Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 27 44,3%
  • erkek

OY: 33 54,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    61
Ben bu modeli beğenemedim ya calista Quatrro scala arasında kaldım ebebek e gidip bakmam lazım detaylıya bursaya gidince bir bakıcam ondan sonra aldırıcam
Arkadaşımda joie almış o da aklımda e bebek e gidince sorun çözülecek benim inşş

Doktorum bana matarex plus yazdi bunda hersey var baskasina gerek yok dedi

Neyi beğenemediniz hamfendi... Smkffm

Ben mios çok sevdim. Ama stok yok onlineda. 15'e falan gelecekti üzüldüm biraz. Mağazada görünüyor ama bu kodla indirim yapıyorlar mı ki

kızlar ben de rüyamda doğum yapmışım. erkek bebek kocaman. iki kere çekiyor mememi doyuyor falan oğuz kağan destanı gibi adını da alperen koymuşuz
Haha bende cinsiyeti öğrenmeden önce rüyamda kız bebek görmüştüm onu emziriyordum 6 aylık olmuştu yüzünün en detayına kadar görmüştüm iki gün önce öğrendik kızım olacağını sana da malum olmuştur belki

Kuzum çok pahalı olur diye bakmadım abim öyle dedi sadece prego markası baya aklıma yattı ama modele karar veremedim daha gidip bakma imkanımda olması önerdiğin birşey var mı miostan başka
Prego’nun her modeli fiyat performans olarak iyi bence, ağırlığına takılmıyorsan Calista güzel, Ottava güzel.

Bence güzel bu, tek yönlü ama ona takılıyorsan. 7 kilo iyiymiş

ya ne güzel malum olmuş. benim bir oğlum olduğu için herkes kız olacağını iddia ediyor ama ben erkek olacağını hissediyorum bakalım

Prego Mios sevdim en son ama onlineda stok yok babymall'de, baya indirime giriyodu. Mağazayı aradım bazı renkleri var bazıları yok gelip bakmanız lazım dedi
Aşko mios varken diğer modellerine çok şaapma bence, Türk malı çünkü uzun süreli kullanımda sağlamlık açısından diğer modelleri bilemedim kabin boyları çok sağlam gelmemişti bana. Bir de zamanla Prego yazısı falan siliniyor şekilciysen acele etme tam içine sineni al bence bir de mutlaka görüp al

18. Haftadan bildiriyorum. Kusma ataklarım geçti . 10 gündür bulantı ilacı almadım. Ama tiksinti ve koku hassasiyeti devam ediyor. Uykuya devam. Ders çalışmam gerekiyor.İki hafta sonra sonra sınavım var ama ne mümkün. Hamilelik ve kızımın kursları ,oyunları... Bugün tartıda 700 gram fazlalık gördüm. Ama kilo olduğunu sanmiyorum. Bebiş büyüyor ,gögüs ,rahim ağırlığı falandır sanırım

Mios güzel mi diyosun? Kayınvalidem illa çift yönlü olsun güneşte o güneşlik çocuğa etki etmiyo kapatınca görmek istiyo çevreyi falan dedi, ondan kabinden az uzaklaştım ben

Mios güzel mi diyosun? Kayınvalidem illa çift yönlü olsun güneşte o güneşlik çocuğa etki etmiyo kapatınca görmek istiyo çevreyi falan dedi, ondan kabinden az uzaklaştım ben
Mios benim gördüğüm kadarıyla güzel, ama git bak mutlaka belki sen sevmeyeceksin ben hepsini sürdüm tek tek. Çift yön bence de önemli bu arada, ben şu an sahildeyim mesela ayı gibi rüzgar var o tarafa çevirmen lazım çocuğu yürüyüş yaparken. Çift yönlü kabin boylara da bakabilirsin çok fazla seçenek yok ama araştıralım istersen bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…