Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Tipimiz böyle teyzoşlar😍🥹🙏

Eklentiler

• IMG_3388.jpeg
    IMG_3388.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 122
  • 62ED2092-7C57-4DF0-B0E3-98291C3A559C.jpeg
    62ED2092-7C57-4DF0-B0E3-98291C3A559C.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_3383.jpeg
    IMG_3383.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 122
Antalya da detaylı ultrasona giden oldu mu aranızda kızlar? Doktor bana bi yer önerdi ama henüz arayıp bilgi almadim
Ben gittim memorilde eftal avcıya doktorum orda olduğu icin detayliya da oraya gittim. Fiyat 5000 TL cd veriyor ama icinde çok bisey yok. Fotoğraf olarak da 3 tane fotoğraf verdi. Ama 35 dakika falan sürdü detaylı inceledi. Once ölçümleri kendi yapıyor sonra da sana anlatıyor. Ona gitmemis olsam da radyoloji uzmanı hasan urcuya gidilebilirdim Yakınlarım Ona gitti memnun kaldılar.

Bu da yemekten sonraki halim 😂 kimse inanmiyo 5 aylik olduguna herkes sokta😛
İşte bu benimmmm. Allahim diyorum ki tek ben mi böyleyim. Hickimse inanmiyor 5 aylık dediğime. Herkes ben senden daha hamile gözüküyorum diyor🤦‍♀️ geçenlerde kayinvalidem de birinin yanında Karnı yok dedi. Bende var saklıyorum sizden dedim😂 biri daha aynı şeyi dedi yedim bebeği ondan küçük dedim😄

Ben gittim memorilde eftal avcıya doktorum orda olduğu icin detayliya da oraya gittim. Fiyat 5000 TL cd veriyor ama icinde çok bisey yok. Fotoğraf olarak da 3 tane fotoğraf verdi. Ama 35 dakika falan sürdü detaylı inceledi. Once ölçümleri kendi yapıyor sonra da sana anlatıyor. Ona gitmemis olsam da radyoloji uzmanı hasan urcuya gidilebilirdim Yakınlarım Ona gitti memnun kaldılar.
Bana da Antalya ultrason diye bı yeri önerdi İsmail ergin neyse pazartesi bı arayayım bakalım ona göre fiyat alayım en iyisi

Kızlaaar, ben bugün detaylıya gittim geldim. Çok şükür her şey çok iyi ve yolunda. 1.5 hafta önden gidiyormuş, 455 gr olmuş 🥹
Amniyotik bant ve beyindeki kistler gitmiş çok şükür🙏🏻
Ayrıca siz ne güzel yüzünü görmüşsünüz, benimki iki eliyle kapatıyordu. Ayaklarına baktık bol bol😂

Eklentiler

• IMG_7370.jpeg
    IMG_7370.jpeg
    52,6 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_7371.jpeg
    IMG_7371.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 100
Kızlaaar, ben bugün detaylıya gittim geldim. Çok şükür her şey çok iyi ve yolunda. 1.5 hafta önden gidiyormuş, 455 gr olmuş 🥹
Ayrıca siz ne güzel yüzünü görmüşsünüz, benimki iki eliyle kapatıyordu. Ayaklarına baktık bol bol😂
Kac haftaliksin normalde cnm

Ya o nasıl ayakkkkkk 🥹🧡🧡

Benimde kapattı hep açtığı kısa anlrda yakaladık 😄maşallah bebişe🥹🥹

Kızlar merhaba kadir has da çocuk dünyasında mağazaları geziyoruz eşimle oto koltuğu ve bebek arabasına karar verdik gibi alan varsa yada bilgisi olan varsa fikirlerini paylaşabilir mi?
Oto koltuğu;

https://www.kraftbaby.com/lucca-i-size-40-150-cm-0-36-kg-oto-koltugu-bej renkleri

Bebek arabası;

X