Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 29 44,6%
  • erkek

OY: 35 53,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    65
Ayy süper inşallah banada🌸Mayıstan sonra kanamam olmadı maşallah🧿bence o zamanda iş stresinden falan oluyodu ama neyse 🙄 ya eşin ısrarcı olmaması çok iyi vicdan yapmıyoruz en azından☺️
evet benim eşimde ısrarcı değil oda korkuyor. zaten canım hiç istemiyor. :KK43: maşallah umarım hiç kanamamız olmaz benimde bıraktıktan sonra olmadı şükür. :nazar:

Kızlr devletteki doktorumdan çıktım şimdi. Özel %70 kız demişti. Devletteki doktor erkek bu kız mı dedi bak pipisi sallanıyor dedi kesin mi hocam dedim öyle görünüyor dedi😄şimdi özele de tekrar gitcrm gel ücretsiz bakarım demişti netleşmediği için kıza hazırlamıştım psikolojimi ama baştan beri erkek hissediyordum

Kızlr devletteki doktorumdan çıktım şimdi. Özel %70 kız demişti. Devletteki doktor erkek bu kız mı dedi bak pipisi sallanıyor dedi kesin mi hocam dedim öyle görünüyor dedi😄şimdi özele de tekrar gitcrm gel ücretsiz bakarım demişti netleşmediği için kıza hazırlamıştım psikolojimi ama baştan beri erkek hissediyordum
Ayyy çok heyecanlı hadi bakalım ne çıkacak :KK70:

Aaaa yanılma olabiliyor ya ama erkek görmüşse o pek değişmez sanırım yani pipi kendini daha bı belli ediyo😂🤭

Benimde kanamam olduğu için yasaktı yasak olmasaydı da yapamazdık sanki diyor eşim korkuyorum diyor bugün belkide progestanı bıraktıracak bana dün gece öyle dedim olsun yinede yapmayız dedi canım kocam😂
valla bizim de bi şey yapmaya cesaretimiz kalmadı biz doğumla beraber 7-8 ay daha takılırız böyle. öyle bi korktuk kanamadan. eşim de benden daha çok korkuyor zaten gerek yok riske.

Devletteki doktor öğretim üyesi falan aynı zamanda yanıldığını sanmıyorum yaa😄büyük ihtimalle erkek geliyor💙😄tabloya mavi kalp getireceğim ikinci doktorda kesinleşirse
Çok emin söylediyse bence de yanılmamıştır. Gelsin gelsin kız, mavi kalplerim bir avuç kalmıştı tabloda 😄

BU ARADA;
Tüm cinsiyetler belli olduğunda herkes için de uygunsa tahmin sütununu kaldıracağım kızlar. Zaten az bi katılım olmuştu. İleride bebek doğum tarihi, doğum ağırlığı sütunu falan ekleriz. Ne dersiniz?

Çok emin söylediyse bence de yanılmamıştır. Gelsin gelsin kız, mavi kalplerim bir avuç kalmıştı tabloda 😄

BU ARADA;
Tüm cinsiyetler belli olduğunda herkes için de uygunsa tahmin sütununu kaldıracağım kızlar. Zaten az bi katılım olmuştu. İleride bebek doğum tarihi, doğum ağırlığı sütunu falan ekleriz. Ne dersiniz?
mantıklı canım :)

BU ARADA;
Olabilir tabiki daha yeni şeyler eklersin canım. Ben ogrenirsem herkes öğrenir diye düşünüyorum iki hafta icinde bizim bebiş ocağa kalıyor gibi çünkü Aralıkta doğum yapacakların kesinleşir artık zaten az kişi kaldı sanırım ogrenmeyen

X