Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
IMG20240718125803.jpg
IMG20240718125737.jpg
IMG20240718125703.jpg
IMG20240718125717.jpg
IMG20240718125623.jpg
IMG20240718125528.jpg
IMG20240718125442.jpg

Civiller ve müslin örtüler geldii. Civiller yumuşacık çok sevdim, baya da uyguna geldi hepsi. Müslinler de çok güzel, ilk battaniyesi de turuncu olacaaaydı tabi ne olcaktı 😅🥲

Şu videoya bak allam nasıl sarkıyor bebeğin ayakları ya 🙄 Babybjörn güya çok güvenilir marka diyorlardı da hep söylüyorlar M pozisyonu olmuyor diye. Ana kucağını da Mamma alacağım kesin karar verdim güven vermiyor bu marka bana. Bebe okula başlayınca seçeriz artık kanguruyu ajfjdjdj LeyLA84db LeyLA84db

Mamma güzeeeeel

Aa evet belki olabilir

Benim midem americano falan almadı hiç, eşim yapınca midem bulanıyordu hatta ki normalde kahve yaparken odadan çıkar geri odaya girerim ki o kahve kokusunu daha iyi alayım, öyle küçük, saçma zevklerim vardı 😅 türk kahvesi falan içiyorum, o iyi gdliyor diyorlardı hatta gebelikte
Ben türk kahvesi sevmem pek ya nadiren içiyorum filtre kahveyi arada içerm ben latte flat white falan severim sütlü kahve😄onlrı da arada kendime ödül olarak veriyorum

Eki Görüntüle 3454171 Eki Görüntüle 3454172 Eki Görüntüle 3454173 Eki Görüntüle 3454174 Eki Görüntüle 3454175 Eki Görüntüle 3454176 Eki Görüntüle 3454177

Civiller ve müslin örtüler geldii. Civiller yumuşacık çok sevdim, baya da uyguna geldi hepsi. Müslinler de çok güzel, ilk battaniyesi de turuncu olacaaaydı tabi ne olcaktı 😅🥲
Oyyy çok tatlı. Aynı markadan müslin almıştım ben de, kalitesi çok güzel ama küçük gelmişti bana. 80x80 sanırım

Şu videoya bak allam nasıl sarkıyor bebeğin ayakları ya 🙄 Babybjörn güya çok güvenilir marka diyorlardı da hep söylüyorlar M pozisyonu olmuyor diye. Ana kucağını da Mamma alacağım kesin karar verdim güven vermiyor bu marka bana. Bebe okula başlayınca seçeriz artık kanguruyu ajfjdjdj LeyLA84db LeyLA84db

Boroosh Baby Bebekle Büyüyen %100 Pamuklu 0-4 YaÅ Antrasit Yıldızlı New Age Ergonomik Bebek Kangurusu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Şu nasıl sence ben bunu favorilemiştim

Oyyy çok tatlı. Aynı markadan müslin almıştım ben de, kalitesi çok güzel ama küçük gelmişti bana. 80x80 sanırım
80-80 canım evet sırtına falan koymaya yeter ama puset üstüne falan sığmaz bu bence de arkasında göstermişler ama. Ya da ne bileyim omzuna koyarsın milletin çevrende sigara içen varsa bebek çok temas etmesin diye yine işe yarar, az daha büyüğünden de alcam

Ben babybjörne çok odaklamıştım kendimi ya, iyi değil mi diyosunuz

Ben babybjörne çok odaklamıştım kendimi ya, iyi değil mi diyosunuz
Ya ben videolarını izledim, gerçekten hiçbirinde M pozisyonunda değil bebek. Özellikle mini modelinde zaten bebek direkt bacakları sarkıyor, Harmony fena değil ama 12 bin. Bu konuda en iyi Ergobaby bence, ya da Neko gibi markaları almak lazım.

Kızlar bu arada yine paylaşmalık bilgilerle geldim.
Annem tıbbi sekreter, uzun yıllardır dahiliye polikliniğinde birlikte çalıştığı bir doktor var. Yakın zamanda o da doğum yaptı yaşı 30-35 arası. Bugün onunla konuştum, ben ocean mummy falan hiç kullanamıyorum dedim. Ben zaten 3 aydan sonra da gerek de görmüyorum ama özellikle özel hastanedeki doktorlar çok seviyorlar dedi. Beni hamileliğimde araştırma hastanesinde bir profesör hocamız takip etmişti ve bu takviyeleri hiç önermezdi dedi. Düzenli olarak kullanman gereken sadece demir ve iyot takviyesi dedi. Demir olarak zaten Fertamir'e başladığımı söyledim, iyot olarak da Jodid tablet önerdi. Devit'i bile bence haftada bir iki gün kullan diğer zamanlar güneşten almaya çalış günde 10 dk da olsa güneşe çıkarak dedi.

Tetanoz aşısını da benim doktorum 30. haftada tetanoz + boğmaca aşısı formunda tek doz önermişti. Bu doktor ben gebelikte canlı aşıyı doğru bulmuyorum bence aile hekimine uy normal tetanoz aşını yaptır iki doz şeklinde dedi. Yani biraz anam babam usülü ilerle bana kalırsa. Gebelikte her türlü ilaca tablete ne kadar az maruz kalırsan o kadar iyi dedi. Açıkçası bunlar benim de içime sindi. Zaten de kullanamıyordum düzenli ama kullanamadığım için de pişmanlık duygum kayboldu. Ben demir ve iyottan devam. Diğerlerini de haftada 1-2 aklıma geldikçe.
Benim de sağlık ocağındaki doktorum takviyeye karşı. Sadece demir ve d vitamini kullan diyor. Multivitamine yüklenme diyor. Ama benim bulantı sorunum yok iştahım da fazlasıyla açık meyve sebze yiyebildigim için böyle soyledi. Kana baktirip ona göre Takviye almak gerekiyor diyor.

Yazmıştım graves geçmişim var o yüzden ayda bir endokrin kontrolüm oluyor. Dün yine kan verdim. Sağ olsun her şeye baktı. Bütün değerlerim çok iyi seviyede ama d vit düşük onu düzenli kullanmiyordum. Öneri alayım da onunla devam edeyim. Güneş görmek yeterince ise yaramıyor 🥹

Ay çok tatlı bunlar yea, ama bende çok kitap var işbirliğinden gelmişti bana Pearson’ın kitapları. Bebişe kitaplık yapıcam odası bi belli olsun da yerim olursa alacağım mutlaka. Bu arada attığın videoyu izledim iyice kafam karıştı ajfksjdksk Neko tarzı bir şey alıp geçsek mi bilemedim ya, sen hangisine yakınsın?
Valla stokke yi eledim tasiyamam ben okadar 😂 tek avantaji one de bakan olmasi . Yone dedigin gibi neko tarzi uygun bisey mi baksak ne yapsak .

X