Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ayyy yüklensin duygusal 🥹 akşamları bişi yemezsem küsüyor bizimki. Aç değilim diyorum sen değilsin oğluş aç diyor 😂
Hahahahhaa benimde yemek yiyemediğim dönemlerde benimki dışardan sipariş veriyordu. Et dışında birşey söylersem kabul etmiyordu. Et ye et diyordu 😂 ay valla cok seviyorum iyi ki kocam. Bugunde duygusalım düşündükce duygulanıyorum 🥹🫠 bugun instada
Bence pratik bir şey zaten, ama 1 yaşından sonra sizin yediğiniz yemekleri yesin diyorlar ya o yüzden sebze haşlamak kısa süreli olur gibi geldi bana, genelde öyle duydum. Bir de ben püre vermeyi düşünmediğim için ürünü yarım yamalak kullanırım, alt hazneyi çevirince de blender yapıyordu sanırım. Bütün vermeyi düşünüyorum en fazla çatalla ezerim
yaaaa 1 yasından sonra normal yemege gectiğini bilmiyordum. Benim arkadasım cok uzun süre ayrı hazırladı hep. Organik vs ürünler alıp. Belkide o çok abartmış olabilir bilemiyorum. Benimde ek gıda ve sonrası hakkında cok bilgim yok zamanı gelince öğrenceğiz🥹 ama bende çatalla ezme kısmını mantıklı buluyorum dokusunu hissetsin bakalım o zamana kadar öğreniriz o kısımlarıda ☺️ Kuş kadar yedikler için hemen bunda hazırlarım gibi düşünmüştüm bende uzun süre

Ben de öyleyim canım içmediğim günler. Hatta hamilelik bana hiç uyku yapmadı sadece Prilam yaptı diyorum onu içmesem ilk zamanlar bile uykum olmazdı kesin 🥲🥲 İnşallah sürdürülebilir bir girişim olmuştur 🙏 Biz üç gündür yine devam 😏
Ben ilk 3,5 ay içmedim ama hamilelik uyku yaptı ilk 3ay mide bulantısını verdiği iğrenç bi histe vardı. Daha kötüydüm acıkcası prilamsız. sadece yemek yemek için uyanıyordum. İlk 3 ay zor ve hızlı gecti o yüzden. Anlamadım bi baktım 3 ay bitti

Kesinlikle kendiler yapmış bencede. Hastanede şikayet için bölüm falan var mıdır ki hasta ilişkileri gibi vs numaramla daha önfe iletşime geçildi nasıl değişir falan diye giderseniz bence büyük bir sorun bu önemli bir şey de olabilir size ulaşmaları gereken sağlık bu
Hastaneden cıkınca telefonla şikayetimi ilettim hasta hakları birimine ileteceğiz dediler. Ama bi geri dönüş olmadı. Hastaneye gittiğimde yüzyüze görüşeceğim. Bana önceden ulastıklarınıda göstereceğim. Birşey cıkacakmıs gibi gelmiyor ama yinede soyleyeceğim. Hoş değil yapılan

ben uyumayı çok seviyorum 12 saat uyutuyor beni prilam ve hoşuma gidiyor :KK70: bu yüzden bağımlı olcam olursam :KK70:
miden yemen ne durumdaydı canım fark var mıydı peki
Beni de beni de. Ama ben uyumaktan nefret ediyorum. Sanki yaşamıyormuşum gibi hissettiriyor bana. Prilam kullanmadıgımda midem cok kotuydu daha asırı diyordum bulantımı bastırmak icin. Prilamı icinde en azından yemem normale döndü. Hatta demir ilacından mıdır bilmiyorum prilama baslamadan iştahım gitmişti zaten. Yiyemeyincede fenalaştırıyordu bu sefer mide bulantısı. O yüzden 3,5 ay sonra ilaca başladım. Bak mesela prilamsız günün sonunu midem bulanıyor gibi oldugu icşn yogurtlu makarna yiyerek kapatıyorum😂 ya prilam içsem uykusu dert içmesem ara ara midem bulantısı vuruyor diye yemesi dert. Mesela bugun 4-5 kere ara ara bulandı 2 sinde dayanamadım o hisse birşeyler yedim.

Hastaneden cıkınca telefonla şikayetimi ilettim hasta hakları birimine ileteceğiz dediler. Ama bi geri dönüş olmadı. Hastaneye gittiğimde yüzyüze görüşeceğim. Bana önceden ulastıklarınıda göstereceğim. Birşey cıkacakmıs gibi gelmiyor ama yinede soyleyeceğim. Hoş değil yapılan
Kesinlikle öyle mutlaka görüşün etik değil yani böyle bir şry

Gozyasim pit🥲

Eklentiler

• IMG_8139.png
    IMG_8139.png
    180,5 KB · Görüntüleme: 51
dün çamaşır yıkamam gerekiyordu yıkayamadım. sabah giyecek bişey bulamadım üstüm başka altım başka renk sinirimden oturup bir güzel ağladım bir de :KK70: sonra diyorum ki neyse ki oturuyorum kimse altımı görmüyor.

Ben ilk 3,5 ay içmedim ama hamilelik uyku yaptı ilk 3ay mide bulantısını verdiği iğrenç bi histe vardı. Daha kötüydüm acıkcası prilamsız. sadece yemek yemek için uyanıyordum. İlk 3 ay zor ve hızlı gecti o yüzden. Anlamadım bi baktım 3 ay bitti
Bitsin bitsin ikinci üç ay da hemen bitsin hadi 😂 Ben son kulvara girmek orada takılmak istiyorum biraz. Doğum iznine ayrılmışım evdeyim ilk defa havalar soğumuş ekran karşısında kahvaltı pilates falan yaz dizileri modunda geçirmek istiyorum artık 😂😂

dün vurulduktan sonra koydum ama bugünde koyayım buz sağol canım . idrar testi de vemiştim dün sanırım idrar yolu enfeksiyonuda çıktı. tüm sonuçlar çıksın doktoruma atacağım :KK43:
Bende sordum kuzum bol su iç dedi bir ilaç vermedi kaşıntıda bundan kaynaklı olabilir travazol sür dedi ama ben sirkeli sudan devam😂😂😂

X