Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Bebeğin hareketlerini nerde hissediyorsunuz kızlar ben baya aşağıda hissediyorum ayakları orda sanırım ondan mı? Göbekte filan yukarda değil yani. Vurunca Kalkıyor deri filan biraz böyle çok eğleniyorum o vurdukça 🧿😁
Göbek deliğimin altında sol tarafta hissediyorum. Göbeğimde aşağıda duruyor zaten. Bebek aşağıda diye çok üzülüyorum. Başka aşağıda hisseden olunca içim rahatladı 😅😅

Oyyy maşallah bebişe 🥰🥰 Geçen ben de duştan çıktım saç kurutma makinasını çalıştırdım göbeğime yakın yerde bir sıçradı orda anladım duyabildiğini hem üzüldüm hem çok güldüm 😅🙈🙈 Benim de canım aşırı bira çekmişti 2 3 yudum içtim nefsim körelsin diye. Parfüm kıyafetime kullanıyorum zaten parfüm koleksiyoneriyim hatta çok büyük bir sayfam vardı instada çalındı şimdi küçük bir sayfam var. En büyük hobim parfümsüz yaşayamam sanırım ☺️🌸
ya öyle mii şöyle tatlı bi kokusu olan uygun fiyatlı parfüm önerin var mı peki😅🙈

elbiseden bol bi şey yok bende ama bacaklar terler birbirine yapışır rahat edemem sürekli elbise giyersem😅 trendyolda hiç düzgün ürün bulamadım ama dediğin gibi avmde ararım ancak. çok teşekkürler🤍
Ay işte o yüzden taytsız giyemiyorum. Tayt dediğim epey kısa bu arada elbiseden görünmüyor yırtmaçlı olunca bile. Ama birbirine değmesini engelliyor bacaklarımın 😄 ben mağazada deneyip lcw uygulamasından kuponlarla vs çok daha uyguna aldım bu arada

Ay işte o yüzden taytsız giyemiyorum. Tayt dediğim epey kısa bu arada elbiseden görünmüyor yırtmaçlı olunca bile. Ama birbirine değmesini engelliyor bacaklarımın 😄 ben mağazada deneyip lcw uygulamasından kuponlarla vs çok daha uyguna aldım bu arada
ya çok iyi yapmışsın aynısını yapiym ben de😅 zaten ev için diz boyu ya da diz üstü şortlardan da arıyordum en kısa zamanda gidip bakiym

Ayyy kızlar bir iki kişi doktorum alkole izin verdi yazmış ben doktoruma sormadım hiç tesettürlü olduğu için çekindim😅 bazen eşim kuzenim vs içerken çok canım istiyor ama hiç içmedim. Komsumuzum kızı 2 gebeliginde de sürekli alkol sigara içti valla çok ilginç bebisler de sağlıklı doğdu

Ayyy kızlar bir iki kişi doktorum alkole izin verdi yazmış ben doktoruma sormadım hiç tesettürlü olduğu için çekindim😅 bazen eşim kuzenim vs içerken çok canım istiyor ama hiç içmedim. Komsumuzum kızı 2 gebeliginde de sürekli alkol sigara içti valla çok ilginç bebisler de sağlıklı doğdu
Ya sigaraya çok çok karşıyım ben. Ama alkol olarak şarap epey masumca o o yüzden farklı değerlendiriliyor bildiğim kadarıyla. Ama bira rakı filan tarzı şeylere izin verilmiyordur diye düşünüyorum 😄

Bi de evdeki eski taytlarımı da kesip elbise altına şort gibi yapmıştım onlar halen oluyor öyle de yapılabilir geri dönüşüm gibi 😄
valla ben de eşimin birkaç şortunu / taytını harcadım lastiklerini falan çıkardım😂 ama o zayıf yapılı olduğu için son trimestera bi şeyler almam şart

hiç içmedim derken hayatında hiç içmedin de şimdi mi çekiyor canın yoksa gebelikte mi hiç içmedin😅 cevap ilkiyse benim başıma geldi ama canım alkol değil şırdan çekti. hayatımda hiç şırdan yemedim tadını bilmiyorum. hamile olduğumu bilmiyordum 1 hafta boyunca bana şırdan al diye gezindim etrafta ama eşim sınavlarım bitsin alacağım dedi. sonra gebeliği öğrenince sakatattır nolur nolmaz diye istemeyi bıraktım ama canım hâlâ çekiyor. alkole gelince kokusunu bile bilmiyorum çevremde hiç içen yok ama ben risk almazdım çok pimpirikliyim çünkü😅 hatta kan verme esnasında kola alkol sürüyorlar diye bile tedirgin oluyorum. tabii benim gibi abartmaya gerek yok ama daha önce sık içmediğin bi şeyse alışık değilsen gebelikte de içmeye gerek yoktur bence. 1 yaşında çocuğa bir tatlı kaşığı alkol verelim deseler tabii ki hayır deriz o yüzden bizim kanımızdan da ona geçmesi tavsiye edilmiyor

