Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Offf senin yuzunden baktim bendesaka bi yana hic takip ettigim biri degil ama bi okadar da korktum he dogum korkum var benim sanirim ama icerde de tutamiyoruz tabi sonsuza kadar
Ay niye kız ben de aksine mutlu oldum onun doğumundan, baya sohbet muhabbet ede ede doğurdu sonra da yürüdü mis gibi

Ay niye kız ben de aksine mutlu oldum onun doğumundan, baya sohbet muhabbet ede ede doğurdu sonra da yürüdü mis gibi
Yok benimki genel korku yoksa cok guzel bi dogum olmus gercekten neyse saglikla doguralim da korkumu bi sekil yenerim roller coaster a binmek gibi benim icin korkudan olurum ama binmekten de geri kalmam

Bende bugün denedim 162 boy 60 kiloyum m mi l mi alsam karar veremedim l bedenin ağ kısmı düşüyor gibi giydikçe daha da bollaşır mı sizce
Bollaşabilir canım. Sen zayıfsın. Ama son aya kadar L olur musun onu düşün canım
Şuan m sın bence. Ben son aya kadar giyeyim diye büyük aldım. 163 boy 74 kiloyum XL aldım

Hanımlar çalışabilir raporundan sonra ne zaman izne çıkabiliyoruz? Yani 32 haftada bi aksilik olmazsa çalışabilir raporu almak istiyorum. Ama oldu da 37'ye kadar çalışmak istemedim sonrasında, doktor yeni bi rapor vs veriyor mu?

Yemekten bir saat sonra iki farklı cihazla ölçüm yaptım kızlar . Sonuçlar böyle . Hangisini baz alacağım ben alamadım . İme-dc baya kaliteli bir makina ama yüksek ölçtüğüne daha önce şahit olmuştum . Ama diğer makinayı hiç bilmiyorum . Birine göre şekerim var birine göre yok . Napcaz

Annemin imedc olan senelerdir kullanıyor, baya da memnundu hastaneye götürüyor yatış yapılacağı zaman orada kendi aletini kullanıyordu. Ama hiç karşılaştırmadık tabii bilemedim :/

Olabilir canım. Ya evet doktorun öyle demesi hoş olmadı tabi ama sonra da neyse dur bakalım daha erken bunlar için falan dedi. Kuzenim var tıp fakültesi son sınıfta, dün yazışıyorduk. Sezaryen olur herhalde abla dedi, yok normal istiyorum neden öyle dedin dedim. Yani doktorlar genellikle bir şey bulup sezaryene ikna ediyorlar son anda anneleri dedi. Neden dedim. Daha zahmetsiz daha risksiz dedi. Ben korkuyorum biraz sezaryenden dedim. Çok da farkı yok ikisinin de farklı zorlukları farklı riskleri var dedi. Bilemiyorum yani hele bir o gün gelsin dedik. Diretmem normal de normal diye ama gönlümden geçen de bu yani bi yerde
Kardeşim de 4 buçuk kilo doğdu dedim sonraki gebeliklerde daha kolaydır dedi. Senin ilk doğumun olacak falan dedi. Bakalım hayırlısı yaaa

Bu kadar fark olması normal mi bilemedim duyarlılıkları çok farklıymış. Kız benim hiç 155 altı çıkmıyor ama şekerim yok diye geziyorum siz niye var dediniz şimdi shshsh

Annemin imedc olan senelerdir kullanıyor, baya da memnundu hastaneye götürüyor yatış yapılacağı zaman orada kendi aletini kullanıyordu. Ama hiç karşılaştırmadık tabii bilemedim :/
Medikale de gösterdim bu iyi 200 den yüksek çıkarsa dikkate alırsın dedi onu hiç anlamadım sonra yükleme yaparken aynı anda bu ime ile de ölçtüm 15-20 birim yüksek ölçtü bu cihaz . Oradan işkillendim. Şimdi arkadaşımdan aldım böyle çıktı . Eczaneye gidip mi bi ölçüm yapmak lazım aynı anda acaba

Eczane ölçüyo mu şeker

kızlar oto koltuk ne aldınız? kraft’ınkiler hoşuma gidiyor. dönenlerden istiyorum ben bebişi bindirirken falan kolay olsun. 5 bine de var 10 bine de bilemedim gidip mi bakmak lazım babymallda indirim var güzel
Biz BeSafe aldık. Kullanan arkadaşlarımız hep çok memnun olduklarını söylediler. Araştırınca gerçekten de beğendik. 360 derece dönüyor bizdeki modeli de.

Bollaşabilir canım. Sen zayıfsın. Ama son aya kadar L olur musun onu düşün canım
Şuan m sın bence. Ben son aya kadar giyeyim diye büyük aldım. 163 boy 74 kiloyum XL aldım
Evet m beden de çok rahat ettim bacaklarım kalınlaşır mı onu hesap edemiyorum çünkü L bacaktan ve kalçadan hafif bol oldu öğretmenim okulda giyerim diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…