Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Prego ben denedim mağazada, sevdim. En çok smart fold olanı sevmiştim çok rahat katlanıyordu

çok mantıklı aslında direk puseti kullanmak ay ufkum açıldı resmen işte tecrübeli anne başka oluyor çok sağol canım benim

Çiçeğim ben uygun fiyatlı bebek arabası bakarken çok baktım o markaya, genel olarak memnuniyeti de çok yüksek. Bir de Mido 2 diye bir modeli vardı yanılmıyorsam 8 kiloydu, çok beğenmiştim. Bence iyi bir markadır. İstanbul’daysan Bahçelievlerde mağazası var, gidip bakarak alabilirsin. Toplu indirim vs de olur bence.

Benim kaç haftalık 16. Haftadan önce hissetmek biraz zor gibi ama belli olmaz ben öncekinde 17.de hıssetmıstım bunda daha erken olacak gibi hıssedıyorum

Ben de hiç bilmiyorum ve çok merak ediyorum nasıl giydireceğiz diye
Benim de aşırı aşırı büyüdüler.

Yok çiçeğim haftaya pazartesi belli olacak inşallah. 15 haftalık olacak. Fetal DNA yı da haftaya vereceğiz. Bayram girince gecikti benim herşey ya.

Kızlar şurda ikili test sonucum çıktı şimdi gördüm down sendromu yazıyor ya sonuç bu mu bü yüzden mi yani

Eklentiler

• 4CBE6F22-A2AC-46EC-A072-036A3E4D4FA9.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 63
Bilmiyorum valla akşam kayınvalidemle konuştuk hissedersin tabii 4 aylık olacak nerdeyse dedi. Ama hep 20.haftalar konuşuluyor ben de hissettiğime inanmak istiyorum kime ne
Benim annem de aynısını söylüyor bebeği eli kolu oluştuğunda seyirmeye başlar diyor. Hele de erkek bebekler daha çok hareket eder hissettiğin bebek diyor bilemedim. Doktorum da geçen hafta kelebek gibi hissetmeye başlarsın artik demisti

Ama yer değiştiriyor sertlik bende tabiki sertliğin yer değiştirdiğini hissetmiyorum elimle dokununca sertliği bulup öyle biliyorum yer degistirdigini 15. Haftada gittiğimde doktorum 1-2 haftaya kelebek gibi hissedersin dedi ama kelebek gibi hissetmedim pit put bisey hissettim yanılıyor olabilirim belki öyle olmasını istediğim icin Benimde sağ tarafımda oluyor sertlik bazen ortaya geçiyor kese yer değiştiremez bence

Canımlar bebeğin gelişimine sat'a göre mi son ultrason tarihinize göre mi bakıyorsunuz? Son trimesterde artık çok fark etmez tabii ama bizim olduğumuz haftalarda bebek 1 hafta arayla 2 katına çıkıyor hızla büyüdüğü için, merak ediyorum

Benim kaç haftalık 16. Haftadan önce hissetmek biraz zor gibi ama belli olmaz ben öncekinde 17.de hıssetmıstım bunda daha erken olacak gibi hıssedıyorum
Benim de 16+2 oldu . Benim 2. Hamileligim ama ilkinde hareket hissedemeden sonlanmisti. Benim de o yüzden ilk sayılir. Sen bence diğerini 17 de hissettiysen şimdi daha erkek hissedersin. İkincilik erken hissedilir diyorlar

Ben sata göre takip ettim. Benim 1 hafta gerideydi bebek son 2 gittiğimde vaktini yakalamış sata göre konuşuyor doktorum. Gerideyken de sata göre konuşuyordu

erkeklerin hisleri daha kuvvetli bence bakalım doğru çıkacak mı :)

Orangegreysky canım ben uygulamadan son adet tarihine göre hesaplamıştım. Ama doktorlar ultrasondaki büyümeye göre hafta hesaplıyor. Erken döllenme, geç döllenme olabiliyormuş onun için bir haftalık kaymalar olabilirmiş. Doktorun söylediğini referans alacakmısız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…