Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 27 44,3%
  • erkek

OY: 33 54,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    61
W whiterabbit @yorgunsavasciii ben çok beğendiğim için mayo clinic in iki kitabını aldım. Bir tanesi hamilelik dönemi ile alakalı diğer bebek bakımı ile ilgili… Bebek bakımı ile ilgili olan inanılmaz öğretici bir kitap ve tamamen Amerika’daki uzman pedagoglar tarafından yazılmıs önemli bilgiler var içerisinde. Bebek doğduktan sonra asla zamanımız olmayacak. Şimdiden öğrenmemizde fayda var… Kitapları almadan önce baya araştırdım en iyisinin bu mayo clinic olduğunu düşünüyorum. Bebek bakımına dair bilgim sıfırdı 😃 çok şey öğrendim… görsellerini ekliyorum.
çok teşekkürler 🌷
şimdi sipariş ediyorum ikisini de🙏

Olabilir tabiki daha yeni şeyler eklersin canım. Ben ogrenirsem herkes öğrenir diye düşünüyorum iki hafta icinde bizim bebiş ocağa kalıyor gibi çünkü Aralıkta doğum yapacakların kesinleşir artık zaten az kişi kaldı sanırım ogrenmeyen
Evet evet yarı yarıya belli oldu gibi. Bundan sonra atak yapar bence zaten 😊 Ben yine başlardaki birkaç arkadaşa sordum bakalım artacak mı bugün 😊

Çok emin söylediyse bence de yanılmamıştır. Gelsin gelsin kız, mavi kalplerim bir avuç kalmıştı tabloda 😄

BU ARADA;
Tüm cinsiyetler belli olduğunda herkes için de uygunsa tahmin sütununu kaldıracağım kızlar. Zaten az bi katılım olmuştu. İleride bebek doğum tarihi, doğum ağırlığı sütunu falan ekleriz. Ne dersiniz?
Bizim diğer randevu 16sında. Eşim acaba başka hastaneye mi gitsek belki cinsiyeti gösterir diyor 😅

Bizim diğer randevu 16sında. Eşim acaba başka hastaneye mi gitsek belki cinsiyeti gösterir diyor 😅
Çok varmış kız cidden bence de siz yarın başka bir doktora gidin 😅 Bizimki 11+6'ydı görüldüğünde yaaa maşallah yiğidin malı meydanda olur hesabı çocuum tek seferde merakımızı giderdi :KK70: Bizim doktora gitsenize ona cinsiyet uzmanı diyorlar bak %90 12. haftada görüyor :KK70:

kizlar herkes bebek hareketlerini hissediyormu 16. hafta icindeyim ben birsey hissedemedim henuz
Ben hissediyor gibi oluyorum canım ama bağırsak hareketidir. Sabah Kağan hocanın videosunu izledim mümkün değil bu haftalarda diyor, çocuğun kas hareketleri gelişecek, gelişmekle kalmayacak sert olacak ki hissedesin, o da 18-20de başlar dedi

Çok varmış kız cidden bence de siz yarın başka bir doktora gidin 😅 Bizimki 11+6'ydı görüldüğünde yaaa maşallah yiğidin malı meydanda olur hesabı çocuum tek seferde merakımızı giderdi :KK70: Bizim doktora gitsenize ona cinsiyet uzmanı diyorlar bak %90 12. haftada görüyor :KK70:
Ay gönlüm gitmek istiyo ama son randevunun üstünden 1 hafta geçmiş sadece :KK70: bari 2 hafta geçsin öyle gidelim ya

kizlar herkes bebek hareketlerini hissediyormu 16. hafta icindeyim ben birsey hissedemedim henuz
Ben hissediyorum yaa neredeyse 2 haftadır hem de. Hareket değil de yerini hissediyorum. Şimdi sağa geçti, şimdi sola geçti, ortada falan diyorum :KK70: Onun bebek olduğunu kontrolde anladım tabi, şuramda bir gerginlik var hocam sanki bazen de şu tarafta oluyor dedim bir baktık bebek gösterdiğim yerde:) Ben de saf saf göbeğimi tutuyordum bebek diye oysa o daha çoook aşağıdaymış :KK70:

