Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
İstedi canım cuma tekrar istedi kanamam durdu ağrılarım geçti düşük oldu desem değer düşerdi ay hiç birşey anlamadım ya
ya kimyasal daha rahat dış gebeliğe göre evet üzücü ama benimde ilk gebeliğimdi o kadar üzülmüştüm ki böyle her gün beta bekliyordum. Sağlık ocağında mı yaptırıtorsun yoksa kadın doğum mu bakıyor betana

Ahh çok şükür çok sevindim bende kahvaltı yapar çıkarım bursaya gidicez çünkü bi de yolda çikolata alırım diye düşündüm

Yemeklerden hemen sonra aşırı uyku bastırıyor mu? Ben bu şikayetle gitmiştim hamilelikten önce insülin direnci ve açlık kan şekeri biraz yüksek çıkmıştı. Doktor bana tatlıdan daha önce hamur işi ve pirinci kesinlikle yasaklamıştı. Tatlıdan daha çok yükseltiyormuş sanırım bunlar. Ama terlemek tek başına bi belirti değil bence çünkü ben de aynı durumdayım, su gibiyim sabahları, inanılmaz bir sıcak var yani normal değil bence. Yine de ölçtürmek en sağlıklısı. Anne ve baba tarafında şeker varsa o da yükseltiyormuş şeker ihtimalini

Yani terleme olayı bende de var özellikle yüzüm ensem ekstra terliyor gün içinde su isteğim çok fazla baktığın zaman bunlar tamamen yaz mevsiminde olduğumuz için gibi geliyor geçen senede yazın bir kısmını burda geçirdim ama gece uyuyamamazlık hiç olmadı sıcaktan uyuyamıyorum gece kalkıp ayaklarıma yüzüme soğuk su tutuyorum

Yok canım uyku falan bastırmıyor. Bi ölçeyim içim rahat etsin

kızlar ucuz yollu bir yürüyüş bandı aldım . dışarısı çıkılacak gibi değil ayrıca hiç vaktim olmuyor giyinmekte zor geliyor. ödemler için iyi gelecek diye düşünüyorum yoksa patlayacağım ileriki haftalarda belliki.

sabah sağlık ocağında kan aldılar değerlerime bakılacak, bir de tetanozun ilk dozunu yaptılar, 19. haftadayım diğer doz 1 ay sonra dedi. umarım ağrı ateş olmaz ama kesin olur benim nanemollayım biraz

kızlar ikinci hamileliklerde üzerinden 6 yıl geçti benim tetanoz tek dozmu çift doz mu ? bi tek diyolar bi çift

Ya bence al orange, ben aldım ve şüphelendiğim her vakit de haklı çıkıyorum cidden. Dün öğle arası pirinç pilavı ve sonra muhallebi yemiştim, 190 çıktı mesela. Serin ortamda çok etki etmiyor gibi olsa da sıcakta direkt fenalık geliyor insana

Kız alışmamış işte her yerin ayarlarını bozmuşsun bak gebelikte patlak verdi :)
Allah şifa versin canım inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Haberdar et taburcu olunca. Gidebilecek misin çıkınca yanına?

Çok iyi yapmışsın, doğumdan sonra da kullanırsın hem daha hızlı toparlar vücudun canım :) Bizde de kondisyon bisikleti var da oturma organlarım ağrıyor üzerinde 10 dk dan fazla durunca hiç kullanamadım Bulunduğumuz yer akşamları serin, çıkıp yürüyorum her gün yarım saat falan

bugün taburcuuu şükür cumartesi istanbula gidicez pazar düğün var, 2 gece kalmış olucaz öyle görücem minnoşu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…