Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 27 44,3%
  • erkek

OY: 33 54,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    61
Bende şekere düşkünüm mesela şeker yüklemesinde çıkacak gibi geliyor banada onun harici bir sıkıntım yok umarım çıkmaz kuzumm ya zaten yediğimiz şeyler sınırlı amann allah korusun

bebek baskı yaparmış canım buda ağrıyı tetikliyor bendede fıtık var. ama çok şükür ağrım olmadı gün içinde yürüyüş yap oturuş pozisyonunu hep değiştir. bel desteği muhakkak kullan . ben bel desteğine fıtık olduğumu öğrendikten sonra kullanmaya başladım çok faydasını gördüm

Benimde eşimin kuzeni gelmiş bize gelmek istiyormuş hatta kalmak istiyormuş normalde baş üstüne ama benim tansiyon oynuyor ve evde sereserpe geziyorum şort askılı (ev yanıyor benim) eşin anlatırım durumu kabul edemeyiz dedi bi de yarın dgs ye giricem (tüm arkadaşlarım bana dua edebilir mi ) dedi artık ben birşey demeden sevindim doğrusu

Bende şekere düşkünüm mesela şeker yüklemesinde çıkacak gibi geliyor banada onun harici bir sıkıntım yok umarım çıkmaz kuzumm ya zaten yediğimiz şeyler sınırlı amann allah korusun
şeker işi sıkıntılı . umarım çıkmaz hiç birimizde . hemen tedbirimi almam gerekiyor umarım anlık bi yükselmedir :) bide ben meyve hariç tatlı o kadar az yedim ki bu süreçte . nasıl çıktı anlamadım .

Hormonlar bence direkt kuzum
Ne guzel abiler var yaa
benim damarıma basar delirtirdi evlenmeden önce ama her istediğimide alırdı şimdi yiğenine başladı valla bende seviyorum kendisini

Bel desteğim de var çok rahatsız ediyor o da

canım açlık, 1 saat tokluk ve 2 saat tokluk testleri var. endokrin doktorum benden hepsini istemişti. henüz yaptıramadım ama bazı laboratuvarlarda kahvaltıyı bile orda yaptırıp ölçümü alıyorlar dakikası dakikasına.

ama senin zannetmiyorum ki toklukta sorun olsun, açlık iyiyse

hayatta sıcaktan şikayet eden biri olmadım, ilk kez klimayı isteğimle açıyorum evde şimdi hamilelik böyle bir şey demek

Ama şey düşünüyorum mesela o gün hava iyiyse serinse bir sıkıntım yok ama eğer çok sıcak ve nemliyse ayaklarım yanıyor basınçla alakalı heralde hayatımda hiç şeker sıkıntım olmadı anne baba genetiktede yok tatlıyla aram çok yoktur illaki dondurmadır soğuk içeceklerdir içiyoruz bunlar da şekere neden olur mu acaba hiç bilgim yok

Yakında baslar başlar merak etme ilk zamanları güzel sonra bı basliyor bakıyorsun göbeğin bı tarafı yukarda biri asagida sanki derini delip cikacakmis gibi ahahah

her gün yeni bir olay ya bu hamilelik . bir haftadır falan ellerim ayaklarım çok şişiyor ve yanıyordu şekerimi ölçtüm sabah 120 çıktı malesef . seri diyete başlamış bulunmaktayım .
Ay benim elim ayağım da davul gibi. Yüzüğümü falan çıkardım. Ayak bileğim görünmüyor. Bende de şeker var muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…