Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Mamma güzeeeeel

Ben türk kahvesi sevmem pek ya nadiren içiyorum filtre kahveyi arada içerm ben latte flat white falan severim sütlü kahveonlrı da arada kendime ödül olarak veriyorum

Oyyy çok tatlı. Aynı markadan müslin almıştım ben de, kalitesi çok güzel ama küçük gelmişti bana. 80x80 sanırım

Boroosh Baby Bebekle Büyüyen %100 Pamuklu 0-4 YaÅ Antrasit Yıldızlı New Age Ergonomik Bebek Kangurusu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Şu nasıl sence ben bunu favorilemiştim

Oyyy çok tatlı. Aynı markadan müslin almıştım ben de, kalitesi çok güzel ama küçük gelmişti bana. 80x80 sanırım
80-80 canım evet sırtına falan koymaya yeter ama puset üstüne falan sığmaz bu bence de arkasında göstermişler ama. Ya da ne bileyim omzuna koyarsın milletin çevrende sigara içen varsa bebek çok temas etmesin diye yine işe yarar, az daha büyüğünden de alcam

Ben babybjörne çok odaklamıştım kendimi ya, iyi değil mi diyosunuz

Ben babybjörne çok odaklamıştım kendimi ya, iyi değil mi diyosunuz
Ya ben videolarını izledim, gerçekten hiçbirinde M pozisyonunda değil bebek. Özellikle mini modelinde zaten bebek direkt bacakları sarkıyor, Harmony fena değil ama 12 bin. Bu konuda en iyi Ergobaby bence, ya da Neko gibi markaları almak lazım.

Benim de sağlık ocağındaki doktorum takviyeye karşı. Sadece demir ve d vitamini kullan diyor. Multivitamine yüklenme diyor. Ama benim bulantı sorunum yok iştahım da fazlasıyla açık meyve sebze yiyebildigim için böyle soyledi. Kana baktirip ona göre Takviye almak gerekiyor diyor.

Yazmıştım graves geçmişim var o yüzden ayda bir endokrin kontrolüm oluyor. Dün yine kan verdim. Sağ olsun her şeye baktı. Bütün değerlerim çok iyi seviyede ama d vit düşük onu düzenli kullanmiyordum. Öneri alayım da onunla devam edeyim. Güneş görmek yeterince ise yaramıyor

Valla stokke yi eledim tasiyamam ben okadar tek avantaji one de bakan olmasi . Yone dedigin gibi neko tarzi uygun bisey mi baksak ne yapsak .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…