Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Ben de elektiriklisi var ama o pratik değilmiş. Bunun da gücü azmış. Ben ilk elektirikliyi deneyeceğim çekim gücü yüksek olduğu için eğer devamlı sağlam gerekirse de bundan sipariş vermeyi düşünüyorum. Bu acayip pratik birşey.

Canım idrar yolu enfeksiyonuna benziyor anlattığın şey, doktora görünsen mi acaba ya? İlerlememesi lazım onun. Acile gidip idrar testi mi versen?

Grisinden alacaktım ben de elbiselerin altına giymek için ama stoğu gelmedi bi türlü. Şimdi var sanırım

Lansinohla aynı demişler yorumlarda, son modunda parmağımı kaptı valla bana az gelmedi. Bir de bunu tak unut, kabloluyla bölünürsün gibi. Bir tane almış beğenirsem bir tane daha alırım dedim

Çok çok geçmiş olsun evet benim genelde sol tarafım çok sertleşiyor belki de tümü sertleşmediği için doktor endişe etmedi. Umarım ilaçlarla durur kasilmalariniz

Hangi hastane acaba çok saçma aradıkları numarayı tekrar nasıl değiştircekler. Benim eşim bir yetkili serviste servis danışmanı. Sorun çıkaran müşterler oluyor bazen onların numaralarının sonunu değiştiriyorlar(ankete kötü puan vermesinler diye bu şekilde yapın deniliyor onlarada kötü anket gelince hem o şubeye gelen prim hem çalışanların aldığı prim düşüyor mecbur kalıyorlar) bu tarz bir şey olabilir belki ama hastane ve araba aynı şey değil sağlık konusu böyle bir şey yapmamalarını umut ediyorum

sata göre 20+4 ama ultrason da öne geçmeye başlamış 21 haftalık büyüdükçe rahim daha fazla baskı yapıyor maalesef öneri olarak idrarı tam boşaltmamı önerdi
Biz de 20+1deyiz ama ultrasona göre 21 haftalık aynıymışız büyüklükleri de aynı aşağı yukarı o zaman. İdrarı tam boşaltıyorumdur bence ama işte bazen beni aldatıyor gelmese de gelmiş gibi hissettiriyor

Canım idrar yolu enfeksiyonuna benziyor anlattığın şey, doktora görünsen mi acaba ya? İlerlememesi lazım onun. Acile gidip idrar testi mi versen?
Edacım uzun zamandır var ya yeni bir durum değil en az 4 haftadır hissediyorum. Bu hafta aşıya gideceğim gittiğim gün kan ve idrar tahlili yaptırayım hepsine baktırayım diyorum canım.

Yok canım, geçen cumaydı kontrolüm. Bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum bu arada ama dün ben de evham yaptım baya
Ben bebeği etkileyen bir durum olduğunu düşünmüyorum bence onun keyfi yerinde hareketlerden anladığım kadarıyla sen de bebekten yana stres olma bence. Ama kendi adımıza endişe etmeli miyiz etmemeli miyiz ondan çok emin değilim. En iyisi bu hafta bir kan ve idrar tahlili verip anlamak.

Bana arada geliyor hala evham, büyütüp dillendirmemeye çalışıyorum. Hareketlerini hissedince rahatlarım muhtemelen, 16.haftadayım bakalım ne zaman başlayacak. Bence de bir tahlil ver için rahatlasın, bir sonraki kontrolde doktor benden de ister muhtemelen

Maalesef canım biraz vücudum toparlansın öyle başlamak istiyorum kendi sağlığımızı da düşünmemiz lazım
Kan değerleriniz düştü mü? Benim biraz düşük kansızlığım var o yüzden demir değerlerim düzgün olmasına rağmen demir ilacını ikiye çıkarmışlardı. Gerçi kansızlığım devam ediyor yani düzeltmemiş ikiye çıkarmak

16. Haftalık mı ay kız ben seni 18-19 sanıyorum ya geçen hareket hissetmiyorum deyince sen daha varmış zamanın ama belkide yakındır pıtpıtları hissetmen idrardan şüphelniyorsan canım kızılcık bulabiliyorsan onun meyvesini ye yada her zamanki dediğim gibi dut kurusu kürü yap iç ben azcık idrardan şüphelensem o kürü içiyorum asla şikayetim olmuyor

Şeker sorunun var mı bilmiyorum ama sana da kan için tavsiyem üzüm pekmezi bir tatlımkaşığı limon suyu bir tatlı kaşığı çay bardağına koyup üzerine su koyup karıştır her sabah aç karna iç demir ilaçların yapmadığını o yapıyor valla benim senelerdir kronik kanszılık vardı ferritin yerlerdeydi hatta ilk doktora gittim tahlil vermiştim dedim hocam benim demirim çok düşük oluyor sıkıntı olur mu diye baktı senin değerin benimkinden yüksek gerek yok demişti 8 haftalıkken ben bunu uygulamıştım daha öncesinde

Joie I-Spin 360 0-18 kg Oto Koltuğu
https://app.hb.biz/uSpF18dz2T8K
bunu incele istersen bir doktorun insta hesabında görmüştüm ama 0-18kg içinmiş

İki kere antibiyotik kullandım geçmiştir artık ya hihihi 16+4’üm ben

Eşim dün geceden beri sürünüyor, karın ağrısı ve ishal var. Halsizlik baş ağrısı vs, iki kere acile gitti dünden beri viral enfeksiyon demiş doktor crpsi 26. Eşinde de başlayabilir birkaç güne demiş doktor dün geceden beri geçmeyen baş ağrım var benim de 2 tane parol içtim bana mısın demedi, yüzüm acıyor artık. Umarım bende başlamaz ya çok moralim bozuldu

Şeker sorunum şu anlık yok. Denerim yani zararı olmaz faydası olur illaki. Ama demir emiliminde sıkıntı varsa pekmezi kavanozla da yesen etki etmez demişti bir doktor bana. Eğer depolar eksikse ilaçsız düzelmiyor pek. Demirim iyi gerçi şu an kanım birazcık eksik. O da bebeğin benden beslenmesinden oldu sanırım yoktu bayadır. Bakalım haftaya olan kan sonucuna göre doktoruma da sorup hareket edeceğim. Çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…