Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Ben 2 gündür böyleyim ya, hatta dün bıçak saplanır gibi ağrılarım oldu alt karnımda, çiş yaparken de arttı. Bugün hiçbir şey yok ama, değişiyor demek ki. Zaten hiçbir belirtim yokken idrar yolu enfeksiyonu dediler, anlamıyorum artık

Bende öyle düşünüyorum. Eşimde doktorumuza gidelim diyo. Yokyok ben onu ikna edeyim en iyisi 3bin küsür bebişe başka şeyler alırım misssss

Kızlar oto koltuğu araştıran var mı aranızda
Ben arada bakıyorum ama netleşmedim henüz. Yoyko, Prego 0-36 kg’a kadar taşıyor, 360 derece dönüyor ama Adac falan hak getire, güvenli mi bilmiyorum açıkçası fiyatları da iyi. Ben hem 9-36 kilogram, hem 360 derece dönen hem adac puanı yüksek bir model bakıyorum. Üçünü birden bir arada bulmak zor

Benimde oluyor o canım bazen oluyor ama bende hep şey düşünüyorum bebek aşağıya yaslanmış idrar torbası boşalıncada o acı ortaya çıkıyor gibi ama sürekli ağrı değil bir kaç dk sürüyor geçiyor birde her zaman olmuyor

Evet canım bende de aynı şekilde. Mesela iş yerinde gün içerisinde olmuyor gibi zaten en fazla 2 kere gidiyorumdur. Sabah ilk uyandığımda oluyor hep, gün içerisinde de bazı zamanlarda çok oluyor bugünkü gibi. Ben de senin gibi düşünüyorum mesane gerginken daha yukarıda tutuyor sanki ama boşalınca o ağırlık birden aşağı iniyor sanırım.

Ne zaman canım bu ağrılar için mi gittin ?

sata göre 20+4 ama ultrason da öne geçmeye başlamış 21 haftalık büyüdükçe rahim daha fazla baskı yapıyor maalesef öneri olarak idrarı tam boşaltmamı önerdi

Düzeldikten sonra takviyelere devam ettiniz mi? Demir ilacını iki tane içiyordum ondan mı oldu acaba diye düşünüyorum. Benim rengimde bir şey yok sanırım. Alt 50 lerde benim ast çok az yüksek. Bol suyu mecbur içiyorum zaten enfeksiyondan korktuğum için daha da dikkat etmeye çalışacağım

Benim iki kez çok ağır enfeksiyon oldu gebelikten önce. E coli üredi kültürde. Ağrılarım sancılarım da çok fazlaydı. O sıra antibiyotik kullanmak zorunda kaldım üst üste. İyileştikten sonra gebe kaldım ama 5. haftada tekrarladı. Tekrar antibiyotik aldım derken bir döngünün içine girdim malesef. Bu sefer tek kullanımlıktı en azından diye seviniyorum. Kefir, probiyotik, turşu her şeyi de yedim. Portakal suyu domates gibi asidik şeyleri yiyip içmemeye dikkat ettim mesanenin yarısı iyileşmişti en son. Bir de tuvaletimi tutuyordum okuldaki çok pis diye onu bıraktım. En büyük sebep oymuş. Dut kurusunu sorup onu da deneyeceğim. İlerleyen süreçte süt yaptığını da duymuştum.

Benim kar
Teşekkür ederm. Benim karnımın bir bölümünde degil tümü sertleşip nefesim kesilir. Seninki bebek hangi taraftayken bebekten dolayı sertleşir bu normaldir. Doktor ilaçları kullan kasılmaların geçmezse yatiş yapacagız dedi

Maalesef canım biraz vücudum toparlansın öyle başlamak istiyorum kendi sağlığımızı da düşünmemiz lazım

Eşim şu süt sağma pompasını almış bana, ben de eller serbest bir model alırdım alacak olsam bu aralar çok popüler zaten. Bizde kimsenin sütü olmadığı için eğitim vs elimden geleni yapacağım bu konuyla ilgili, bebiko vakitsizliğinde de eller serbest olması mantıklı olur gibi geldi bana. Sütyene sıkıştırıyorsunuz işlerinizi yapıyorsunuz yazmışlar yorumlara, dün 1-2 saniyeliğine denedim iyi geldi bana. Aklınızda olsun
Bebebao P1 240 ml Elektrikli Süt Sağma Göğüs Pompası (Türkiye Garantili)

Kızlarrrrr civildeki indirime +indirim ve +kupon vardı. Size haber verdikten sonra magazasına gittim alışveriş yapmaya. Çıtçıtlı zıbın 40 tl üzerine 6 al 5 öde vardı kasada da 1000tl alışverişe 200 tl hediye ceki vardı
Yani size indirimler ve kuponu düşersem gercek değeriyle zıbınlar 26,66 tl ye geldi kaçırmayın

Bunlar da baya uygun kaçırmamak lazım. Ben bu cırt cırtlılardan 3 uzun kıl, 3 yarım kol aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…