Bizimki 14 de cagirdigina göre seninki başka bi hastande gorulebilr aslında ya da 16snda değil 7 8 inde gitsen bı hafta önce gelmek istedim desen ne diyecek eşime durdurması dersin şehir dışına cikacam dersin😂😂😂
Ay paket aldık ya bu doktordan 12 muayene hakkı vardı 3 mü 4 mü ne gitti, çok sık gidip sene sonunda yine her muayeneye para vermek istemiyorum 😅 başka doktora gideyim hafta sonu ben en iyisi, son ultrasona göre 14+4 falan olacak görünmez mi ya

Hayır olmadı canım sadece klima çarptı gibi halsizlik vardı üstümde hiç bişey de yemedim kalktığım gibi çıktı midemdeki bütün su
O etkilemiştir seni bağışıklık düşüyor klima hemen etkiliyor bu haftadan sonra azalacak dedi benim doktor bu pazartesi gittiğimde 12+2 di. Gerçekten o günden beri daha enerjim yerine geldi ama ben ilaç falan bıraktım kendinde zaten folik asit içerdiği için o
Bı değişik olana gececgiz dedi onu da bı hafta sonra almayı düşünüyorum yalan yok şuan böyle daha iyi hissediyorum.kendimi en azından ne olsa yiyebliyorum yiyerek alırım o vitamini daha iyi dedim 😂 bı hafta sonra başlarım ilaca da rahatlamisken korkuyorum

O etkilemiştir seni bağışıklık düşüyor klima hemen etkiliyor bu haftadan sonra azalacak dedi benim doktor bu pazartesi gittiğimde 12+2 di. Gerçekten o günden beri daha enerjim yerine geldi ama ben ilaç falan bıraktım kendinde zaten folik asit içerdiği için o
Bı değişik olana gececgiz dedi onu da bı hafta sonra almayı düşünüyorum yalan yok şuan böyle daha iyi hissediyorum.kendimi en azından ne olsa yiyebliyorum yiyerek alırım o vitamini daha iyi dedim 😂 bı hafta sonra başlarım ilaca da rahatlamisken korkuyorum
İnşalllah öyledir yaa bende tam bulantılarım azaldı diye düşünürken böyle bişey yaşayınca dedim noluyor benimde ilaçlar değişti ama 2 hafta oluyor hiç etkilememişti bakalım görücez 😁

Ay paket aldık ya bu doktordan 12 muayene hakkı vardı 3 mü 4 mü ne gitti, çok sık gidip sene sonunda yine her muayeneye para vermek istemiyorum 😅 başka doktora gideyim hafta sonu ben en iyisi, son ultrasona göre 14+4 falan olacak görünmez mi ya
E işte diyorum ya benimmki 14 haftalıkken söylüyorum diye kesin konuştu son gittiğimde 12+2 çıktı iki hafta sonra cinsiyeti öğrenmeye gel dedi. Kesinlikle öğrenirsin 15 oluyor seninki şuan cuma falan git olmadı 😊

İnşalllah öyledir yaa bende tam bulantılarım azaldı diye düşünürken böyle bişey yaşayınca dedim noluyor benimde ilaçlar değişti ama 2 hafta oluyor hiç etkilememişti bakalım görücez 😁
Şu doğuma kadar verilen vitaminlerden mi kullaniyosun sen de multivitamin heralde tek bı tane veriyor bana içinde hepsi var. Aynı marka olduğu için yine bulantı yapar korkusu var bende o yüzden araştırıp alayım diyorum ya

Kızlar şimdi de özeldekinden çıktım. Cihazı devlete göre daha eskiydi. Tam açmıyor bacağını kordon var bacak arasında ama ben kız gibi görüyorum yine biraz daha bekle dedi bide bakmak için biraz bastırdı karnım ağrıdı endişe ettm. Cinsiyette havada kaldı ama sanki ilk doktor daha bilgili gib bakalım

X