Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar bende oda yapmak istiyorum bunları beğendim,sizce nasıl?Kalitesi konusunda çok bir şey beklemiyorum muhtemelen birkaç seneye daha büyük bir eve taşınacağız,2.çocuğu da yakın zamanda istiyoruz olursa başka odalar yaparız dedik.O zamana kadar idare eder diye düşündüm.Sizce uyumlu olmuş mu?
Kalitesini bilemem ama cok guzelmis hepsi ☺️

Korkma canım bende çok gördüm hatta hem böbreklerinde parklaklık hem beyninde kist olan biri doğuma hepsi normale dönmüştü bir başkasındada kalbinde sıkıntı vardı mesela oda doğuma kadar geçmişti sen gönlünü ferah tut bebeğin çok sağlıklı 💐
İnşallah 🙏🥰

Selam kızlar tatilde olduğumdan pek giremedim 🙊 Emzik aldınız mı hiç 0-6 mı yoksa 6-18 mi almak mantıklı ? İlk 6 ay verilmeli mi sonra da alışması zor mu olur kararsızım/:
Not: çalışacağım için emziğe karşı değilim ,
ben okuldayken çok zorlanırlarsa emzik verilir diye düşünüyorum
ben philips aventin 0-6 ay emziğini aldım şimdilik. alışırsa 6-18 ay alırım

Detaylı ultrasondan geldim ellerini kafasına kalbine yüzüne baktı ben halen kilo almadım fazla karnımda yok ama bebek gayet iyi dedi bu konu da benim gibi olanlar içi rahat olsun senin kilo alman çok gerekmiyor dedi doktor, ama beynin de Bi kist varmış o var dedi çoğu gebwlikte gözüken birşeymiş geneli kayboluyor kaybolmayan görmedim dedi ama bu durum korkuttu baya beni üzdü beni peritanaloga yönlendirdi bide oda baksın dedi ama gider dedi belki de sen gidip o doktora gidene kadar gitmiş bile olur dedi üzüldüm yani korktum baya
Yazımı da toparlayamadım tam ama baya kötü oldum ya duymuşsunuzdur belki aranızda yaşayan duyan var mı 🥺
içini ferah tut bi çok kişiye parlaklık, kalpte delik, kist falan diyorlar ama gelişimle beraber geçiyor onlar. gayet sağlıklı bir şekilde doğacak bebeğin

Bebek manikür setleri hakkında ne düşünüyorsunuz bana çok saçma geliyor. Nasıl törpü yapıcan acaba kıl gibi tırnaklara. Bi de zaten tırnak kesmek bile zor hemen sıkılacaklar bi de törpüyü nasıl yapcaz?

Bebek manikür setleri hakkında ne düşünüyorsunuz bana çok saçma geliyor. Nasıl törpü yapıcan acaba kıl gibi tırnaklara. Bi de zaten tırnak kesmek bile zor hemen sıkılacaklar bi de törpüyü nasıl yapcaz?
Bana chicco’nun seti hediye geldi, tırnak makasları çok kullanışlı görünüyor. Törpüleri kağıt gibi ben de emin olamadım. Elektrikli törpü de alacağım ama klasik makas daha rahat diyen de var, set almak yerine bir tane bebek makası bir de elektrikli törpü alınabilir. Ama şu anda Amazon indiriminde set fiyatı çok uygun, 450 küsüre alınmıştı bana sanırım. Tek makas 190 tl idi.

Tulumların çoğu patikli ya, başka ne eksik ki se

Bana chicco’nun seti hediye geldi, tırnak makasları çok kullanışlı görünüyor. Törpüleri kağıt gibi ben de emin olamadım. Elektrikli törpü de alacağım ama klasik makas daha rahat diyen de var, set almak yerine bir tane bebek makası bir de elektrikli törpü alınabilir. Ama şu anda Amazon indiriminde set fiyatı çok uygun, 450 küsüre alınmıştı bana sanırım. Tek makas 190 tl idi.
Bende ilk çocukta set almıştım sadece normal makasını kullandım rahat 3 sene makas kullanmak çok rahat ve risk yok. Tırnak makasını ayarlaması zor oluyor bazen dipten kesiliyor canı yanıyor kızarıyor orası

Detaylı ultrasondan geldim ellerini kafasına kalbine yüzüne baktı ben halen kilo almadım fazla karnımda yok ama bebek gayet iyi dedi bu konu da benim gibi olanlar içi rahat olsun senin kilo alman çok gerekmiyor dedi doktor, ama beynin de Bi kist varmış o var dedi çoğu gebwlikte gözüken birşeymiş geneli kayboluyor kaybolmayan görmedim dedi ama bu durum korkuttu baya beni üzdü beni peritanaloga yönlendirdi bide oda baksın dedi ama gider dedi belki de sen gidip o doktora gidene kadar gitmiş bile olur dedi üzüldüm yani korktum baya
Yazımı da toparlayamadım tam ama baya kötü oldum ya duymuşsunuzdur belki aranızda yaşayan duyan var mı 🥺
Herseyin güzel olmasına çok sevindim. Sanırım grubumuzun ilk detaylı ultrasonunu sen yaptırdın. Çok şükür su an eli kolu yüzü herseyi sağlıklı. Bu beyninde kist bobrekte genişleme bagirsakta kalpte parlaklık o kadar çok kişide duydum ki bi korkuya hemen fetal dna yaptıranlar bile oluyor bu instagramda fenomenlerde de kac kişide denk geldim. Hiç canını sıkma hep doktorlar geçtiğini söylüyor. Ki gerçekten de doğuma kadar geçiyormuş. Bi çok doktir tek göstergenin kendi başına anlam ifade etmediğini söylüyor. Senin Doktor da işini garantiye almak için perinatolojiye göndermiştir. Hiç kafana takip stres olma gruba yazacaksın boşuna üzülmüştüm geçti diye😊

Herseyin güzel olmasına çok sevindim. Sanırım grubumuzun ilk detaylı ultrasonunu sen yaptırdın. Çok şükür su an eli kolu yüzü herseyi sağlıklı. Bu beyninde kist bobrekte genişleme bagirsakta kalpte parlaklık o kadar çok kişide duydum ki bi korkuya hemen fetal dna yaptıranlar bile oluyor bu instagramda fenomenlerde de kac kişide denk geldim. Hiç canını sıkma hep doktorlar geçtiğini söylüyor. Ki gerçekten de doğuma kadar geçiyormuş. Bi çok doktir tek göstergenin kendi başına anlam ifade etmediğini söylüyor. Senin Doktor da işini garantiye almak için perinatolojiye göndermiştir. Hiç kafana takip stres olma gruba yazacaksın boşuna üzülmüştüm geçti diye😊
Doktorum da muhtemelen oda aynı şeyi söyler ama git bakalım başka gözde görsün dedi geçer dedi kist olması bide beyinde olması korkuttu beni onun dışında bağırsak vs korkutmaz beni

Fetal dna yaptırmış mıydın? Çünkü bir arkadaşıma da aynı şeyi şeyi söylemişti doktor, fetal dna daha önce yaptırdığı için üstünde durmamıştı ki öyle olmasaydı bile büyük ihtimalle kaybolurdu demişti. Ben de çok sık rastlanan bi durum olduğunu duydum bence sıkma canını içini ferah tut

X