2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Selam kızlar, bu topik yeni açıldığında listeye adımı yazdırmıştım BAT 5 ekimdi. Gebelik oluşmadı, adet oldum. 10 aydır deniyoruz. Bu ay aşılama yaptırmaya karar verdik. Yarın sabah yumurta takip kontörlüm var. Aşılama yapıldıktan sonra bat güncelleyeceğim. Bana da dua edin 🌸💓 psikolojik olarak yoran süreçler. Yıllarca deneyen de üç aydır deneyen de aynı ümitlerle burada. Tüm hisler çok kıymetli. Bu ay isteyen herkes bebişine kavuşur umarım 🙏🏻

Selam kızlar, bu topik yeni açıldığında listeye adımı yazdırmıştım BAT 5 ekimdi. Gebelik oluşmadı, adet oldum. 10 aydır deniyoruz. Bu ay aşılama yaptırmaya karar verdik. Yarın sabah yumurta takip kontörlüm var. Aşılama yapıldıktan sonra bat güncelleyeceğim. Bana da dua edin 🌸💓 psikolojik olarak yoran süreçler. Yıllarca deneyen de üç aydır deneyen de aynı ümitlerle burada. Tüm hisler çok kıymetli. Bu ay isteyen herkes bebişine kavuşur umarım 🙏🏻
Hayırlısı olsun canım ❤️ umarım bu ay güzel haberler alırsın ❤️

Japonbaby Japonbaby kız napıyosunn bdaha test yaptınmı veya kan ne zaman verceksin
Canım günaydın hepinize iyi pazarlar. Cuma 23.6 idi dün yine kan verdik 37 cıktı. İki günde bir kan ver su an normal artmış dedi doktor. Uyku isteği belirtisi cok olmaya başladı aksam bi anda uyuyakalıyorum geceler wc başladı. Gece terlemesi ve sıcak basması devam 🥲

Canım günaydın hepinize iyi pazarlar. Cuma 23.6 idi dün yine kan verdik 37 cıktı. İki günde bir kan ver su an normal artmış dedi doktor. Uyku isteği belirtisi cok olmaya başladı aksam bi anda uyuyakalıyorum geceler wc başladı. Gece terlemesi ve sıcak basması devam 🥲
Ayyy miniminnacık😍
Allah'ım güzel güzel ilerlemeyi nasip etsin inşallah 🥰

Ayy canddymmm buldum sonunda seni ya 😍
Nasılsın neler yapıyorsun iyi misin
Moral bozmak yok bunu sakın unutma♥️
Kuzummmm nasılsın canım benim🥰🥰🥰🥰
İyi olmaya çalışıyorum bende çok sevindim seni gördüğüme. Sen neler yapıyorsun kayboldun 😊😊😊😊

Amin 🙏 bu ay olmazsa bende önümüzdeki ay aşılamayı düşünüyorum yılbaşına kadar olmazsa da tüp bebek artık. İnşallah sonucun pozitif olur🙏🥰

Selma kızlar Ekim 8inde adet gördüm 11 inde bitti. Bugün 13ü ovuslasyon testi yaptım hiç anlamıyorum. 🥹😀

Eklentiler

• IMG_3714.jpeg
    IMG_3714.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 21
X