Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 25 43,9%
  • erkek

OY: 31 54,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    57
Elenatal 2 içiyordum onun yerine doktor artık ocean mummy + magneral (magnezyum) + demir ilacı + kalsiyum suda eritme tablet verdi 4 tane ilaç içiyorum günde
Ay ben tup bebekten alisigim birsuru takviye iciyordum . Suan ictiklerim hicbisey gelmiyor. Banada verdi simdi d vitamini , magnezyum ve multivitamin . Eczanede yoktu getirtjn dedim alicam bugun bakalim .

Soylemesi ayip dunden beri ishalim bende 🙈 sinirim bozuldu valla. Tuvalet kapisinda kaldim .
Ben de 2 gun cok yogun ishal atagi gecirdim acile gittim serum ve mide bulantisi icin ilac yaptilar onlar yapilinca biraz rahatladim cok kotuyseniz acile gitmenizi oneririm en azindan serum cok rahatlatiyor bu aralar etrafimdaki herkes ishal oldu salgin var sanirim

Ben de 2 gun cok yogun ishal atagi gecirdim acile gittim serum ve mide bulantisi icin ilac yaptilar onlar yapilinca biraz rahatladim cok kotuyseniz acile gitmenizi oneririm en azindan serum cok rahatlatiyor bu aralar etrafimdaki herkes ishal oldu salgin var sanirim
Bi bakayim canim devam ederse dedigin gibi yapayim . Sadece ishalim var simdilik baska biseyim yok. Ama bi gozlemliyim kendimi.😌

hayırlı olsunnnn rabbim kucağına almayı da nasip etsin kızını :halay:
Amiiin kuzumm hepimizin inşallah😍
Devletteki erkek dedi pipi gibi bir şey gösterdi 😄özeldeki göremedi tam kordon var bacak arasında ama bana yine kız gibi geldi dedi muallakta kaldım öylece ama erkek diyen doktor daha bilgili geliyor bana 12 temmuzda kontrolüm var bakalım netleşir sanırım o zaman😄
Sana çok sevindim sağlıkla gelsin minik prenses💕
Banada gösterirse söyliyim cinsiyetini dedi ters duruyordu yine 😂😂çiğ kuruyemiş çikolata yiyip gittim düzelmedi hiç düzgün fotoğrafını çekemedi😍 doktor kız dedi tahmin etmiştim dedim eşimin bir odaya girişi var Ne cinsiyeti diye😂😂😂

Eklentiler

• B1F8427D-6176-4C8C-9AA2-F59C64E7594C.jpeg
    B1F8427D-6176-4C8C-9AA2-F59C64E7594C.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 25
Keşke zahmet edip hiç vermeseydi. Anlamıyorum bu doktorları bunu vereceğine verme daha iyi. Neresi olduğu bile belli değil. Bende senden bacak arasını atar mısın diye fotoğraf isteyecektim hayal kırıklığı oldu bu foto🤣
Banada yaa bende sandım ki bacak arasını falan vercek öylesine bir şey verdi😄garip gurup bir fotoğraf. Cinsiyette netleşmedi 😄eşimin ısrarıyla %70 denilen cinsyete parti yaptık bide pembe pastayla eşimle ikimiz arasında😄o da boşa gitti erkekse sy karman çorman her şey

Sorma canim ya iciyorum bol bol . Annem sekerli su yap ic dedi serum gibi oluyor . Ne yedim de oldu anlamadim. Doktor da kabiz olmadin di mi diye sormustu. Ben genelde ters kismini oluyorum😂
Kabızlık çok çok daha kötü tabi gebelikte ama ishalin de fazlası iyi değil yine de. Şekerli suyu bilmiyorum tabi ama katı beslenin derler ya genelde ekmek gibi patates gibi falan. İnşallah geçer çabucak 🙏🏻

Bu nasıl bir açı kız niye vermiş ki bu fotoğrafı siz ne anlayacakmışsınız bundan 😂 Sana da benim doktoru önerebilirim bak Ankara'dasın ya 😂
Bunu devletteki verdi ya vermek için vermiş vermese daha iyiymişş😄sen özeldeydin sanki özele full gidemem şu an bir cinsiyete gittim o da tıp merkezi gibiydi bütçe olarak ayıramayız gibi ama yinede teşekkür ediyorum 🥹💕

Elenatal 2 içiyordum onun yerine doktor artık ocean mummy + magneral (magnezyum) + demir ilacı + kalsiyum suda eritme tablet verdi 4 tane ilaç içiyorum günde
Bebiş demir ilacına bizim doktorlar erken dedi bak istersen farklı görüş de al. Bana en erken 18. haftada dedi çok düşük olmasına rağmen değerim. Burada 1 arkadaş da benzer bir şey söylemişti.

Bunu devletteki verdi ya vermek için vermiş vermese daha iyiymişş😄sen özeldeydin sanki özele full gidemem şu an bir cinsiyete gittim o da tıp merkezi gibiydi bütçe olarak ayıramayız gibi ama yinede teşekkür ediyorum 🥹💕
Beyin MR'ı gibi görünüyor daha çok gerçekten vermese daha iyiymiş 😄Yok yok sadece cinsiyet için tek seferlik demek istedim istersen 😄 Eviriyor çeviriyor bir şekilde görüyor bizimki. Ama zaten randevu alabilmek çok zor o zamana kadar sizinki de görür :)

X