Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Kızlar merhabalar doktor bir daha geldiğinde AFP testi yaptırıyorsun dedi tam kapıdan çıkarken hee tamam dedim bende ama neye tamam dedim :) aranızda yaptıran var mı birde ben 15. haftamdayım aslında ama 1 hafta öne çekti ilk doğumun sezeryan dedi öyle dedi böyle dedi yılbaşına doğururuz dedi oldum mu sana yarı aralık annesi :) bende 31 aralık doğumluyum nasip artık

Doktorum sormuştu bunu bana yaptırcak mısın diye yine 3 lü 4 lü tarama testi gibi bebeğin kusurlu olup olmadığını ölçen bir test diye biliyorum ben yaptırmadım

Günooo, Kraft yeni bebek arabası çıkarmış canolar modelin adı Tokyo. Cybex eezy twist gibi oturma ünitesinden döndürüyorsunuz, bebeği kaldırmanıza gerek kalmıyor ve küçük bir araba. Yeni çıkmış bebek arabası almayanlar vardı ben beğendim inceleme videosuna da bakarsınız

Bebişi görmeye gittikkk, yüzünü hiç göstermedi sıpa 10 gün içinde kontrole gelebilirsiniz daha iyi görünür dedi. Mesanem doluymuş bi de parlaklık varmışş idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi ama bıktım kültür verip ilaç kullanmaktan, dut alıcam öyle veririm idrar testi

Hareketli miydi napıyordu minik oğlan ben de perşembe gideceğim arayı açmamak lazım ajfksksk kilo falan söylediler mi?
Niye bu kadar enfeksiyon var bizde ya valla çıldırıciim

Hareketli miydi napıyordu minik oğlan ben de perşembe gideceğim arayı açmamak lazım ajfksksk kilo falan söylediler mi?
Niye bu kadar enfeksiyon var bizde ya valla çıldırıciim
Ya bence yok. Tam bebeği gördüğü yerde baskı var bebekten mi dedim burası mesane dedi. Mesanemde kafa mı var benim bebek işte mesanenin üstündeydi bence ondan öyle hissettim. 253 grmış hareketliydi eli hep yüzünde tam 9.günde gidicem çünkü niye gitmiyim ldldşd

Ben de ayakkabı almam diye düşünüyorum, yazın tatilde yazlıkta vs kullanması için ne önerirsiniz? Kum sıcak oluyor ya korumak için iyi olabilir
Bebisler zaten ayağını yere degdirmekten pek hoslanmiyolar refleks olarak kum çimen gibi şeylerde direk ayaklarını çekiyorlar onun için şu havuz patikleri ama bez keten gibi olanları oluyor belki o şekilde bişey olabilir aklıma öyle bişey geldi. Ya da çok yumuşak deri yazlık ayakkabı gibi şeyler de olabilir. Hiç bişey bulamazsan yazlık çorap giydirirsin ya

Şöyle bişeyler belki olabilir. Ayakkabıyı zaten yürümeye başlamadan önce doktorlarda pek önermiyo

Eklentiler

• 1000001162.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 50
Kızlarrr selam nasılsınızayy bir bakıyım dedım oda bile yapmışsınız bebişlere benim bebegın hediye gelen eşyalardan başka eşyası yok şunacumartesi günü detaylı ulstrasonum var dr.ali ipek ankarada detaylıya giren var mı?Kızımın ilk ayakabbası

Eklentiler

• 032f0b2c-dfba-4339-8e47-bb27c2ad9342.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar kolestrol sabah erken saatlerinde 344. Tahlillerden Bir önceki akşam börek ve kavurma yemiştim sanırım ondaarttırfı. Bunun beneğe zararı olur mu. Doktoruma da yazdım ama size yazmakta iyi geliyor

Kızlar kolestrol sabah erken saatlerinde 344. Tahlillerden Bir önceki akşam börek ve kavurma yemiştim sanırım ondaarttırfı. Bunun beneğe zararı olur mu. Doktoruma da yazdım ama size yazmakta iyi geliyor
Evet canım olabilir benimde kolestrol bir kere sınırdan biraz yüksek çıkmıştı doktorda baktı zayıfsın ama yediklerinden mi acaba diyip 2 gün sonra bir daha ölçüm istemişti o zaman normal çıkmıştı

Gebelikten öncede bir kere 200 olması gerekirken 244 çıktı. Ama Şuan trigliserid kolestrol hepsi yüksek inşallah bebeğe bir zararı yoktur

Benim de kolestrol 300 civarı. Doktor tahlillerime baktı herşey normal dedi. Aslında kolestrol yüksek ama muhtemelen bu değerin bebeğe zararı olmadığı için birşey demedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…