Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Sabunu bi dene sen de ben yakında sabunu ayağıma bantlayıp gezicem öyle rahatlık veriyor valla

Oyyy çok güzel geçen benimki de bi tane suluk almış ama çocuk onu anca 1. Sınıfa giderken kullanır olsun ya 150 liraya aldım diyo hahah

Oyyy çok güzel geçen benimki de bi tane suluk almış ama çocuk onu anca 1. Sınıfa giderken kullanır olsun ya 150 liraya aldım diyo hahah
Bizde de legolar var. Allahtan 1 yaş sonrası. 3 kutu almış amazon indirimlerinde. Zor tutuyorum adamı bişey almaması için en son denge bisikleti alcaktı. Ev büyük olsa alıp koyacak da yer yok diye alamıyor

Allah Allahhhh kız dur bugün kesin denicem Bu Chakra’nın süs diye banyoya koyduğumuz sabunları olur di mi
Yani olur herhalde nasıl bişey bilemedim ama bendeki baya el sabunu tarzı bişe. Yatakta resmen hamile destek yastığı, bacak arasına koyduğum yastık ve sabunum ile yatıyorum. Yatışım ve yerleşmem 5 dk sürüyor

mantikli yurt disina nerelere gidiyor ben de onerebilirim magaza ben de oyle alip cati katina koyuyor esim simdiden kiza 2-3 yas kiyafetleri aldim hep 1-2-3 euro fiyatlar ogluma da 5-6 yaslari.
eger uk taraflarina gidiyorsa primark/penneys uygun ozellikle reduction kisimlari oluyor reyonlar arasinda onlari dolasabilir yine Dunnes store de reduction yapiyor online alip gidecegi bolgenin magazasina istetsin adres olarak gidince de alsin ordan orda da esofmanlar falan 3 euroya dusuyor ayni sekilde ayakkabilar be hersey.
HM de de reduction oluyor onunda internetten alip subeye istiyorsun diger iki magaza kadar dusuk olmuyor ucretleri ama yine de baya dusuk onunda

Vizemiz bitti ya artık vize alınca birlikte gideriz. Carters genelde döşedim ya yarı fiyatına geldi herşey. Primarktan herşeyi aldım sanırım. Kendime L bedem XL beden tişörtler de aldım çok seviyom orayı. Türkiyeye de açılcakmış bu arada Bi yerden sonra neyden me kadar aldığımızı bilemeyince büyük yaşlara yöneldik. Bi de tek gidince valize sığdıramama durumu oldu

Çok haklısın sürekli kendisine çağırsa, size gelmesini de kafada normal buluyor dicem ama tek taraflı olunca bencillikten başka bir şey değil gibi. Frenlemeniz bence çok da iyi olmuş bebek doğduğunda sürekli bahanesi olacaktı. Anneanne babaanne tabi ki sevmeli ama ben çekirdek ailenin kendine özel alanı olmasından yanayım. Ki seninki kendini düşündüğünden çok daha ileri gidebilirdi bebek olduğundan.

Ayy crocslarini bilem almis bizim vize olmayinca gidemedik , vermiyolar diye basvuru da yapmadim durup dururken o kadar param gitmesin dedim . Ama icimde kalmadi degil.

primarkin cocuk tisortleri yazin 1 euro oluyor gidince doldurmak lazim valizi evet. Rastlarsan Dunnes store de baya uygun

gecende doktora sordum onun caresi yok ilaclari var ama gebelikte yazamam dedi kan degerlerine baktirdin mi diye sordu kansizlikta yapiyormus sanirim. magnezyum iyi geldi bana sabun da iyi bir deneyin en azindan
Evet kanıma sa bir baktırmam lazım çarpıntım falan oluyor şu sıralarda çünkü. Perşembe gidicem doktoruma da söylücem

Kızlar ya benim özellikle sabah uyandığımda su gibi sarımsı akıntım oluyor gün içinde de devam ediyor azar azar sildikçe ama yapısı resmen sulu gibi ve fitil kullanmama rağmen geçmedi böyle olan var mı

Soyle seyler yazip da yuregimizi daglamayin a dostlar
Almanyanın vize politikası değişmiş. Artık randevu talebinde bulunuyorsun 2 ay gibi bi sürede randevu geliyor sana. Şu tarihler arası randevu alabilirsin diye. Doğuma yakın öyle bi talepte bulunursak bence çocuğun pasaportunu çıkartmaya da vakit kalır diye düşünüyorum

Oyle ama cocukla da zor olmaz mi yeni dogmus falan kis bide hemide alamanya

Oyle ama cocukla da zor olmaz mi yeni dogmus falan kis bide hemide alamanya
Aralıkta başvursak 2 ay sonra randevu en erken geliyor. Şubat sonu gibi düşünüyorum randevuyu. Uçuşu da en az 1.5 ay sonraya almak lazım. Ordan da mart sonu gibi alınır falan. Fena zamanlar olmaz sanki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…