaaa diyodum.Adami oynatiyodum resmen.Garibim gebelikten diye ses cikarmiyordu 🥲
Ya olsa bile bu kadar erken olmaz zaten bence ya daha vücudumun haberi yoktur hamile olduğundan bence 😂 olsun heyecanlanmak bile güzel 🙈

Testlerim geldi kiymetlimisssss diyip sarılıp okşuyorum yüzüklerin efendisindeki gollum gibi 😂 eşim de erken yapmama kızıyor diye ondan gizli aldım. Cuma günü ailemin yanına gidiyorum haftasonu için orda kalcam neyse ki, gizli gizli test yapcam 😂

Günler çabuk geçsin diye erkenden yatiyom ben tavuk gibi 🤭 sabaha görüşürüz. Şafak yazarım gene 😂

Bende öyleydim prolaktinim yükselmiş sütüm geldi doktordan eve gidince sıktım goguslerimi bide ben bu ay olsun olcak eminim diye kendimi ciddi anlamda kodladim tarlusal verdi doktor 1 tane kullandım adetim hemen söküldü yani bilmiyorum olmadığına inanamadim ultrasounda da girdim doktor olsa görürdük 17. Günün dedi kanında çıkardı dedi ama bilmiyorum psikolojik olarak bir farkliyim🙃🙃

Ya olsa bile bu kadar erken olmaz zaten bence ya daha vücudumun haberi yoktur hamile olduğundan bence 😂 olsun heyecanlanmak bile güzel 🙈

Testlerim geldi kiymetlimisssss diyip sarılıp okşuyorum yüzüklerin efendisindeki gollum gibi 😂 eşim de erken yapmama kızıyor diye ondan gizli aldım. Cuma günü ailemin yanına gidiyorum haftasonu için orda kalcam neyse ki, gizli gizli test yapcam 😂

Günler çabuk geçsin diye erkenden yatiyom ben tavuk gibi 🤭 sabaha görüşürüz. Şafak yazarım gene 😂
İyi geceler canim.Ben heyecandan uyuyamıyorum.

Üşenmedim gittim baktım bende 2019 temmuz annelerine.Belim ve kasiklarim ağrıyor.Hamile gibi hissediyorum yazmışım BATA bir hafta kala.5-6 gün kala test yapmışım.Kaset test.Baya belirgin silik çizgi görmüşüm.Hatta fotosunu atayım buraya.2 gün sonra kan testi vermişim.Beta 83.5 çıkmış.6+5 te kalp atışı duymuştum.Yanilmiyorsam 5+3 kese görmüştüm karından.Ne kadar duygulandım üzerinden 6 sene geçmiş.🥲O zamanki testin fotosunu atıyorum simdi
Ay dur bende bakayım bi bulabilecek miyim.2019 temmuz annelerindeydim😊

Eklentiler

• Screenshot_20241015-215127_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20241015-215127_Samsung Internet.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 33
Üşenmedim gittim baktım bende 2019 temmuz annelerine.Belim ve kasiklarim ağrıyor.Hamile gibi hissediyorum yazmışım BATA bir hafta kala.5-6 gün kala test yapmışım.Kaset test.Baya belirgin silik çizgi görmüşüm.Hatta fotosunu atayım buraya.2 gün sonra kan testi vermişim.Beta 83.5 çıkmış.6+5 te kalp atışı duymuştum.Yanilmiyorsam 5+3 kese görmüştüm karından.Ne kadar duygulandım üzerinden 6 sene geçmiş.🥲O zamanki testin fotosunu atıyorum simdi
Test laboquick mi sanki😊 acaba yumurtlamadan ne kadar sonraydı gördüğünüzde? :)

Kızlar iyi geceler, bende test yapmıştım geçen cumartesi fakat negatif.. Acaba o kahverengi olarak gelen 1 günlük akıntı adet miydi sökülemedi geri gitti diye düşünüyorum artık 🙄 Çünkü şu an akıntıdan başka bişeyim yok arada bir baş ağrısı 🤕 sağ kasığımda şişlik ve ara ara batma oluyor bilemedim bir türlü

Eklentiler

• IMG_1317.jpeg
    IMG_1317.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 30
Bence biraz daha bekle kan tahlili için. Hatta idrarda çıkmıyorsa hic kan verme. ben bugun regl oldum gecikmemin 5.6.günü falandı. Diyelim çok geciktin artık 10-15 gün oldu idrarda hala negatif görmedin o zaman direkt zaten kadın doğuma gidersin
Bu ay gecikme ayı mı ya :KK43: benimde bat bugündü olmadım. Normalde günüm asla şaşmaz. 2 kere şaştı 1tanesinde hamileydim diğerinde kist olmuştu. Ama bu ay çatlama da gördüm kist zannetmiyorum, hamilelikte kan vermiştim çıkmamıştı. Merkür ay a mı çarptı naptı 😅

Bu ay gecikme ayı mı ya :KK43: benimde bat bugündü olmadım. Normalde günüm asla şaşmaz. 2 kere şaştı 1tanesinde hamileydim diğerinde kist olmuştu. Ama bu ay çatlama da gördüm kist zannetmiyorum, hamilelikte kan vermiştim çıkmamıştı. Merkür ay a mı çarptı naptı 😅
İdrar testi yaptın mı bugun gecince
Kuyruklu yıldızdır canım o dün geçti ya o çarptı bize 😂😂

kızlar ovulasyon testi sipariş verdim sizler saat kaçta yapıyosunuz testleri acaba ben oğlumdada ovulasyın testiyle hamile kalmıştım

X