Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
bak bu kadar stres, mide sorunu, el şişmesi, uyuşması vs. sonunda gidip hepsi babaya çekecek😅
evet gerçekten skandal bide tip olarakta direk babaya benziyorlar genelde . çok hüzünlü :KK70: eşime anlatıyorum analık zor diyor . eeee başka mesela :KK70: babalık hangi seviyede zor merak ediyorum

Valla hepsini yapacak durumdayım yürüyemiyorum artık çok kötüyüm gerçekten
Dene dene hiç zararını görmezsin. İnşallah şifa da olur. Üzerine çok oturmamaya çalış. Yediklerine çok dikkat et acı, baharat, çay falan çok tüketme, posalı beslenmeye çalış bakalım bir süre.

Günaydın kızlar iş yoğunluğundan bir kaç gün giremedim. Törpü tırnak makası konuşulmuş elektronik törpüyü çok öneren var şöyle tırnak makası daha sivri kestiği için küçük aylarda yüz yıkmalarını tamamen kaldırıyormuş ortadan. Sanırım ikisini de alacağım.

gunaydınn 19+3. 😂 erkenden şiştim bu hamilelikteee

Eklentiler

• 99da0f7a-9bfe-435d-ad6a-9267396bd94d.jpeg
    99da0f7a-9bfe-435d-ad6a-9267396bd94d.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 74
Bugün ilk kez işe gelirken hamile elbisesi giydim herkes ay ne kadar büyümüş diyor. Aslında büyümedi pantolon bluz giyince kiloluymuşsun gibi oluyo ama elbise de yusyuvarlak görünüyor. Sürekli kendime bakasım geliyor elbise giyince :)
Ben de bayramda giymiştim bir elbise ama biraz bombeli gibiydi böyle. Hiç karnım yokken 6-7 aylık zannedenler olmuştu. Elbise, etek çoook belli ediyor, olmayanı bile var gibi gösteriyor cidden :)

Aaaaaa maşallah ne kadar belli olmuş cidden. İkincide mi böyle oluyor ki 🥲 Cinsiyet neydi sizin
kız. bilmiyorum ki ilkine bakıyorım aynı haftalarda biraz daha az gobeğim. su an daha fazla evet 2 gebelik diye herhalde bir de pleasanta asagida ben de rahim buyudukce yukari cikar diyorlar da zaten rahim buyumus yeteri kadar, neyi bekliyor anlamadim :)

Aaaaaa maşallah ne kadar belli olmuş cidden. İkincide mi böyle oluyor ki 🥲 Cinsiyet neydi sizin
kız. bilmiyorum ki ilkine bakıyorım aynı haftalarda biraz daha az gobeğim. su an daha fazla evet 2 gebelik diye herhalde bir de pleasanta asagida ben de rahim buyudukce yukari cikar diyorlar da zaten rahim buyumus yeteri kadar, neyi bekliyor anlamadim iyi

gunaydınn 19+3. 😂 erkenden şiştim bu hamilelikteee
Maşallah canım ikinci gebelikte şişmenin sebebi ilk gebelikte karın elastik oluyor yani ikinciye daha çabuk adapte oluyor o yüzden kendini bırakıp büyüyor bizim şimdi gergin baya kendini sıktıkça sıkıyor sıkmanın sonu zaten çatlakların oluşması

kız. bilmiyorum ki ilkine bakıyorım aynı haftalarda biraz daha az gobeğim. su an daha fazla evet 2 gebelik diye herhalde bir de pleasanta asagida ben de rahim buyudukce yukari cikar diyorlar da zaten rahim buyumus yeteri kadar, neyi bekliyor anlamadim :)
Benim de biraz belli olmaya başladı da henüz bu kadar yok yani. Bilmeyen anlamıyor daha 🥲

Maşallah canım ikinci gebelikte şişmenin sebebi ilk gebelikte karın elastik oluyor yani ikinciye daha çabuk adapte oluyor o yüzden kendini bırakıp büyüyor bizim şimdi gergin baya kendini sıktıkça sıkıyor sıkmanın sonu zaten çatlakların oluşması
Uiyyy deme deme çatlak deme. Zaten az içtiğim için çok korkuyorum o durumdan :/

Ben de bayramda giymiştim bir elbise ama biraz bombeli gibiydi böyle. Hiç karnım yokken 6-7 aylık zannedenler olmuştu. Elbise, etek çoook belli ediyor, olmayanı bile var gibi gösteriyor cidden :)
önü de havada duruyo elbisenin çok komik oldu yaa böyle kjfdjk utanıyorum da bi yandan alışırım herhalde yavaş yavaş

önü de havada duruyo elbisenin çok komik oldu yaa böyle kjfdjk utanıyorum da bi yandan alışırım herhalde yavaş yavaş
Ahahhahaha direkt tahmin ettim etekler de biraz öyle oluyor işte. Ben salopet tulum aldım siyah kumaş, içine de siyah tişört giyiyorum. Göbek az olunca da ustabaşı gibi oluyorum, sanki badana boyaya gelmişim :KK70:

Ahahhahaha direkt tahmin ettim etekler de biraz öyle oluyor işte. Ben salopet tulum aldım siyah kumaş, içine de siyah tişört giyiyorum. Göbek az olunca da ustabaşı gibi oluyorum, sanki badana boyaya gelmişim :KK70:
ahahahaha geçen yine elbiseyle biri bana yer verdi metroda ay bir duygulandım çocuğum belli oluyor artık diye. İyice manyaklaştık.

ahahahaha geçen yine elbiseyle biri bana yer verdi metroda ay bir duygulandım çocuğum belli oluyor artık diye. İyice manyaklaştık.
Yiaaaaa gerçekten duygusalll gerçekten. İnsanların gösterdiği hassasiyet de beni duygulandırıyor. Bizim iş yerinde de kapıdaki kadın polislerden biri siz eşyaları cihaza bırakın dedektörden geçmeyin dedi herkesin içinde. Şimdi ne zaman gitsem açıyorlar orayı 🥲

X