Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Bugün sağlık ocağına gittim kalp atışı dinledik kan aldı tetanoz oldum ve idrara baktılar ama çok fazla ödemli olduğumu ve idrarda bişey dediler onu anlamadım böbreklerinde sorun olabilir diyip hastaneye yönlendirdiler. Sevk kağıdı aldım ama poliklinik de geçmiyor acil kadın doğum servisinde bekliyorum . Acaba abarttılar mı diye de düşünmüyor değilim 🤔

Bugün sağlık ocağına gittim kalp atışı dinledik kan aldı tetanoz oldum ve idrara baktılar ama çok fazla ödemli olduğumu ve idrarda bişey dediler onu anlamadım böbreklerinde sorun olabilir diyip hastaneye yönlendirdiler. Sevk kağıdı aldım ama poliklinik de geçmiyor acil kadın doğum servisinde bekliyorum . Acaba abarttılar mı diye de düşünmüyor değilim 🤔
İdrar tahlilin var mı enabızda

Kızlarrrrr merhaba yardımınıza ihtiyacım var ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim. Bu ayda adetim biteli 10 gün oldu ama bu süreçte sürekli kahverengi lekelerim hiç bitmedi küçük küçük dünde kırmızı geldi dedim 1 ay içerisinde 2 kere olamam herhalde kadın doğuma gittim alttan baktı hiçbir sorun yok mevsimsel olabilir dedi ama her ihtimale karşı beta yapalım dedi 103 çıktı yarın tekrar vericem ama kasıklarım belim mide bulantım var ve hala lekeler devam ediyor kırmızı yine kimyasal olabilir mi 😔😔
Merhaba korkutmak istemem ama dış gebelikte olabilir bende ekim ayında geçirmiştim testim pozitif olmasına rağmen betam düzenli artmadı beta takibi yaptırman gerek 2 günde 1 umarım değildir 🥹🥹

Kizlar bugün detaylı ultrasonum var. Benim ve bebis için çok güzel geçer inşallah 🥰 önceki gebeligimdeki bazı sorunlardan dolayi bu tarama bizim için çok önemli inşallah hersey yolundadir🙏 Dularanizi bekliyorum 😊
Çoook güzel geçecek Allah'ın izniyle, dualarımız seninle canım 🥰 Haberdar et bizi de 🙏

Canım rahat ol abartıda olabilir hemen nasıl çıktı tahlilin onu anlayamadım

böyle açıklama yaptılar mı deli oluyorum ya sorun olabilir ama neden olabilir ne gördünüz sonuçlar da ne değerim düşük bi bilgilendirin ya benim idrarda da geçen hafta bakteri çıkmış bana doktor sende bakteri vaaar dedi ama surat falan sanki veba var gibi yani hocam napıcam dedim aslında çok kötü antibiyotik başlamak lazımda bir toz vereyim iç bi bakalım dedi sonra ailede çok kadın doğumcu var çevreme sordum çok normal üşütmeden olur ,idrar tutmaktan olur ,enfeksiyon o dedi. o tozu içtim geçti. böyle net açıklama yapmadılar mı ben çok yükseliyorum hamile olduğumuzu unutuyorlar bazen.Zaten insan kafaya takcak yer arıyor.

Kizlar bugün detaylı ultrasonum var. Benim ve bebis için çok güzel geçer inşallah 🥰 önceki gebeligimdeki bazı sorunlardan dolayi bu tarama bizim için çok önemli inşallah hersey yolundadir🙏 Dularanizi bekliyorum 😊
Güzel geçecek kötüyü düşünme bile😍 dualarımız seninle benide haberdar et🥰 benimde cumartesiii ama giderken birşeyler yemek gerekiyor mu çikolata vs onu bilmiyorum benide bilgilendirirmisin☺️

Sabret kız biraz dediği gibi büyüsün minnak ben en son 26 haziranda gitmişti haftaya salı randevum düşün 😅 gerçi tepiklerini hissettiğim için rahatım
Ben daha hiç hissetmedim ya renkli bakarken çok göremedik bişiyin arkasında dedi anlamamıştım tam ama muhtemelen plasenta geride anlamında falan dedi herhalde, o yüzden hissetmem sürecek herhalde az dah 🥲 iyi bee beklicem tm dkfkf

Çok ideal 5 hafta da var ya ohooo kocaman olur, her şeyini hissetmeye başlarsın gitmeden evvel :)
Tam 20de yaptırcaktım tetanozu ama bi önceki cuma yaptırcam ya 19+5 falan oluyor herhalde, cumadan yaptırayım cuma cumartesi izinliyim dinlenirim ağrım falan olursa dedim. O zamana hissedersem mutlu olcam çucişkom sana burdan mesaj

Tuvba ikinci bebesi için yenidoğan alışveriş videosu çekmişşş

İkinci bebiş nasip olursam aldıklarım 5te biri kadar ancak alırım herhalde o da cinsiyet değişirse hfksdkb

Bu arada ben de Tuvba gibi aldıklarımı paylaşayım dksdjfnh

Bebek dış kundak

Küvet seti

Bambu çorap seti (Bunu patikli tulumların içinden giydirirsin kışın yine de falan dediler ondan aldım.

Babynest (Bunu sırf cibinlik kullanımına uygun diye bu şekilde aldım bizim evde sinek problemi var maalesef)

Bambu bornoz (Bunu aldım da havlu da alırız ayrıca bence)
https://www.hepsiburada.com/eifin-b...ak-ve-kese-seti-p-HBCV00001WB0WT?magaza=eifin

Törpü

Owli dış kundağı iki ayrı siteden aldığım için iade işi çıktı bir de başıma üfff illa bi hata yapıyorum ya

X