Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Kızlar kesinlikle insülin direncinize baktırın benim ailemde şeker hastalığı olan kimse yok Haziran ayında o kadar çok ağız kuruluğu yaşadım ki şekerden olma ihtimali asla aklımdan geçmedi. Su içiyordum 1 dk sonra yine aynı sussuzluk. Üstüne üstlük meyvesuyu da içiyordum o daha da çok tetikliyordu sonra sağlık ocağında kan alındı baktım insülin direncim yüksek çıkmış o günden sonra hep dikkat ettim şuan pek ağız kuruluğu yaşamıyorum

İndirim gördüysen al canım ben eylül kasım indirimlerini beklicem biraz şuan bizim için ev çok sıcak o tür ürünler bozulur bizim evde

al bendende o kadar bi hevesle alınmış eşyayla dolu ev kaç kere plates aletleri aldımmm haddi hesabı yok en son plates matını kampta piknik matı olarak kullanmıştık

akşam yemeğinden sonra ölçersin canım
Öyle yapiyimm
Ben de goon'u çok duydum çok memnundu kullananlar

Kızlar dün gece uyurken bacağıma 2 kez çok şiddetli kramp girdi daha önceden de olmuştu ama çok şiddetli değildi. Hala daha kasılması geçmedi baldırım acıyor. Sürekli yoğurt ayran falan tüketiyorum ama anlamadım. Bu haftalarda kramp sorunu yaşayan var mı ?

Bennnn. Hatta geçen erken uyuyakaldığım bir gün magnezyumu içmeyi unuttum. O gece 2-3 kere kramptan uyandım maalesef. Düzenli magnezyum kullanıyorum. Yoğurt ayran yetmiyor. Bebişler büyüdükçe daha çok ihtiyaç oluyor.

Evet cok şükür herkes aynı şeyi söylüyor. Demmekki tek benim başıma gelen bisey değilmiş doktorlardan iyi bilemem demi

Yoğurttan daha iyi magnezyum kaynakları var, eğer takviye kullanmıyorsanız bence onlara bi bakın muz, avokado, kaju gibi

Ben tüp bebek sürecinde 2 kutu magnezyum içmiştim doktorum kabız olmaman için demişti, son 1.5 aydır bırakmıştım. Siz hangisini kullanıyorsunuz şuan, evde Ocean Extramag üçlü kombinasyon var ona mı başlasam yeniden acaba

Evet canım kist için sana yazmıştım bu da aynı şekilde herkeste oluyor diye sanirim benim durum da öyle. Ya genelde herkesin böyle çıkıyormuş ben sandım ki kolu bacağı kafası karın cevresi aynı cikmamli ama herkesin 3 aşağı 5 yukari farklı çıkıyormuş. Hadi grupta bu sorunu da çözdük
Yani bence Abartmadan ye git çünkü doktor durmuyor goremiyorum dedi hatta baya dalga geçti. Bu şekilde benim fotoğrafımı cekseniz benim de yüzüm gözükmez diye. Benim bbeis havuç seviyor onu da yemiştim.bi de yedikten 1 2 saat sonra etki ediyormuş benim tam öyle oldu kahvaltıdan 2 cikilatadan 1 saat sonraya denk geldi bu şekilde ayarla sıkı bi kahvalti yaparsan ya çikolata ye ya kahve iç

kızlar ikinci hamileliklerde üzerinden 6 yıl geçti benim tetanoz tek dozmu çift doz mu ? bi tek diyolar bi çift
Çift olacak diye biliyorum. Gebelik sonrası bir tarih veriyorlar o zaman 3. Dozu yaptirsaydik koruma süresi 10 yıl oluyormuş. Ama ben üşendiğimden yaptırmadım

AA öyle yapayim 1 saat önceden yiyim bende beniö bebek ne seviyor bilmiyorum ki bende artık gidiceğiz göremezsede yapacak birşey yok benim kendi doktorum baktı zaten yüzüne az çok

Gebelik şekeri olan kızlar şüphelenenler kızılcık meyvesi şekeri düzenlemeye yardımcıdır mevsimi de gelmiş yani ben burdaki migrosta buldum aldım hemen normalde buralarda da oluyor oda ağustos başı gibi olur heralde ağaçtan yerim çok faydalı meyve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…