Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Hamileyken hic icmedim😅 yilbasi gunu alkol ve sigarayi baya abartmistim o zamanlar 😁😁hamileymisim meger. Gunde 2 paket sigara iciyordum hamile oldugumu öğrenir ogrenmez biraktim. Esim ve annem de birakti sigarayi. Alkol canim istiyor ama risk alamam ben de ya
benim eşim de sigara içiyor ve bırakmadı maalesef🥲 siz bırakmakla iyi etmişsiniz

Ya bisey anlatmaya çalışcam ama tarif edemiyorum ben gece uyuyunca bi süre sonra karnımı bacağımı sıkarak germe ihtiyacı hissediyorum ama böyle sımsıkı ayağım bacağım kalcam karnım öyle yapmak istiyorum ardından germek istiyorum ve kendime engel oldukça istemsizce karnımı sıkarken buluyorum yani bu kendini sıkma alışkanlığı değil ve yataktan kalkarken bacaklarım istemsizce gerilmek istiyor bu nasıl bisey ben anlamadım 🙄

Oyyy maşallah bebişe 🥰🥰 Geçen ben de duştan çıktım saç kurutma makinasını çalıştırdım göbeğime yakın yerde bir sıçradı orda anladım duyabildiğini hem üzüldüm hem çok güldüm 😅🙈🙈 Benim de canım aşırı bira çekmişti 2 3 yudum içtim nefsim körelsin diye. Parfüm kıyafetime kullanıyorum zaten parfüm koleksiyoneriyim hatta çok büyük bir sayfam vardı instada çalındı şimdi küçük bir sayfam var. En büyük hobim parfümsüz yaşayamam sanırım ☺️🌸

Kızlar berfuto berfuto 3 hafta önceki kontrolumde doktoruma canim çok sarap çekiyor dedim güldü geçti cevap vermedi haftada 1 kadehe izin vermesine cok sasirdim 🫠 afiyet olsun 💜 bu arada aylardır çekiyor canım en son dayanamayip 3 hafta önce sormuştum

haklısın abla çok teşekkür ederim🥹❤️ bu arada doktorun alkole izin vermiş ben kolonya ve parfüm bile kullanmıyordum bir sorun olur diye. Acaba sakıncası var mı parfüm falan kullanabilir miyim merak ettim
Valla alkol demeyelim şarap için yarım bardak içebilirsin dedi ben hiç içmedim henüz . Ben parfüm kullanıyorum ama bilmiyorum inan ki

Kızlar berfuto berfuto 3 hafta önceki kontrolumde doktoruma canim çok sarap çekiyor dedim güldü geçti cevap vermedi haftada 1 kadehe izin vermesine cok sasirdim 🫠 afiyet olsun 💜 bu arada aylardır çekiyor canım en son dayanamayip 3 hafta önce sormuştum
Yani bence hepsi kişisel olarak yorum yapıyor:) benim doktorum da mesela havuza izin vermedi ama arkadaşımın doktoru yüzebilirsin yeter ki mayonu değiştir demiş. Hepsi bir değişik:)

Ya bisey anlatmaya çalışcam ama tarif edemiyorum ben gece uyuyunca bi süre sonra karnımı bacağımı sıkarak germe ihtiyacı hissediyorum ama böyle sımsıkı ayağım bacağım kalcam karnım öyle yapmak istiyorum ardından germek istiyorum ve kendime engel oldukça istemsizce karnımı sıkarken buluyorum yani bu kendini sıkma alışkanlığı değil ve yataktan kalkarken bacaklarım istemsizce gerilmek istiyor bu nasıl bisey ben anlamadım 🙄
Ben de sabah uyaninca geriniyorum istemsizce ve cok rahatliyorum bebege zarar veriyor muyum acaba diye kendime engel olmaya calisiyorum ama olamiyorum. Böyle baya esneme hareketi ile geriniyorum istemsizce ve huzursuz bacak sendromum baya artti hamilelikte

Ben de sabah uyaninca geriniyorum istemsizce ve cok rahatliyorum bebege zarar veriyor muyum acaba diye kendime engel olmaya calisiyorum ama olamiyorum. Böyle baya esneme hareketi ile geriniyorum istemsizce ve huzursuz bacak sendromum baya artti hamilelikte
Ya benimde istemsizce oluyor ve önce sıkıyorum sonra germek istiyorum haftaya kontrolüm var doktora soracağım. Huzursuz bacak bendede var malesef 🙄

Evet ya neden bu kadar asgda ne zaman yukari cikicak yada neden yukari cikmiyo😒23. Haftadayim 29 mm dedi
Benim doktorumunda eşi hamile ondada aynı durum mevcut 33.haftasında şu an 13.haftasından beri progestan kullanmış 22.hafta civarı bebek yukarı çıkmış inşallah bizimde düzelir sağlıkla doğarlar 🙏🏻

Kızlarr canım sürekli soğuk kahve istiyor bugün kafeinsiz kahve aldım, kafeinsiz kahve tüketebiliriz değil mi?
Normal kahvede de sakınca yok ki neskafe tarzı yapay olmadığı sürece. Ben Türk kahvesi de filtre kahve de içiyorum aynı gün ikisi de olmamak üzere

Normal kahvede de sakınca yok ki neskafe tarzı yapay olmadığı sürece. Ben Türk kahvesi de filtre kahve de içiyorum aynı gün ikisi de olmamak üzere
Ben gunde 2 bardak açık cay 1 2 fincan kahve iciyorum sade. Icine bazen süt ekliyorum günlük 200mg deniyor ya ben geciyorumdur bari kafein cok almamis olayim diye kafeinsiz kahve aldim bugun. Cay ve kahveye çok dikkat edemiyorum cunku evden calisinca surekli biseyler icesim geliyor

Yani bence hepsi kişisel olarak yorum yapıyor:) benim doktorum da mesela havuza izin vermedi ama arkadaşımın doktoru yüzebilirsin yeter ki mayonu değiştir demiş. Hepsi bir değişik:)

Esim elli tane hap içiyorsun ondan izin vermedi bence dedi canım. Vitamin kan sulandirici iğneler hap tiroit kan hapi.. yoksa çok rahat ve tatlış doktorum.

X