Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Sabah peynirli pankek yaptım biraz yağını kaçırmışım o mahvetti ya kesin

En iyisini doktorlar bilir bazıların da böyle sıkıntılar olabiliyor ama herkes bir değil onların temeli vardır başka genetik hastalık vardır vs

Ay demekki istanbul pahalı 4500 ödüyorum , sporcu geçmişi olması bilindik biri olması da etkili sanırım

İyi akşamlar kızlar. 29.haftaya girdim. Gündüz uyuşmazlık iğnesi oldum ve akşam üstü sırt ağrısı ve halsizlik oluştu. Acaba iğnenin yan etkisi midir yoksa genel olarak hamilelik ağrıları mıdır. daha önce bu denli sırtım ağrımamıştı.

Hsmileliktendir , ben bi kac defa oldum hic oyle bisey yasamadim

evet onlar bende de oluyordu birkaç gündür acaba ? Diyordum. Ama bunu şansıma dışından da gördüm bağırsak olmadığından emin oldum

Bebek iyice ağırlaştıktan sonra heralde bir yerde 24. Hafta diyordu bir yerde 30. Hafta diyordu zaten hissedersiniz rahatsız olursunuz diyorlar
O zaman şuan yatmam zarar vermez bide en çok sırtüstü yatarken bebeğim hareket ediyor onu farkettim, aslında bu haftalar da bile her zaman yan yatmak bana iyi geliyor ama bebek hareketi için sırtüstü yatıyorum

evet onlar bende de oluyordu birkaç gündür acaba ? Diyordum. Ama bunu şansıma dışından da gördüm bağırsak olmadığından emin oldum
Bende artık az önce olunca karar verdim bebek bu ya bağırsak değil çok hafif kalp atışı veya tekme gibi birşey sanki

Oh oh maşallah çoook sevindim canım gözün aydın Kuyruk sokumu ağrısı bende de var son iki haftadır falan hem de çok fena demek normalmiş napıcakmışız

Bende artık az önce olunca karar verdim bebek bu ya bağırsak değil çok hafif kalp atışı veya tekme gibi birşey sanki
Evet canım dışa doğru böyle tık tık diye küçük bir pati değiyor sanki Ve dediğin gibi sırt üstü yattığında mümkün oluyor görmek ayakta ya da diğer pozisyonlarda şu an hiç hissedebilmemiz çok mümkün değil sanki

Kuyruk sokumu, bel ağrısı hatta ağrıdan sekerek yürüme bunlar çok normal gebelikte öyle deniyor hatta ben annemde daha iyi anladım annem corona zamanı entübee edildi 1 yıl yarı felçli kaldı yürüyemedi sonra fizik tedavi ile düzelti ama yürüyüşü penguen yürüyüşüne biraz benziyordu zor yürüyordu beli sürekli böyle sıkıntı çıkarıyordu biz dedik belki o yaşadıklarından vs sonra rahim hastalığı çıktı onda rahmini aldırdı normal insan gibi yürümeye başladı meğerse sorun rahim miş. Yani rahim yüzde yüz beli etkiliyor bebekte rahim de büyüyor ağırlık oluyor rahim de, ben şuan sancıdan ölüyorum bacağıma da vuruyor yürüyemiyorum korkutmasın sizi bu tür ağrılar, el uyuşma bende Bi ara hafif oldu ve geçti ona da normal deniyor zaten doktorunuz da normal demiş sevindim sonuçlarınıza

Ayy evet böyle oluyor hemde dört gündür felan bağırsak sanıyorum bence bebek

Oh oh maşallah çoook sevindim canım gözün aydın Kuyruk sokumu ağrısı bende de var son iki haftadır falan hem de çok fena demek normalmiş napıcakmışız
Normal dedi de ne yapacağımı söylemedi. Yatınca geçiyor benimki ama oturunca baya kötü. Özellikle işten eve gelince baya ağrıyor. İşyerinde oturduğum için.
Ay çok güzel aydınlatmışsın kuzum. Benim doktorum çok açıklamıyor. Normal olur öyle diyor el uyuşmasında da arkadaşım nörolojiye gitmiş, hamilelikte normal demişler, bebeği 5 yaşına geldi, hala eli uyuşuyomuş. Normal yani anladığım kadarıyla

Ayy evet böyle oluyor hemde dört gündür felan bağırsak sanıyorum bence bebek
Anneciğine çok üzüldüm canım çok zorluk atlatmış ama iyi olmasına da çok sevindim Rahim bence de her türlü ağrıyı yapıyor ya. Ben bugün iş yerinde bahsettim biraz, daha çok erken falan filan yaptılar da valla ağrıyor kuyruk sokumu, hatta karnımdan vajinaya doğru elektriklenme gibi bir sancı da olup duruyor. Gündüz daha iyi akşamları artıyor. Gerçekten erkense vay halimize yani daha yolun yarısı bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…