Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Aslinda hic cazibeli gezmeme gerek yok yanina gudince elleri durmuyo da iste diger kisma henuz gelemiyoruz neyse kismet artik

Djflsjclejclsjssksk ay çok güldüm. Kondom kimse kullanmıyor yav çok ilginç biz hep kullandık, herkes geri çekilme şov
Ben korktum ondan ya Zaten ben ilk 4-5 ay hiç yapamadım bir de onu kullansa Bugün itiraf köşesinde gibi hissettim kendimi ahahhahah evet arkadaşlar vajinismusu nasıl yendim toplanın anlatıyorum dermişim Hamile kalmaktan daha az korkuyorum kondomla kıyaslayınca

Başka belirtin var mı canım ama gizli gebelik şekeride olabilir test verdin mi hiç yakın zamanda
Vermiştim aslında açlık şekerime bakmışlardı 72 çıkmıştı, zaten gebelik öncesinde diyet yapmıştım ama şimdi tekrar şüphelendim. Uykum çok geliyor ondan da şüphelendim

Kızlar bebek iki gündür her hareketini hisseder oldum. Hatta sabah bi tekmeledi bi an noluyo dedim oyle bi vurdu.Bu kız hic durmuyo yandım ben. 20. hafta bugün bitti. Ne zaman hissetcem diyenler bekleyin çok az kaldı
Ooo fıkırdamalar başlamış desene Artık hiç durmaz Bir de küçük oldukları için hareket alanları fazla bence tüm hünerlerini sergiliyorlar galiba

Ay yine hata bende bi kere şaka yollu çocuk şahit olmasın her şeye demiştim şimdi gerçekten çocuk oturup bizi izlicek sanıyor içeride dşfş
Rahmetli haydar dümenin güzel yazıları olurdu bu konuyla ilgili o gitti kimse de değinmez oldu Okuturduk işte bizimkilere
İlişki sırasındaki ritmik hareket bebeği adeta bir beşik gibi sallar, dinlendirir ve uykusunu getirir diye bir cümlesini okuduğumu çok iyi hatırlıyorum ya

Ben dün detayliya girdim şükür herşey yolunda dedi inşallah herkesin sorunsuz güzel geçer yüzünü görmek için çok ugrasti elleri ile yüzünü kapıyordu hep benim ki zar zor yakaladik bir resim

Benim ogluş cok narin ya annesine kiyamiyor galiba hareketleri tekmesi cok minnak oysa 2 haftadir hissediyorum
Benim de aynı senin gibi neredeyse 16 dan beri hissediyorum net olarak 18 den beri ama hiç öyle sert hareketleri olmuyor. Öyle kıpır kıpır diye de hissetmiyorum ara ara hissediyorum. Bende oğlum annesine kıyamıyor diye yorumladim

Ben dün detayliya girdim şükür herşey yolunda dedi inşallah herkesin sorunsuz güzel geçer yüzünü görmek için çok ugrasti elleri ile yüzünü kapıyordu hep benim ki zar zor yakaladik bir resim
Ay demekki hepsi yuzunu kapatiyo zctk acaba ultrasondan rahatsiz falan mi oluyorlar , cok asi bu cocuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…