Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ayy ben buna da bakmıştım ama etrafımda kullanan bulamadığımdan canlı yorum alamamıştım. Ama videolara tekrar baktım baya kullanışlı özellikle kapanması

Benim de kollarımda bacaklarımda var kaşıntı, kuruluğa bağlıyorum ama bu ara arttı

En son ne zaman kan verdinn karaciğer değerlerine bakıldı mı

Bu gebelıgımde olmadı ama oncekınde böyle karnım acayıp tatlı tatlı kaşınıyordu kasıma geriliyor vücut belkı son zamanlarda catlayabilir
Ama sadece göbekte değil ki. Kolumda bacağımda ensemde sırtımda bile oluyor. Biraz huzursuz bacak şeysi de var. Biri bitiyor biri başlıyor anam ne bu böyle ya

Ayy ben buna da bakmıştım ama etrafımda kullanan bulamadığımdan canlı yorum alamamıştım. Ama videolara tekrar baktım baya kullanışlı özellikle kapanması
Ya ben çok beğendim. Cybexin oturma yeri 2 kademede kapanıyor ya o kısmını asla içime sindirememiştim. 3 kere cybexe gittim. Bir kere easywalkerı gördüm direk aldım Bunun kapanışı açılışı çok daha rahat aynı özellikler. Zaten hollanda malı baya da kaliteli. Bi de önüne direksiyon aldım. Oğluşum tam gaz gidecek inşallah totosu kurtlulardan olmaz oturur güzel güzel

Ama sadece göbekte değil ki. Kolumda bacağımda ensemde sırtımda bile oluyor. Biraz huzursuz bacak şeysi de var. Biri bitiyor biri başlıyor anam ne bu böyle ya
Kim ne dese aynısı diyor gibi hissediyorum ama evet ben de öyleyim bi de minik sivilce gibi kırmızı şeyler olmaya başladı bende onlar ne mana oldum. İsilik mi oluyoruz egzama mı yoksa sivilce mi pörtlüyor her yerimden çözemedim.

Canım merhaba raporu devletten mi aldın yoksa özelden mi ? Bir de 30 gün raporda heyet raporu demişsin hemen çıktı mı rapor ?

puset mantığı da aynı mı peki, puset aldın mı sen ayy hadi inşallah güzel güzel binsin diycem ama benimki de erkek muhtemel bi süre sonra üstüne çıkar

Evet işte ben de anlayamıyorum. Bende onlardan çıkmıyor da kaşınıyor devamlı ya bir orası bi burası. Uyuz gibiyim. Özellikle uykuya geçişte çok zorluyor. Bizimki illa bi kıpırdamaaa diye söyleniyor Yakında ikimizden biri o yataktan gider gibi

biz de hala birlikte yatıyoruz ama ben korkuyorum ya karnımız büyüdü iyice. yanlışlıkla çarpar ederse diye. arada horlamasından rahatsız olup yolluyorum salona

huzursuz bacak bende magnezyum kullanimiyla geriledi baya ama dun gece yine tekrarladi hafif ben de yataga sabun koydum bir de sac fircasiyla masaj yaptim bacagima gece gece. simdiki derdim idrar yolu enfeksiyonu, huzursuz bacaga sira gelmeyebilir bu gece

Ay bende de sol dizimde oturup kalkarken acı var. Sağ bacak şişen sen miydin başkası mıydı? Hep tek tek oluyor ve hepimize benzer oluyor komik
Benim ayaklarım yazın çok şişmişti. 37den 39a çıktı ayağım. Şimdi de dizim kuzum. Aynen benzer şeyler yaşıyoruz normal demek ki

Yavru kuşlarım aklınızı çelmiş gibi olmak istemem ancak LCW da çarkı çevirip kupon kazandım. Bu yılbaşı trikosu 400tlden 179 TL'ye geldi. 6 taksit yaptı. Ayda 30 tl ödeyeceğim. İlgililere duyurulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…