Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Dün gece Bi boğaz kuruluğu yaşadım susuzluktan ama öyle böyle değil hayatımda böyle Bi kuruluk görmedim boğazım yırtılacak sanki o kadar kötüydü ki şasırdım yani tam düşünüyordum niye diye yazına denk geldim aklıma geldi dün tatlıyı baya baya fazla kaçırdım 5 aydır yemediğim tatlıyı Bi günde yedim resmen sanırım bana o yaptı bende şeker çıkma ihtimali çok yüksek korkuyorum o yüzden umarım sorun yaşamam

Ben de birkaç gün önce öyle oldum tatlı yemiştim, uyandım su içtim ama yok geçmedi oturdum 1 lt su içtim gece 3te

Benim yazımı okudunuz mu bilmiyorum bana da beyninde Bi çeşit kist olduğu ama gideceğini söyledi doktor yani bu kol durumu da aynı şeydir daha bebekler gelişim sürecinde tam gelişmemiş sürekli birşey çıkabiliyor ben sorun olacağını düşünmüyorum, bende pazartesi tekrar gideceğim detaylıya az Bi kahvaltı Bi çikolata yeterli gelir mi acaba hareket etmesine geçen kahvaltı yapamadım çikolata da yiyemedim ama baktı genellikle yüzü hariç sonra çikolata yedim orda yüzüne de az çok baktı bu sefer Bi tane yeterli olur diye düşünüyorum

Ben de birkaç gün önce öyle oldum tatlı yemiştim, uyandım su içtim ama yok geçmedi oturdum 1 lt su içtim gece 3te
Ben o kadar yorgundum ki misafir vardı gitti kalkamadım öyle uyudum belli ki gebelik şekerin den oluyor hamilelikten önce bu kadar kururluk böyle kuruluk yaşamıyordum benim de takip etmem şart

Ben o kadar yorgundum ki misafir vardı gitti kalkamadım öyle uyudum belli ki gebelik şekerin den oluyor hamilelikten önce bu kadar kururluk böyle kuruluk yaşamıyordum benim de takip etmem şart
Aldım ben cihazı, bugün ölçemem herhalde strip'i 1 gibi alıcam çünkü ama yarın bi ölçeyim hemen

Kızlar dün gece yatmadan hesapladım detaylı ultrason tarihim tam 19+6 ya denk geliyor sizce problem olur mu bi gün sonra olsa 20 olacak ama o gün kadın o tarihi verdi bi de tam uyumadan bakınca koca gece rüyamda detaylı ultrasonla uğraştım niye 19+ 6 ya gün vermişler 20 ye değil diye doktoru işten attılar falan asggfd

Ben 2 gündür kahvaltımda smoothie yapıp içiyorum.

1 muz, 1 avuç frambuaz, 6 tane badem, süt, kakao ve biraz hindistan cevizi.

Böyle bir haraketlilik olamaz yer değiştirişini çok ayrıntılı bir şekilde hissettim :)

Dene istersen hem sağlıklı kalori almış olursun, hem bebişe yarar :)

Bu arada daha öncesinde ben de yazmıştım, kontrole gittiğimde bebeğin beyninde kist gördüğünü söyledi , araştırdım olumsuz şeyler de vardı ama içimi ferah tuttum hep. Detaylıyı bekliyorum küçülmüş mü diye..

Güzel haberler alırız umarımm :)

Bana 21-22 dedi doktorum, bulamadım 20+ya aldım demiştim olsun 21'e birkaç gün kalmış sorun olmaz demişti. Sende de öyle olabilir kuzucum çok sorun olmaz belki ama üst konuşmalarda beyindeki bi yerin 21 sonrası oluştuğunu falan söylemişlerdi

Aldım ben cihazı, bugün ölçemem herhalde strip'i 1 gibi alıcam çünkü ama yarın bi ölçeyim hemen
Açlığı yemeklerden hemen önce, tokluğu da ağzına ilk lokmayı koyduktan tam 1 saat sonra ölçmen gerekiyor. Özellikle sabah açlığını yakalaman önemli canım. Yüksek çıktığı durumlarda da yediklerini gözden geçir. İncir, üzüm, karpuz falan hızlı yükseltiyor meyve deyip geçmemelisin.

canım karışmak gibi algılama ama bunu kahvaltıdan sonra ara öğün yapsan daha sağlıklı olur. sabah sabah kan şekerini bu kadar yükseltme. sabah yumurta peynir zeytin yiyip ara öğün bunu yapıp bir de proteinli bir akşam yemeği daha güzel. tabii sen bilirsin yine :)

Hamilelik sürecimde diyetisyenle ilerliyorum açıkcası, ama 2 gündür o kadar tatlı istiyor ki canımmm anlatamam

Çikolata yesem paket paket tüketeceğim, bu şekilde çözüm buldum :)

ya akşamları yürünürde inan ki vakit ve güç bulamıyorum 10 gündür tek planım akşam yürümek muhakkak bi aksilik oluyor . evde daha kolay ikna olurum yürümek için giyinmek hazırlanmak soğutuyor beni . :)

Umarım geneli geçmiş diyorlar umudum o yüzden yüksek Allah büyük, bende sizin ki gibi deniyim hareketlensin birazda yüzünü görelim

kızlar bu linkini bıraktığım bez markasından herkes çok memnun ben aslında baby turco düşünüyorum ama bunuda çok övdüler. siz duydunuz mu hiç?

birde yağıdır deterjanıdır şampuanıdır almak istiyorum. erken midir ki?

Ay inanırım valla. Beni de kocam zorlaa dürte dürte kaldırıyor. İki gündür uyuyup kalıyorum zaten çıkabildiğim de yok Düzenli kullanır alışırsan çok iyi olur canım ben biraz heveslenip alıp arkasını pek getiremeyenlerdenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…