Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 45,2%
  • erkek

OY: 33 53,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    62
Yaaa kesinlikle bu rüya olayları hamilelikte ultra bi boyut alıyor. Gece bari rahat kalsak .benim şu anki halime bin şükür ben diğer kaybettiğim bebekte korkutucu çirkin şeyler görüyordum. Bunda daha saçma gereksiz şeyler görüyorum. Sanırım doğuma kadar saçma şeyler görmeye devam edicez bi de lohusalikta olabilir

Sevgili Gerginbiri35 2023 Kasım annesiymiş, Kasım grubunda paylaşmış, ben de izniyle buraya taşıyayım bize de yarar

Bildiğim kadarıyla tüp bebek doktorları zor kazanılan bir gebelik olarak gördüklerinden hiçbir riski göze almayip vakti gelen gelisimi yeterince iyi olan bebekleri sezaryen yapıyorlar. Sizin doktorunuz da bebek dönmezse suyu gelirse ama 24 saat içinde açılma olmazsa belirli bir sürede suni sanciya cevap vermezse bebeğin kalp ritmi bozulursa plesante erken ayrılırsa kordon birden çok kez dolanirsa gibi gibi durumlarda zorunlu sezaryena alabilir. Ama bunlar düşük ihtimaller. Endiselenmeyin ha diyelim ki sezaryen oldu o da çok korkulacak bir şey değil. Ben kontrole diye gidip doğuma girdim tabii ki hareket kısıtlaması var ama 7. Saatten sonra bebeğimle de kendim ilgilendim. Sütüm de geldi çok şükür. Burada önemli nokta yürümek bence. Doktorunuz işinin ehliyse hiç korkmayın

Ben de salı günü öğlen kan verdim fetal dna için 10-12 günde çıkar sonuç dediler. A&d Genetik te oldu benimki. En geç cumaya çıkar diye düşünüyorum.
Hellooo Fetal DNA yaptıran anneler, sonucunuz ne zaman çıktı acaba? Ben salı akşamüstü kan verdim 5-6 iş günü dediler heyecanla bekliyorum. Firma Genox

Bugün doktor kontrolumuz vardı. Doktor bebeğin bağırsağında parlaklık var dedi. Muhtemelen geçicidir ama yine de incelenmesi gerekir dedi detaylı için perinatologa yönlendirdi. Usg de başka hiç bi sorun görmedi bu durum kistik fibrozis down senromu gibi şeylerden de kaynaklanabilirmiş ama ben fetal dna yaptım temiz çıkmıştı. Geçicidir falan dedi sürekli ama insanın içi rahat etmiyo yine de

Kaçıncı haftadaydın canım? Tertemiz çıkar inşallah detaylı, geçici bi şeydir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…