Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ayy masallah bende cumartesi günü gidiyorum heyecanlıyım fotoğraf olarak verıyor mu

Tetanoz aşımı oldum geldim. Hemşire hepatit b de yapalım dedi yaptırmadım doktora sorayım dedim. Hiç yaptırmadım gelmedi yaptıran var mı ya?

Bacım allah sana sabır versin zaten direkt, hasta olunca gerçekten 3 yaşında oluyor bu erkolar
Beni yoran da o ya zaten. Geçenlerde bir ara tutturdu benim ayağa kalkmam iyi gelmezmiş hastalığa diye mesela. Bana da diyor ki senin de hareketli olman iyiymiş aynen bünyem de öyle diyordu zaten bütün gün çalış gel evde de hareketli ol Haftada en az iki gün arabayı kendisi alır oldu servisle gitmek zorunda kalan ben Asıl komik olan ben ilk zamanlar kendisiyle cinsel hayatımıza hiç yasak falan koymamıştım doktor da aksini söylemediği için. Tamam halsizlikten bulantıdan pek istek olmuyordu da. Yine de yasaklamadım. Kendisi ne yaptı biliyor musunuz? BENİM ENFEKSİYON KAPMAMAM GEREKİYORMUŞ BENDEN UZAK DUR dedi Kurban bayramından geldiğimizden beri bırak münasebeti adam elinden gelse yatakları ayıracak sanki zorla bişey yapacakmışım gibi İyi ki siz erkekler hamile kalmıyorsunuz dedim. Ne karı koca hayatı, ne iş hayatı, ne ev düzeni hiçbir şey yapamazmış bunlar valla.

Tetanoz aşımı oldum geldim. Hemşire hepatit b de yapalım dedi yaptırmadım doktora sorayım dedim. Hiç yaptırmadım gelmedi yaptıran var mı ya?
Hepatit bağışıklığın yok muymuş ? Varken yapılmaz ki o zaten. Benim de yok mesela ama aşı olsam da oluşmuyor o yüzden vazgeçtim artık olmuyorum

Ben hissettiğimde ayda 1 randevuya okeyim ya. Ama hissetmeden 1 ay çok zor noooo
Haftaya hissedersin en geç sonra fıkır fıkır fıkırdamaca Dün akşam mesela anladım ki uyuyor tık yok uyandırmaya çalıştım dürttüm müzik falan açtım. (Bizimki ona da karıştı tabi bari çocuğa rahat ver huzur ver diyerek ) Sonra uyandı ve dans

Fjdkfjslcjdlkd ciddi misin ya enfeksiyon kapmamam gerekiyormuş kısmında patladım. Şaka gibiler gerçekten, lafa gelince bunlar güçlü bir de.

Fjdkfjslcjdlkd ciddi misin ya enfeksiyon kapmamam gerekiyormuş kısmında patladım. Şaka gibiler gerçekten, lafa gelince bunlar güçlü bir de.
Çok ciddiyim. Gitti OK falan aldı ya evlendiğimizden beri bir kere kullanmadığımız şey ya Hamile kaldığında korunan da biz varızdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…