2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Eklentiler

• Screenshot_20241015-194219_One UI Home.jpg
    Screenshot_20241015-194219_One UI Home.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 50
O duyguları bende çok özledim hele karnında kıpır kıpır hareketleri çok güzel bir şey🥹 ozamanlardaki korkuları bile özledim biliyor musun ultrasona girerken bir korku olur ya içinde iyi mi acaba diye daha sonra kalp atışını duyunca ohhh diye rahatlarsın işte o duyguları çoooooooooooooooookkkkkkkk özledim 🥹
Demi hem korkulu hem çok güzel rabbimden umidimizi kesmicez olucak 😊

İçelim soğan sularını 😂😂
Bunu içmeye başlayınca kasıklarda ağrı oluyormuş doğru mu kızlar

Eklentiler

• 20241015_183411.jpg
    20241015_183411.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar doktor 2 ay adetinin düzenlenmesi için ilaç verdi DROSPERA çevresinde yahut kendi kullanan ilacın hakkında bilgisi olan var mı bide ben hiç kullanmadım doğum kontrol nasıl kullanılıyor nasıl başlıcam doktora sormayı unuttum

Canım sana iyi gelmiyorsa biraz ara verebilirsin bence de ❤️ stresten uzak olmak en önemlisi bu süreçte. Özellikle stres yaratan bir şey varsa da onu hayatımızdan uzaklastirmamiz önemli 🥰
Buna da dayanamıyorum.3 saat falan durabildim kk ya girmeden 🤣 Bir sabah bir de akşam olmak üzere 2 defa gireceğim.Gebeĺik belirtisi konularını okumayacagim.Bdv de takilacagim öyle karar aldım 🥺

Buna da dayanamıyorum.3 saat falan durabildim kk ya girmeden 🤣 Bir sabah bir de akşam olmak üzere 2 defa gireceğim.Gebeĺik belirtisi konularını okumayacagim.Bdv de takilacagim öyle karar aldım 🥺
Bence de bdv de takılalım kendi hayatımıza şükür sebebi bdv🤦‍♀️

Bence de bdv de takılalım kendi hayatımıza şükür sebebi bdv🤦‍♀️
Ya gerçekten inanılmaz konular okuyorum.Onlari okuyunca da kötü etkileniyorum.Bir taraftan da dediğin gibi şükrediyorum hayatımda sahip olduğum her şey için.Allah kötü insanlardan hepimizi korusun.Ozellikle çocukları kadınları hayvanları...

Canım çok olumsuz bakıyorsun özel bir sebebi var mı?Paylaşmak ister misin?Bildiğim kadarıyla regline de çok var.
Ya çünkü ilk gebeliğimde yumurtlamadan iki gün sonra belirtiler başlamıştı ve neredeyse emindim hamile olduğuma. Ama şuan hiçbir şey yok diğer aylardaki gibiyim. İnsan hissediyor ya. Evet her gebelik aynı olmaz ama diğer adet olduğum aylardan farklı birşeyler elbet olur hiç yani sıfır. Off bilmiyorum

Ya çünkü ilk gebeliğimde yumurtlamadan iki gün sonra belirtiler başlamıştı ve neredeyse emindim hamile olduğuma. Ama şuan hiçbir şey yok diğer aylardaki gibiyim. İnsan hissediyor ya. Evet her gebelik aynı olmaz ama diğer adet olduğum aylardan farklı birşeyler elbet olur hiç yani sıfır. Off bilmiyorum
Anladım canım.Gebeliginde hiç belirti yaşamayanlar da varmış.Ya da benim gibi adet belirtileri ile gebelik belirtileri aynı olanlar var.İlk cocugumda hamile olduğumu komsu test yap demese anlamadım ben mesela.Ya şimdi regl olurum ya da en geç yarına.Bu sefer belim çok ağrıyor bel fıtığı oldum galiba doktora gideyim demiştim.Test yapınca öğrendim.Mutlaka bir zamanı vardır.Belirtili ya da belirtisiz zamanı gelince alacaksin güzel haberi insallah.Olumlu düşünmeye çalış kendi iyiliğin için.Seni tam olarak anlayamam yaşadıklarını yaşamadım fakat bir hemcinsim olarak böyle umutsuz üzgün olmanı istemem.Yaşın çok genç geleceğe her şeye umutla bakmanı isterim 💞

Anladım canım.Gebeliginde hiç belirti yaşamayanlar da varmış.Ya da benim gibi adet belirtileri ile gebelik belirtileri aynı olanlar var.İlk cocugumda hamile olduğumu komsu test yap demese anlamadım ben mesela.Ya şimdi regl olurum ya da en geç yarına.Bu sefer belim çok ağrıyor bel fıtığı oldum galiba doktora gideyim demiştim.Test yapınca öğrendim.Mutlaka bir zamanı vardır.Belirtili ya da belirtisiz zamanı gelince alacaksin güzel haberi insallah.Olumlu düşünmeye çalış kendi iyiliğin için.Seni tam olarak anlayamam yaşadıklarını yaşamadım fakat bir hemcinsim olarak böyle umutsuz üzgün olmanı istemem.Yaşın çok genç geleceğe her şeye umutla bakmanı isterim 💞
Evet hiç belirtisi olmayan ya da adetle aynı belirtisi olanlar çok ama benim belirtim olmuştu ve anlamıştım. Desteğin için çok teşekkür ederim canım benim için çok değerli. Ben stres yaptıkça olmuyor ve olmadıkça stresim daha da çoğalıyor kısır döngü içerisindeyim farkındayım herşeyin ama elimde değil. İnşallah bugünler de geçecek inanıyorum. Umudumu hiç kaybetmiyorum ama olmadığına emin olduğum bir şey içinde boşuna umutlanmıyorum diyelim 🥰🥰🥰

Yıllardır hiç böyle bi problemim yoktu adetlerim düzenliydi bebek deneyip ovulasyon yaptıgım ayda yumurta çatlayamamıs kist olmus bişeyleri kafada kurarak yaptıgımıza inanıyorm bende. Sürekli yumurtladımmı çatladımı diye düşünerek çatlatamadım yumurtayı şaka gibi😒psikoloji nasıl etkiliyor. Bende braz az giricem buraya ama günde kesin 1-2 kez size bakıcam 😍

X