2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Yok cnm ben kullandım bir süre
Hiç gecikme yaşamadım

Benim 23 Ekim şu an yumurtluyorum galiba bu ay denge şaştı sende durumlar nasıl
Ovulasyon testiyle değerlendirdik, ben 5inde pik gördüm. Bu gün adet öncesi bir kaç aydır yüzümde çıkan sivilceden çıktığı için sanırım olmadı diye düşünüyorum. Bazı farklılıklar oldu ama değerlendirme sonrası, göbek deliği çevresinde batma, göğüste aşırı hassasiyet, arada bir kasıkta batmalar oluyor.

Kızlar bende grip oldum yaaaa ve sürekli uykum var ayaktaaa uyuyorum resmen , sizler napyonuz
Çok geçmiş olsun.Dikkat et kendine canm.Bende de grip belirtileri var gibi.Basim ağrıyor vücudum çok kırgın.

Biri yazmış ceketini atsa hamile kalıyorum bana yardım edin tüplerimi bağlatacam diye
Rabbim bizede versin o şanstan ikizlere üçüzlere hamile kalalım
Fake bence o ya.Normal bir kadın olamaz.Verdigi cevaplardan belli oluyor.

herkese merhaba ben 9 eylülde sağlıksız gebelik dendi kürtaj oldum betam istenildiği gibi artmıyodu tam bir ay sonra 9 ekimde adet oldum dr um bir kez regl ol sonra korunmayı bırakabilirsin dedi bu ay bizde denemeye başlıcaz tekrar bende aranıza katılmak istiyorum umarum isteyen hakeden herkesin sağlıklı gebelikleri olur
Lioo sat 9 ekim bat 6 kasım

Ayy hadi inşallah bebiş vardır

hamileleik belirtleri ve adet belirtilerinaynıdir genelde bazende her ay hasas olan gögusler hamileyken hic agrili olmaz 3.aya kadar degisiyor yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…