Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 27 45,0%
  • erkek

OY: 32 53,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    60
Çok güzel canım 🙏🏼 en azından kullanabileceğin birşey iyi olmuş. Güle güle kullanın. Ben ikea cahiliyim ya. Orda dolap nasıl yaptırılıyor hiç bilmiyorum. Daha mı fazla maliyeti oluyor nasıl oluyor bilmiyorum. Bi gidip bakmam lazım. Aslında tavana kadar istediğim için ikea daha iyi olabilir bana. Sitelere de gidebilirim ama orası da çok kazıkçı geliyor bana. Pazarlık da yapamıyorum hiç biz 😅 dolandırılırız kesin orda
Valla ben de gezmesini severim de sanırım büyük hiçbişi almadım ikeadan, en fazla mum falan almışımdır 😅 ben de bilmiyorum hiç. Sen direkt oda yapıyosın o zaman

Valla ben de gezmesini severim de sanırım büyük hiçbişi almadım ikeadan, en fazla mum falan almışımdır 😅 ben de bilmiyorum hiç. Sen direkt oda yapıyosın o zaman
Kız şimdi ikeanı sayfasından gardırop dizayn ettirdim. İstediğim ebatlar 50 bine denk geldi 😅😅 abow battım. Oda yapıcam evet canım. Dolap ve yatak alırım gibi. Yatağı Montessori tarzı düşünüyorum.

canım ben boyle birsey hissetmedim ilk gebeliğimde, zaten cok erken 20. hafta gibi içinden birsey kaydıgını hissedersin dondugunu hareket ettiğini. Diğer türlü kasılmayı hiç bilmiyorım doktoruna bir sor istersen belki o sekilde hissedenler oluyordur
Yok zaten hareket gibi değil hissettiğim bi yere toplasma gibi bisey oluyor ve asla bi kıpırtı gibi değil taş gelmiş gibi. Randevum cuma günü ama gidişata göre erkene çekerim. Tek normal bisey olsun ben bebeği 25 de hissedeyim 😂

Yok zaten hareket gibi değil hissettiğim bi yere toplasma gibi bisey oluyor ve asla bi kıpırtı gibi değil taş gelmiş gibi. Randevum cuma günü ama gidişata göre erkene çekerim. Tek normal bisey olsun ben bebeği 25 de hissedeyim 😂
ben de hiçbirşey hissetmiyorum çikolata yiyorum hareket ediyorum bana mısın demiyor. 2 hafta once gitmistim en son yarin da gidecegim. Birdaha agustos basi detayli ultrasona kadar gitmem.

Endiselenmeyin ben ilk gebeligimde de hissetmiştim şimdi de hissediyorum. Bebek:) bir sorun olduğunu sanmıyorum tabi siz yine doktorunuza danışın. Benim ilk gebeligimde çok çok sık olunca çatı muayenesi erken yapmıştı sadece önlem amaçlı açılma var mı diye ama yoktu. Vaktinde doğdu kızım 💜
Ay çok şükür bunlari duymak iyi geliyor. İlaçla bi 14 haftalık gebelik sonlandırma islemim vardi ağrı ve kasılma şiddetliydi bunda geliyor gidiyor com üzüm aralıkla oluyor o rahatlatıyor sadece. Ama tabi öyle hissettiğim an canım sıkılıyor. 2 3 gün dikkat edicem randevum cuma günüydü devam ederse öne çekip alttan muayene etmesini isticem başka türlü içim rahat olmayacak😊

Konuya sonradan dahil oldum ikeadan mı alıyorsunuz dolapları kızlar 😍 edahandro edahandro
Ben tavana kadar dolap istiyorum canım. Hazır bulmak zor olursa diye ikea dan mı baksam acaba diyorum ama ordan hiç dolap almadım. Nasıl alınıyor bilmiyorum. Sanırım önce dışını alıp sonra içinin raflarını ayrı yaptırıyorsun. O da 50 bin oldu, onlinedan az önce hesaplattim. Belki ben beceremedim. Gidip görmek lazım 😅

Ay ben mi beceremedim bilmiyorum. Dolabı rafsız veriyorlar. İçine raf koyduğunca 50 bin oldu. Nasıl oldu anlamadım 🤣🤣 gidip yerinde görmek lazım.
ikeaya o kadar para verme cok da kaliteli olmuyor urunleri gerci degisiyor fiyatina gore ama daha iyi mobilyacilar vardir madem bir kere alacaksin ikea benim gozumde daha kisa sureli kullanmak icin suntadan herseyi

Ay çok şükür bunlari duymak iyi geliyor. İlaçla bi 14 haftalık gebelik sonlandırma islemim vardi ağrı ve kasılma şiddetliydi bunda geliyor gidiyor com üzüm aralıkla oluyor o rahatlatıyor sadece. Ama tabi öyle hissettiğim an canım sıkılıyor. 2 3 gün dikkat edicem randevum cuma günüydü devam ederse öne çekip alttan muayene etmesini isticem başka türlü içim rahat olmayacak😊
Doktorunuz muhtemelen normal karşılayacaktır ultrason bulguların da bakarak 😊 rutin halinde yapmıyorsa alttan muayene yapmaz bile belki.

ikeaya o kadar para verme cok da kaliteli olmuyor urunleri gerci degisiyor fiyatina gore ama daha iyi mobilyacilar vardir madem bir kere alacaksin ikea benim gozumde daha kisa sureli kullanmak icin suntadan herseyi
Mdf ve sunta aynı şey mi? 1. Sınıf mdf yazıyor çoğu. Sunta değil mi o? Aslında benim yatak odam tepe home. Çok memnunum ama işte boyu uzun istediğim için bulabilir miyim bilmiyorum. Önceliğim tepehome olacak aslında. Şuanda da baya indirim var.

Çok güzel canım 🙏🏼 en azından kullanabileceğin birşey iyi olmuş. Güle güle kullanın. Ben ikea cahiliyim ya. Orda dolap nasıl yaptırılıyor hiç bilmiyorum. Daha mı fazla maliyeti oluyor nasıl oluyor bilmiyorum. Bi gidip bakmam lazım. Aslında tavana kadar istediğim için ikea daha iyi olabilir bana. Sitelere de gidebilirim ama orası da çok kazıkçı geliyor bana. Pazarlık da yapamıyorum hiç biz 😅 dolandırılırız kesin orda
ben şu dolabı yapacağım ikeadan. 20-25 bin gibi bişi tutuyor şuan.
IMG_7631.png

Ben tavana kadar dolap istiyorum canım. Hazır bulmak zor olursa diye ikea dan mı baksam acaba diyorum ama ordan hiç dolap almadım. Nasıl alınıyor bilmiyorum. Sanırım önce dışını alıp sonra içinin raflarını ayrı yaptırıyorsun. O da 50 bin oldu, onlinedan az önce hesaplattim. Belki ben beceremedim. Gidip görmek lazım 😅
İkeadakiler çok kaliteli olmadığı için ben de boydan ikea pax modelinden sipariş verdim 5 kapaklı artı şifonyer yaptırıyorum ikili .

X