Bi benimkiler büyümedi herhalde 🥲 75 a bile yok. kaderimi kabullenmeliyim
Bugün gittim sütyen almaya yanımdaki kadın da beden arıyor 75 mi eliniz de ki bende onu arıyorum siz ne kaç arıyorsunuz yardımcı olayım dedi dedim valla 100 110 ne varsa dedim istemsizce yuh dedi 😅 bebek var da dedim jdjdjdjd

Bugün gittim sütyen almaya yanımdaki kadın da beden arıyor 75 mi eliniz de ki bende onu arıyorum siz ne kaç arıyorsunuz yardımcı olayım dedi dedim valla 100 110 ne varsa dedim istemsizce yuh dedi 😅 bebek var da dedim jdjdjdjd
ne diyebilirim ki hâlim ortada smdbmd bir senedir "gebe kalırsan büyür." diye diye heveslendirdiler o da olmadı. Şimdi de kardeşim: "Çocuğun aç kalmaz inşallah." diyor 🥲 süt olsun da razıyım zaten ömür boyu memesiz kalacağım kesin

Eklentiler

• 32BACEF5-1521-497A-8225-C6978D9D084E.jpeg
    32BACEF5-1521-497A-8225-C6978D9D084E.jpeg
    171,7 KB · Görüntüleme: 86
ne diyebilirim ki hâlim ortada smdbmd bir senedir "gebe kalırsan büyür." diye diye heveslendirdiler o da olmadı. Şimdi de kardeşim: "Çocuğun aç kalmaz inşallah." diyor 🥲 süt olsun da razıyım zaten ömür boyu memesiz kalacağım kesin
Ay hayır öle düşünme sütün olur tabii ki de bnm arkaşımın memesi çok büyümüştü ama sütü çok azdı o meme ile alakalı değil canım. Keşke bnm de küçük olsaydı mesela ben meme yüzünden hep büyük giyiniyorum herkesin derdi farklı işte 😅

Ay hayır öle düşünme sütün olur tabii ki de bnm arkaşımın memesi çok büyümüştü ama sütü çok azdı o meme ile alakalı değil canım. Keşke bnm de küçük olsaydı mesela ben meme yüzünden hep büyük giyiniyorum herkesin derdi farklı işte 😅
öyle haklısın😅 ama küçük olmasını dileme yine de sen😂❤️

Ya sigaraya çok çok karşıyım ben. Ama alkol olarak şarap epey masumca o o yüzden farklı değerlendiriliyor bildiğim kadarıyla. Ama bira rakı filan tarzı şeylere izin verilmiyordur diye düşünüyorum 😄
Kırmızı şarap faydalidir bence de haftada 1. Ama benim canim votka istiyor😅😅 sigaraya ben de cok karsiyim 2 paket iciyordum hamileligimi ogrenince bıraktım esim ve annem de bıraktı hatta

hiç içmedim derken hayatında hiç içmedin de şimdi mi çekiyor canın yoksa gebelikte mi hiç içmedin😅 cevap ilkiyse benim başıma geldi ama canım alkol değil şırdan çekti. hayatımda hiç şırdan yemedim tadını bilmiyorum. hamile olduğumu bilmiyordum 1 hafta boyunca bana şırdan al diye gezindim etrafta ama eşim sınavlarım bitsin alacağım dedi. sonra gebeliği öğrenince sakatattır nolur nolmaz diye istemeyi bıraktım ama canım hâlâ çekiyor. alkole gelince kokusunu bile bilmiyorum çevremde hiç içen yok ama ben risk almazdım çok pimpirikliyim çünkü😅 hatta kan verme esnasında kola alkol sürüyorlar diye bile tedirgin oluyorum. tabii benim gibi abartmaya gerek yok ama daha önce sık içmediğin bi şeyse alışık değilsen gebelikte de içmeye gerek yoktur bence. 1 yaşında çocuğa bir tatlı kaşığı alkol verelim deseler tabii ki hayır deriz o yüzden bizim kanımızdan da ona geçmesi tavsiye edilmiyor
Hamileyken hic icmedim😅 yilbasi gunu alkol ve sigarayi baya abartmistim o zamanlar 😁😁hamileymisim meger. Gunde 2 paket sigara iciyordum hamile oldugumu öğrenir ogrenmez biraktim. Esim ve annem de birakti sigarayi. Alkol canim istiyor ama risk alamam ben de ya

X