Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Söylicem bunu da tutarsa duacınım dldşdş

Genetik olabilir dedi, 6 hafta ileriden bile gittiği oluyormuş. Sezaryene mecbur kalıyormuşsun çok iri olunca
24.haftada şeker yüklemesi yapılıyor, benim eşim çok iri doğmuş -5 kg- ve hala çok iri sjfksks bu konuda endişeliydim doktorum şeker yoksa 5 kilo doğması imkansız, şu andaki şartlarla izin vermeyiz öyle bir şeye merak etme dedi. Doktorunuzun takibinde olduğunuz sürece sıkıntı olmaz bence, benim açımdan sezaryen üzücü olur ama sağlıklı olsunlar yeter

Benim de eşim iri acaba ona mı benzedi dedim… 5 kilo gerçekten çokmuş ama maşallah, direk 3-6 ay kıyafet demek bu Sağlıkla bir 7-8 ayları görsek ya da en azından hareketleri hissetsek rahatlarız gibi

Benim de eşim iri acaba ona mı benzedi dedim… 5 kilo gerçekten çokmuş ama maşallah, direk 3-6 ay kıyafet demek bu Sağlıkla bir 7-8 ayları görsek ya da en azından hareketleri hissetsek rahatlarız gibi
Annesi yurtdışından 1 numara bez stoklamış heps çöp olmuş hiçbir şey olmamış üzerine yeniden alışveriş yapmışlar ya çok komik gerçekten. Ama 33 kilo almış annesi gebeyken, hep çikolata yemiş vs fecaat yani. Benim bebeğim kız, haftasıyla uyumlu gidiyor hiç önde değil hatta bazı ölçüleri 2-3 gün geride ama doktor minnak bi bebek olmayacağını söyledi. Hep dua etmiştim 3.5 kilo olsun bebeğim diye bakalım gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum hareketlerini hissetmeyi, devamlı gerginim iyi mi diye

Ben de aynı durumdayım

Ayniyiz demekki cano bizim sipa ekranda da hareketli degil doktorumuz akilli olcak galiba diyor nezmn gitsek uyuyor befendi bende galiba diyorum dogunca gunumu gostercek bakalim saglikla dogsunlarda raziyiz artik

Kuzum 2 dis gebelik bir dusuk , bi tup bebis kalbi atmama , 3 tutmama derken bizde travma oldu bu durum ve oyuzden bu seferkine hemen sevinemedik . Her doktora gittigimde kalbi atiyo dimi sormam buyuzden
Aaa sen kendiliğinden gebe kalabiliyordun yani? Pozitif alıp sonra üzülmek en zoru ya. Ben hiç doğal gebe kalamadım, ilk transfer de direkt tutmadı zaten. Ay ben hala öyleyim ya perşembe doktora gidicem kalbim ağzımda resmen

Amaaann ben en iyisi bekleyeyim son haftaları yoksa hevesim kursağımda kalır yenidoğan takımlarda haftasıyla uyumlu olması en ideali bence, her şeyin normali iyidir. Hareketlerini hissetmeyi ben de çok istiyorum ya gerçi arkadaşım o zaman da 1 saat hissetmesen panikliyorsun demişti ama yine de bizim gibi ultrason bağımlılığından iyidir

3 bin nakit dedıler canm
Benim doktor da Ufuk Üniversitesi Hastanesi'nde, şimdi baktım da nerdeyse yan yanalarmış. Hastaneyi bi arayıp bilgi alıcam bazıları hastanelerin ultrasonları iyi değil demişlerdi öyleyse iptal edip varsa Ali beye giderim ben de
Benimki de 4.5 doğmuş

Ayy benım eşim de 4.700 doğmuş görümcelerimde 3.800 doğmuşlar ben zavallı da 3 kilo ancak doğmuşum

Ay geçen misafir geldi kendimi fazla yormuş olabilirim işte misafir gittikten sonra endişelendim gün boyu hissetmedim şimdide niye hareket etmiyor diye sonra yorgunluktan uyuya kalmıştım bir tekme attı ki uykumdan uyandırmıştı muhtemelen ben ayakta olduğum süre boyunca hep uyumuş enerji biriktirmişti

Normalde ne zamandı randevun ben cumartesi gıdıcem detaylı anlatırım ne şekilde ilerlediğini

Bugün doktor bana senin aileden şeker geçmişi var mı diye sordu bende yok da dedim eşimin ailesinde var dedim eşimde 4kg doğmuş doktor o önemli değil sen önemlisin dedi senin genler etkili burda dedi

Yenidoğan takımlar bebeklerin %99’una en azından birkaç hafta oluyor ya, 5 kilo doğanlar hariç tabi iri gidiyorsa 0-3 almakta fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…