Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Bugun civilden aldıklarım. 0-1 1tane, 0-3 5 tane, 3-6 6 tane çıtçıtlı zıbın. Mağazada kısakol sadece 0-1de vardı geri kalan uzun koldu. İnternet magazasında askılı kısakol uzunkol hepsi vardı. Ama ilginç olan sey internet magazadında 6 al 5 öde yoktu. Magazaya özelmiş kampanya. Yarında kupon kampanyasının son günü

Eklentiler

• 1E350B3A-9BE4-4BB1-8694-B1562A15EC79.jpeg
    179,4 KB · Görüntüleme: 56
  • 7EC3F8BC-C4E7-47AB-9E61-7D6985B47411.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 53
  • DCA8FE67-46F1-4F9E-A90A-40DD9B8070FE.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 53
Ben bildim bileli ağızdan alıyorum hiç fitil olarak almadım sadece çok halsizlik uyku hali baş dönmesi vs vs yaptığı için zorluyor insanı ama

Tek tuvalet var evde bardak çanak hepsini ayırdık zaten, ben de ekstra dikkat ediyorum tuvaleti ovmaktan ellerim aşındı bugün. Umarım sıkıntı olmaz ya bir ton ilaç vermişler hiçbirini kullanamam ben
Ben kendimde eşim ne zaman grip olsa bana bulaştırıyor en çabuk bulaşan yer nefes o yüzden çözümü uyurken arkam dönük uyuyorum asla nefesi bana temas etmesin diye öyle bulaşmıyor ve dudaktan öpme vs olmasın daha önce bana nefesten direkt bulaşıyordu sonra uzak kaldım bu şekil bulaşmadı

Kızlar benim de dünden beri karın ağrım devam ediyor sanırım o salgına yakalandım,doktora gitmedim ama geçmezse gideceğim.Eşim hasta değil çok fazla dışarı da çıkmıyorum sadece dün manava ve markete gitmiştim.Dikkat edin kendinize gerçekten hamilelikte bulantılarla beraber çok zor bir durum

Ben de daha çok link var benim hazırlıklarım bitti sayılır ☺ ben aralıkta doğum yapıyorum eşimde aralıkta askere gidiyor hayattaki şansım
Kader ortağıyız benim eşimde gebelik düşündüğüm fakat gebe kalamadığım aylar da askerlik parasını yatırdı Aralık ayı çıktı sonra çıkan şehir çok soğuk olduğu için düşündü temmuza çekti, bende sonra gebe kaldım hesapladım AA dedim değiştirmeseydin doğumuma denk gelmiş olacaktı şansım dün gitti bugün teslim oldu eşim zor yani ama doğum anında tek olmak daha da zor olacak eminim Allah yardımcın olsun

Ben iki hafta once yasadim kanda enfeksiyon sabaha kadar ishal kusma kabus gibiydi. Esime gecmedi ama hemen yataklari ayridik. Ayni lavaboyu tuvaleti kullanmadik. Eger yasarsanda direk acile git serum takviyesi yapsinlar asla su falan icrmiyosun.en kotusu su kaybi yasamakmis

Baya düştü direncim de azaldı demir ilacı da alamıyorum maalesef nöbetten çıkınca yorgunlukla beraber yüzüm bembeyaz :/

Kızlar tek ayağımda şişlik ve kızarıklık oluştu. Hemde baya baya. Başta kaşıdığıö için oldu sandım ama çok fazla şişlik oldu. Var mu ayaklarda şişlik yaşayanlar.

Baya düştü direncim de azaldı demir ilacı da alamıyorum maalesef nöbetten çıkınca yorgunlukla beraber yüzüm bembeyaz :/
Allah güç kuvvet versin ne diyeyim Ben de bir yandan inşallah ilaçtandır diyorum daha tehlikeli bir şey olmasın diye. Bir yandan da ilaçtansa takviye almayınca nasıl olacağım korkusu var. Bakalım hayırlısı olsun

Amin canım yolu yarıladık inşallah kazasız belasız ikinci yarı da biter

Kızlar tek ayağımda şişlik ve kızarıklık oluştu. Hemde baya baya. Başta kaşıdığıö için oldu sandım ama çok fazla şişlik oldu. Var mu ayaklarda şişlik yaşayanlar.
Şişlik oluyor ama her iki ayakta da oluyor tek taraflı değil. Dokunduğunda iki bacak arasında renk veya ısı değişimi var mı.? Yani bi bacak diğerinden daha sıcak oluyor mu.?

Ben bildim bileli ağızdan alıyorum hiç fitil olarak almadım sadece çok halsizlik uyku hali baş dönmesi vs vs yaptığı için zorluyor insanı ama
Rahatladım teşekkürler yorum için ben de yok şükür hiç yan etki. Umarım gerek kalmayacak günler gelir sağlıkla kucağımıza alırız

Selamlar, bir süredir vakit buldukça sinsi sinsi grubu takip ediyorum :) cinsiyeti henüz belli olmadığı için yazmamıştım bilgilerimi. Bugün erkek çocuğumuz olacağını öğrendik. Beklenen doğum tarihi 15 Aralık. Son adet tarihi 17 Şubat. Aranıza Kanada’dan katılıyorum. Şuan 20 haftalık hamileyim. Bugün detaylı ultrasona girdim 20 dakika sürdü ve birkaç saat sonra tekrar arayıp haftaya tekrar yapılması gerektiğini söylediler. Detaylı ultrason için 20 dk çok kısa bir süre değil mi, ultrasona bakan teknisyen sallamış olabilir mi, yoksa endişelenmeli miyim? Çok gerildik kötü bir haber almaktan. Tekrar çağırılmamızın sebebini bile bilmiyoruz. Sizin detaylı ultrason süreleriniz ne kadar oldu acaba?

Kızlar sanırım mantar oldum ben sürekli kaşınıyor şeyim nasıl geçiricez fikri olan var mı

merhaba henüz detaylıya girmedim ama bir onceki gebeliğimde yaklasık sizinki kadar bir sürede olmustu sanırım maksimum yarım saat. beni de 2.. kez cağırmıslardı haftası biraz geri cıkmıstı sonra tekrar baktılar sorun yok iri uzun bebek olmaz dediler ben de minyon bir tipim. oylr de olmadı normal gelişiminde gidiyor 4 yasında sımdı oylr kilolu uzun değil ama kendi yaş grubunda normal.
2. kez çagırmalarının sebebi ilkinde emin olamadıkları bırsey vardır biraz daha haftası ilerlesin bakalım demıslerdir

Merhaba hoşgeldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah burada işlemi doktor yapıyor ve bebeğim pozisyonuna hareket durumuna göre işlem süresi değişiyor bazen 20 dakika bazen 40 dakika sürebilir 13 haftalık iken girdiğim detaylı ultrasonu perinatolog yaptı yaklaşık 40 dakika sürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…