Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kızlar merhaba yarın itibari ile 20. Haftaya gireceğim ama bende hiç bir hareket hissetmiyorum 29 temmuz da da genel ultrason için Recep has dan randevu aldım ona gideceğim

Kızlarr benim de canımı sıkan şey kedinin kumu. Hep eşim temizlerdi şimdi cumartesiye kadar yok evde mecbur kendim temizlicem, hiç temas etmezsem falan sorun olmaz dimi
Ben eldiven ve maskeyle bir kez temizledim toksoplazma testini de geçen gittiğimde doktordan rica ettim tekrarladı negatif bir sıkıntı yok

Bi saflık yapıp mağazaya gittim, mağazada indirim yokk. Hepsiburadaya özelmiş indirim. Alacağım birazdan birşeyler
Gogus pompasi ne alicaz ya
Mamajoo benimki

Ben de amazon indiriminden sunlari aldirdim esime
Bana baya inmiş gibi geldi ama inmemiş diyenlerde var bilemedim. Bence inmiş gibi ya.

Kızlarr benim de canımı sıkan şey kedinin kumu. Hep eşim temizlerdi şimdi cumartesiye kadar yok evde mecbur kendim temizlicem, hiç temas etmezsem falan sorun olmaz dimi
Eldiven canım birşey olmaz merak etme. Biz zaten hep kediyle olduğumuz için bağışıklığımız oluyormuş.
Parmaklarımı avuç içimi komple yaktım kızlar kaynar çorbayla ağlanıp duruyorum zaten dermanım yoktu
Eki Görüntüle 3453444
Geçmiş olsun canım. Sakınan göze çöp batar olmuş. İnşallah geçer acısı bir an önce

Bugün gelen Zara mahsüllerimi atıyorum. Sanki büyük gibiler ama olur heralde. 6-9 ve 9-12 ay almıştım.

Eklentiler

• IMG_20240716_202612.jpg
    151,3 KB · Görüntüleme: 39
Pierre Cardin Pretty Volanlı Ince Askılı Hamile Tankini Takımı Abstract Fiyatı, Yorumları - Trendyol kızlar 2 gün önce bundan sipariş verdim bugün geldi çok hoşuma gitti. Bi beden büyük sipariş vermenizi tavsiye ederim. Hem 2 parçalı rahat giyip çıkartılır alt kısmı da göbek altında kaldığı için rahatsız etmiyor. Üstün de göbek tarafı daha uzun o yönü kullanışlı geldi bana. Bi tane de dagi den hamile mayosu almıştım dönüşümlü olarak kullanmayı planlıyorum

Sıkmasıda masaj gibi uyarıma giriyor. Ama özellikle 28ten sonra cok dikkat edin diyorlar. Memenize hamilelikte krem sürerken bile masaj yapar gibi sürmeyin hemen sürgeç yapın diyor Saatlerce yapmaya gerek yok yani. Hormonlar ve süt bezlerini uyardıgın icin o da dogumu tetikliyor haliyle. bütün emzirme uzmanları bunu söylüyor. 1 türk 2 yabancı kitap okudum bitirdim. ordada sürekli bahsediyorlardı bu konudan. Şuan aktif 2 tane daha kitaba devam ediyorum. Hatta bikaç eğitimede katıldım onlarda bahsettiler. İlginç bi bilgi ama literatürde yeri olan bilimsel bir seye ben abartı demem, bu damacana suyu ile yıka muhabbetleri gibi birşey değil ki. Sonucta kulaktan dolma bir bilgi değil. Uzmanlar doktorlar bu kadar soylüyorsa bi bildikleri vardır.
Hatta ilginç olan bir bilgide ekleyeyim isteyen uygular isteyen uygulamaz. Ben bilimsel bilgiden yanayım. Mantıgıma yatanı yaparım. Mesela mememizde montgomeri bezi var anne kokusu salgılıyor. dogumdan önce krem sürüyorlar ya kesinlikle önerilmiyor. Hatta dogum sonrası bile önermiyorlar. O kanalları kapadıgı icin bebek annesinin kokusunu alamıyor meme reddine sebep veriyor senin sütün azalabiliyor vs bir sürü sıkıntı. Herkesin kendi tercihi kendi görüşü.

Eklentiler

• 75019E75-2FC9-4105-93E5-9F77790899AB.jpeg
    104,1 KB · Görüntüleme: 34
  • 9FBA7FC8-20BB-423F-9B2E-86EDD5DD6E85.jpeg
    104,7 KB · Görüntüleme: 23
  • F191D512-776E-4C74-A816-65618D2476E5.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 32
Çok güzel ve çok rahat görünüyor ben çok beğendim canım. Ben M alıyorum normalde ama L alayım o zaman di mi sıkmasın..

Krem yerine ne önerdiler

Göğüs ucu yara olmasın diye bir ay önceden krem sürün diyorlar, çok ikilemde kaldım ya. Cehalet mutluluktur lafı boşa değil

İyi aklımıza düşürdün kız shshhshs bizde alalım. Ama Ben 24üne kadar daha almamaya karar verdim kredi kartı bi dönsün de. Şu civiller gelince bu ayı kapatmaca Diğer aya niyetim bebek çantası, kalın dış kundak, edahandro nun owli’den aldığı gibi, bir de küvet olabilir yanı sıra da yine birkaç kıyafet olur herhalde

Ben de az önce bu ayı kapattım. E bebekten 2 hastane çıkışı, 2 tulum aldım. Gelince gösteririm. Bereli eldivenli falan. Daha da almam artık. Kart patladı resmen bu ay.

Ben biooil hep sürüyordum ya sürmeyecek miyiz yani
Ben de başka bi krem sürüyorum, onu çok masaj yapmadan sğrecekmişiz ama ucunu lansonih göğüs ucu krem sanırım sıkıntılı ama onu da mecbur sürecem. Çoğu arkadaşım mastit oldu, memeleri mahvoldu. Onu göze alamam. Emmeyecekse her türlü emmiyor zaten.

şuan bilime karşı tavrım ektedir

Ben de kapadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…