Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Omega için de bildiğin temiz içerikli marka var mı acaba

Bi de onunli belki suit odadir influncer farki acaba hangi acibademde yapti .
Kesinlikle ya, bi de ben devlette doğurucam, odayı sunumu geçtim, inşallah hemşireler iyi davranır diye dua ediyorum. O omzuna koydukları sıcak su mu neyse ondan verirler mi acaba bana diye iç geçiriyorum.
2. Çocuk profesyonelliği yok mu ya kızda, çok rahat fkgk
Hem de nasıl, çok profesyonel doğurmuş walla. Şak diye de paniksiz emzirmeye çalışması hele, sütü çekemiyor bebe ama hiç panik ortam yok. İnşallah memişlerimiz yara olmaz. Ben kasım başı gibi göğüs ucu kremi ve gümüş kapağa başlayacağım kızlar. Bir iki ay önceden kullanmaya başlayın diyollaaa

Ben de rahim bağışıklığı vardı . O yüzden bir sene beslenmeme dikkat ettim . Ama şekere ve karbonhidrata aşırı düşkünüm yemeyince mutsuz falan oluyordum . Neyse diyetisyenle başladık . Sabah 1 tatlı kaşığı tahin 1 tatlı kaşığı pekmez vermişti bana . Yağ olduğu için şekeri ani yükseltmez . Züberin fıstık ezmesi de aynı şekilde alternatif olabilir . Sütlü tatlılar için en masum tatlı diyor . Ama yine de mutlaka ceviz badem eklemek lazım . Sabah tahin pekmez için de yumurta peynir yediğim için dengeler demişti . Meyveyi asla tek yemeyin mutlaka yine yanında 10 badem fındık ya da 2 tam ceviz yiyin . Amaç aslında ani şeker dalgalanmalarını önlemek .

Soda içiyor musun balım
Ay yok ya hep aklımda ama unutuyorum, dün içtim ama dün girmedi kramp. İçeyim
Ay ama mama verelim deyince bi üzüldü ben de üzüldüm orada. Mama karşıtı biri değilim de Tuvba'nın seni mutlu edemiyorum demek ki deyişine üzüldüm yine de mama veriliyormuş hastaneden demek ki onu da netleştirmiş oldum kffm

Kızlar bebek için biberon ne aldınız ya da alacaksınız. Ben yaza kadar çalışmayı düşünmediğim ve evde olacağım için sağım yapmayı düşünmüyorum. Ama mecburi durumlarda mama vermek gerekebilir özellikle hastanede falan. Kaşık biberona da bakıcam ama ondan önce avent mi almalıyım yoksa lansinoh mu arada ne fark vardır. Meme reddi durumu hangisinde daha azdır

Ben avent aldım canım. Yani memnun olanlar da var olmayanlar da var o yüzden bilmiyorum ama genelde seviliyordu

Ya ben haftanin 2 gunu evdeyim sagolsunlar ilk 3 ay hic gelmedim ofise oyle bi opsiyon tanidilar sonra mirin kirin basladi. Bakalim bi konusucam haftada 3 ciksin bari zor oluyo bana cok.

Yorumlarda tepki almış çok gereksiz şey koymuşsunuz diye ama kadın yenidoğan hemşiresi, bilemedim bi değerlendirmek gerekebilir. Yorumlarda silikon ucu gerekli bulanlar olmuş bebek ememediği durumda mecbur gerekiyormuş sanırım

Ben silikon uç aldım canım meme ucum çökük biraz çünkü. Gamzekahramanblog diye bir hesap var o da hemşire 5 zıbın 3-4 takım almış bebeğe ve kendine 1 gece kaldı hastanede yani bilmiyorum bana hepsi çok fazla geliyor hala, fazla temkinli oldukları içindir belki de. Yani bana 4 lohusa takımı çok gereksiz geliyor

Ben evde aynı pijamayı 4 gün giyerim ya o yüzden 4 tane falan asla götürmem herhalde. 2 götürürüm kanama olur bişi olur ama 4 bana da çok. Silikon uç ne aldın

Canım ben de diyetisyene başladım şeker yüklemem yüksek geldi. Gestasyonel diyabet dedi dr. Diyetisyenim özellikle domates konusunda uyardı ilk defa duydum domatesin şekeri yükselttiğini şaşırdım . Bilmiyorsanız eğer aklınızda olsun. Menemeni bile domatessiz yapacaksın dedi

Ben evde aynı pijamayı 4 gün giyerim ya o yüzden 4 tane falan asla götürmem herhalde. 2 götürürüm kanama olur bişi olur ama 4 bana da çok. Silikon uç ne aldın
Lansinoh aldım anam, genelde o öneriliyordu. Şimdi tekrar baktım videoya hemşireye verileceklere 2 eldiven 3 bez koymuş te allam bayılcam ajfksks servet ödediğimiz hastaneler bi zahmet 2 tane bez takıversinler ya onu da ben düşünmeyeyim mesela. 2 tane yeter gecelik/pijama sıkıntı olursa eşler gelir alır evden savaşta değiliz sonuçta. Onları tekrar çıkar yıka yerleştir çok zor bir de ya hastaneye götürüyorsun insan rahatsız olur yıkamak ister, bunu da mı düşünmüyor bu insanlar yoksa biz mi çok üşengeciz bilemedim sjfkdkdk

ALLAHIM BİZ NE YİCEEEZZZ

idrar testimde hafif enfeksiyon cikti ama bende hicbir belirti yok. antibiyotik yazdi doktor ama bekle kullanma bol su ic haftaya carsamba dogum hastanesinde tekrsr randevum var orda tekrar idrar testi yapilir gerilemisse gerek kalmaz dedi.
idrarinda enfeksiyon ciktigi icin antibiyotik kullanan oldu mu? Hamilelikte kullanilan bir antibiyotikmis

B
Evi uzak olanlar belki kafası rahat olsun diye en azından bebeğe bol eşya götürebilir benim ki o kadar uzak değil ama yine de bebek için biraz fazla eşya koyacam üşümesin birşey olmasın kıyafetsiz kalmasın, ama kendim için çok az bi atlet üç çamaşır iki pijama biri üzerimde olacak kışlık hırka vs ekstra iki üç pijama koyarım kan vs bulaşır diye yani ben açıkta kalsam da sorun yok birşey olmaz bi yarım saat eşim evden alır gelir, ama bebek iki dakika kıyafetsiz eşyasız duramaz tabi herkesin kendi kararı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…