Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Çok ciddiyim. Gitti OK falan aldı ya evlendiğimizden beri bir kere kullanmadığımız şey ya 🤣 Hamile kaldığında korunan da biz varızdır 🤣
Ay ben de aldım enfeksiyon olmasın diye ama benim durum daha kötü çünkü kullanmıyoruz sldşdş bugün çocuğu gördük ya, akşam??? Falan dedim. Dedi ki çocuk her şeye şahit olur olmaz...

Kızlar bebek iki gündür her hareketini hisseder oldum. Hatta sabah bi tekmeledi bi an noluyo dedim oyle bi vurdu.Bu kız hic durmuyo yandım ben. 20. hafta bugün bitti. Ne zaman hissetcem diyenler bekleyin çok az kaldı 😂
Benim ogluş cok narin ya annesine kiyamiyor galiba 🙄 hareketleri tekmesi cok minnak oysa 2 haftadir hissediyorum😃

Bugün ayrıntılıya girdim ben yarım saat sürdü fıngır fıngır oynayan kızçem ultrason uyuyordu çok şükür bir sorun görmedi doktor her şey normal dedi haftasıylada uyumlu dedi yüzünü göstermedi elini yüzüne koymuş saklandı resmen sonra doktor karnımı sıktı salladı ama yok yan yatırdı elleri yukarı kaldır dedi o kadar zorladı ki yüzünü göstermesi için en sonunda hafif yandan yakaladı tabi doktor genellikle net olanlar 24 den sonra oluyor dedi. Bide aile geçmişinde şeker var mı dedi bende yok dedim zaten belli sende şeker çıkmaz dedi şeker yüklemesi yaptırmazsın dedi tabi ben kendi doktorum ne derse ona göre hareket ederim kilosunada 420 gram dedi 21+3 de gitmiş oldum ben

Bana iliski demeyin en son ne zamandi ve nasil yapiliyordu😂😂😂 biz bi de tup bebek yasakti , sonra plesenta rahimagzina yakin yine yasakti 6-7 ay mi oldu devremle bilemedim 😂 asla yanasmiyo zaten doktora sorayim diyorum yok diyo. Gerci doktora da whatsupp tan hocam kocamla sevisebilir miyim diye mi sorucam bilemedim 🙈😂

Bugün ayrıntılıya girdim ben yarım saat sürdü fıngır fıngır oynayan kızçem ultrason uyuyordu çok şükür bir sorun görmedi doktor her şey normal dedi haftasıylada uyumlu dedi yüzünü göstermedi elini yüzüne koymuş saklandı resmen sonra doktor karnımı sıktı salladı ama yok yan yatırdı elleri yukarı kaldır dedi o kadar zorladı ki yüzünü göstermesi için en sonunda hafif yandan yakaladı tabi doktor genellikle net olanlar 24 den sonra oluyor dedi. Bide aile geçmişinde şeker var mı dedi bende yok dedim zaten belli sende şeker çıkmaz dedi şeker yüklemesi yaptırmazsın dedi tabi ben kendi doktorum ne derse ona göre hareket ederim kilosunada 420 gram dedi 21+3 de gitmiş oldum ben
24 de gidelim ki bi kere daha para verelim 😂

Bana iliski demeyin en son ne zamandi ve nasil yapiliyordu😂😂😂 biz bi de tup bebek yasakti , sonra plesenta rahimagzina yakin yine yasakti 6-7 ay mi oldu devremle bilemedim 😂 asla yanasmiyo zaten doktora sorayim diyorum yok diyo. Gerci doktora da whatsupp tan hocam kocamla sevisebilir miyim diye mi sorucam bilemedim 🙈😂
Allahım ne temkinli kocalarınız var ya bende lekelenme oldu bana mısın demiyor trip atıyor bir de korkuyorum diyince. Doktora da sordu sıkıntı yok dedi iyice sçtk sjfksksl

selam kızlar. bugün kontrolüm vardı. haftasıyla uyumlu dedi 🥰 elleriyle gözlerini ovalıyordu çok tatlı 😻 yalnız suyum fazlaymış. şeker olunca genelde duvarlar dedi. şekerimi ölçmemi istedi. yarın itibariyle ölçmeye başlicam. zaten yemek yedikten sonra rahatsız hissediyorum. iki hafta sonra detaylı çektirebilirsin dedi. detaylı için bahçeşehir medipol ü aradım. 3500 imiş. doktorum tavsiye etti. oraya gideceğim. önümüzdeki hafta da tetanoz aşımı yaptırmamı istedi.

Hahha ben geçen gün ikna ettim kendisini evde biraz cazibeli giyindim ki kendi istesin diye ama ben kondomla istedim enfeksiyon olmasın diye doktora da sormadık açıkcası en son gittiğmizde yasak koymamıştı demekki dedik sorun yok😂

Beni yoran da o ya zaten. Geçenlerde bir ara tutturdu benim ayağa kalkmam iyi gelmezmiş hastalığa diye mesela. Bana da diyor ki senin de hareketli olman iyiymiş 😂😂 aynen bünyem de öyle diyordu zaten bütün gün çalış gel evde de hareketli ol 😂😂 Haftada en az iki gün arabayı kendisi alır oldu servisle gitmek zorunda kalan ben 😂😂 Asıl komik olan ben ilk zamanlar kendisiyle cinsel hayatımıza hiç yasak falan koymamıştım doktor da aksini söylemediği için. Tamam halsizlikten bulantıdan pek istek olmuyordu da. Yine de yasaklamadım. Kendisi ne yaptı biliyor musunuz? BENİM ENFEKSİYON KAPMAMAM GEREKİYORMUŞ BENDEN UZAK DUR dedi 😂😂 Kurban bayramından geldiğimizden beri bırak münasebeti adam elinden gelse yatakları ayıracak sanki zorla bişey yapacakmışım gibi 😂😂 İyi ki siz erkekler hamile kalmıyorsunuz dedim. Ne karı koca hayatı, ne iş hayatı, ne ev düzeni hiçbir şey yapamazmış bunlar valla.
Yaa kıyamam sana kocişkon zor biraz. Sağlığında bir sorun çıkmasın da inşallah bu tavırları da geçer🥲burçlarınız neydi merak ettim

Bol su bol yürüyüş dedi doktorum bana ama bilmiyorum nasıl geçecek ayaklarımın alto şok ağrıyor benim de 😬
Dün ben 13 bin adım atmışım gece boyunca bacaklarım ayaklarımın altı inanılmaz ağrıdı tabi spor ayakkabı değil sandalet giymiştim onun etkiside olabilir ama şok rahatsız oldum ağrıdan normalde olsam kesin ağrı kesici içerdim benim neyime 13 bin adım sahilde yürürken hiç farketmiyorum

X