Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ben de düz makası kastettim aynen, herkes farklı bir ürünle rahat etmiş bu konuda :) elektrikli törpü mantıklı ama

Ben de düz makası kastettim aynen, herkes farklı bir ürünle rahat etmiş bu konuda :) elektrikli törpü mantıklı ama
Bana törpü daha rahat geliyor ama çok uzun sürüyor, uğraştırıyor diyen de var. Çünkü yenidoğan için olan başlık muhtemelen kağıttan hallice, çat deyince törpülenmiyordur, bebişin durmasına hareketliliğine bağlı herhalde

Yaptırmadım sadece ikili test yaptırdım onda da birşey çıkmadı zaten, benim umudum küçük olması 3 cm veya mm gibi birşey dedi yani küçük bazıları okudum 12 felan olan var onlar bile gitmiş bu bile gider yani

Kızlar martta aşılama da gebe kalmıştım buraya yazıyordum . Sonrasında düşük yaşadım şimdi tekrar aşılama oldum. Progesteron değeri kaç olması gerekıyor yüksek olunca yumurtlama olmuş bitmiş mi oluyor

Kaçıncı günde yaptın canım aşılamadan bir hafta sonra yaptıysan yüksek çıkması yumurtanın çatladığını gösterir adete yakın yaptıysan gebelik olabilir

Kaçıncı günde yaptın canım aşılamadan bir hafta sonra yaptıysan yüksek çıkması yumurtanın çatladığını gösterir adete yakın yaptıysan gebelik olabilir
Aşılama günü yapıldı canım. Bugün yani. 22 çıktı progesteron lh da 1.47 çıkmış. önceki aşılamam da lh 6 progesteron .1.80 çıkmıştı .

Teşekkürler bi bakayım :)

Geçen persembe sağlık ocağında tetanoz aşısı yaptılar bana 18 ile 21 hafta arası ideal dedi ebe bilginiz olsun

Kızlar 20.haftadayım. ayağım kaydı merdivenden düştüm popomun üstüne, sırtımı vurdum. Anlık olarak acıdı ama öyle dayanılmaz değil. Şu an belirgin bir ağrım yok ama çok korktum. Bebeğin hareketlerini hissediyorum, leke falan bir şey de gelmedi ama var mı böyle bir şey yaşayan? Doktora gitmeli miyim bilemedim

Kızlar civiller gelmiş ya Ben numaramı yanlış yazmışım sipariş alanına arayamamışlar muhtemelen. Neyse ki evrak bölümüne bırakıp gitmişler Bir ihtimal gidip bakayım dedim ki orada duruyor aldım bugün

Doktor öyle dediyse geçecek bir şeydir canım inşallah endişe etme Ama sanırım bu gibi durumlar için 21-22 haftalarda gitmek en sağlıklısı. O arada da kaybolmuş olabilir. Başka gidecek olursan biraz bekleyip git. Tam kaçtasın bilmiyorum ama biraz erken gitmişsin sanki. Biz 8ine gün aldık mesela 22+0 olacak. Hatta ultrason daha ileride 23e yakın bile olabilir. Bu belki bir tık geç de 21i doldurmadan da gitmemek gerek bana kalırsa. Geçecektir gönlünü ferah tut

Canım zaten cansız olduğu için tırnaklar, tırnak makasının işini törpü görüyor. Pilli falan oluyor onlar da zaten. Ben görümcemde görmüştüm sık sık törpü yapıyor eritiyorlardı. Bir kere keserken babası makasla etini kesmiş öyle olunca da çok korkmuşlar kullanamamışlar bir daha makas. Ama törpü setinden çok memnunlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…