Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Bence de orange sen bir de dışarı çok çıkmıyor olabilirsin bu evden çalışma yüzünden. Pandemide biz de çok hantallaşmıştık kısa sürede. Her yeri ağrıyor insanın öyle. Salonda aletli gebe pilatesine yazıl mutlaka. Ben de yazılıcam bir dahaki ay inşallah.
Ya bu arada hep sorucam unutuyorum annen nasıl oldu bebiş?

Ben 8 senedir böyleyim ya vücudum hantallığa alıştı dnfn

Annem daha taburcu olmadı anam. Kendisi iyi ama enfeksiyon tamamen geçsin diye bekliyorlar. İşin kötü yanı annemde enfeksiyon hiçbir zaman tamamen geçmedi biraz boşa çaba gibi ama yarın taburcu edebiliriz demişler, bakalım

Geçen gün burda kundak linki gördüm değişik Bi modeldi bu benim daha çok hoşuma gitti belki size de fikir olur daha pratik bence bu

Eklentiler

• Screenshot_20240724-203115_Instagram.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 89
Kizlar bugün detayliya gittim. Cok şükür ki bebekte bi sorun yok. Sat 20+3 tü ama ortalaması 19+6 ile uyumlu çıktı. Zaten en baştan 1 hafta gerideydi. Her gidişimde bir gün bir gün ilerliyordu Son gittiğimde gününü yakalamış gibiydi ama şimdi 4 gün geride çıktı. Doktor sorun olmadığını söyledi. Sadece aklıma eve gelince küçük bisey takıldı kol kemiği 19+0 ile uyumlu olculmüs. biraz o geride diye ona kafam takıldı. Ama sorun olsa doktor derdi heralde . Onun haricinde hersey yolunda
Bu arada güzel bi kahvalti yapmıştım. Bi de benim bebek havuc yiyince hareket ediyor diye 2 tane havuç yemiştim. Hastaneye giderken de bir bardak Türk kahvesi ile Canga çikolata yemiştim. Doktor sen ne yedin bebek içeride koşuyor yakalayamiyorum dedi o kadar hızlı hareket ediyordu ki yüzünü de tam goremedik. Siz giderken bebek hareket etsin diye benim kadar abartmayın. Cok hareket etmesi de isleri zorlastiriyormus. Bi de Mesela muayenede yarım saat boyunca hareket etti ama ben hareketini 2 kez falan hissettim. Doktor 24. Haftaya kadar her hareketini hissedemeyecegimi söyledi. Yani bebek kıpırdamıyor diye panik yapmamak lazımmış.
( Bu kol kemiği geriliği konusunda da bisey bilen varsa ve yazarsa sevinirim. bir de sat tarihinden ne kadar geri olması normal kabul ediliyor)

Omuz çantası bakıyorum bebek çantası olarak sade düz renk mümkünse istediğimi bulamadım bir türlü. Sizin bir öneriniz var mı acaba?

Güzel geçecek kötüyü düşünme bile dualarımız seninle benide haberdar et benimde cumartesiii ama giderken birşeyler yemek gerekiyor mu çikolata vs onu bilmiyorum benide bilgilendirirmisin
Abartmadan yememiz lazımmış cok hareket de işi zorlastiriyormus şükür benim temiz çıktı sonuçlar ama hareket ettiği için yüzünü net göremedik. Ben kahvaltı yaptım 2 havuç yedim bir Türk kahvesi bir canga bu kadar yemeyecek şekilde ayarlayin en iyisi

Kolları falan bence bunlar mm ölçü olduğu için kayma olabilir birkaç gün uyumludur da ultrasonda tam ölçememiştir zaten %70 oranında tam olarak görebiliyorlar %30 bilinmezlik oluyor oda kesin değil yani

Merhaba benim bebegim kiz

Omuz çantası bakıyorum bebek çantası olarak sade düz renk mümkünse istediğimi bulamadım bir türlü. Sizin bir öneriniz var mı acaba?
Ben bu markayı beğeniyorum anne bebek çantası olarak, sırt çantası sevdiğim için o şekilde tercih ettim ama bu da çok güzelmiş

Simge duman diye bi kadin var bugun izledim sirt agrim var benimde bazen dayanilmaz oluyor bir kac hareket gosterdi yarin bir denicem.

Doğum günün kutlu olsun

Kolları falan bence bunlar mm ölçü olduğu için kayma olabilir birkaç gün uyumludur da ultrasonda tam ölçememiştir zaten %70 oranında tam olarak görebiliyorlar %30 bilinmezlik oluyor oda kesin değil yani
Evet buna da ikna oldum. Adam zaten probun altına zor renk getiriyorum dedi kollar ve ayaklar durmuyordu. Azcık kaydirsq yanlış ölçülebilir. Bi çok yerde bu değere bile bakilmiyormus bende bu ölçümü hiç görmedim varsaymak istiyorum. Teşekkür ederim cevap verdiğin icin

Sırt çantası değil de kol çantası gibi bakıyorum diğeri kullanışlı gelmiyor bana sırtıma takmayı sevmiyorum daha önce kullandım sevemedim
Milk&moo Anne Bebek Bakım Çantası Antrasit

Ben bunun yeşilinden aldım desenli. Geldiğinde bayıldı o kadar iyi cıkacagını düşünmemiştim. malzeme kalitesi cok güzeldi, vegan deri kullanılmış. İçinde soğutucu bölmeside, çift taraflı fermuarı ve çok gözü var. iç hacmi cok geniş. Kullanıcı yorumlarından dolayı sırt cantasından vazgecip bende bunu almıstım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…