Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Kızlar günaydın Babyjem Babyjem Ayaklı Banyo Seti Mavi Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben bundan aldım kullanan yada bilgisi olan var mı ? Bende bel fıtığı olduğu için bunu tercih ettim ama
Arkadaşım da bana tavsiye etmişti bunu o kullanmış çok memnun kalmış. İlk zamanlar bel ağrısı ya da dikiş yerleri ağrıdığından eğilip yaptırmak çok zor demişti. Bizim evde öğrenci evimizden kalma, artık pek kullanmadığımız eski bir masa var normal küvet alıp onun üstüne koyarız diye düşündük, galiba bu yöntemi denemeden almayacağız

Benim devletteki doktorum erkek ama tam istediğim gibi ciddi ama herşeyi anlatan bir tip eşim her gidişimizde bi çekiniyor içeri almak istemezse diye ama çağırıyor sağolsun aslıhan hanım can ya sakaryada yaşasaydım devlete asla gitmezdim ona giderdim burak hazinenin duruşu bile komik geliyor bana bilmiyorum gözlerini devirerek bakıyor falan belkide muayenede bende ısınamazdım

Ayy bende sevmiyorum cok cirkinler ama kullanim olarak da cok yonluler. Oyuzden en azindan odasini ayirana kadar hem anne yani oluyor hem park yatak hem alt degisitrme tablasi var mecbur alicam nasilsa yatak odasinda olacak
Benim yatak odam küçük, bir de uzun süre bizim odada nefesimizi solusun istemiyorum açıkçası. O yüzden küçük bir yatak, sonrasında da odasına geçirmek gibi bir planlama yaptım eşyaları ona göre alıyorum.

Dediğim gibi kromozom anomalilerini ilk trimesterda %99 eleyen bir testi yaptırmak varken yaptırmamayı seçmek bana göre değil. Gebelikte her an her şey olabiliyor, doğumdan bir gün önce dahi sıkıntıya girebilir bebek. Bu risk her zaman var. Ben önerilmemesini çok mantıklı bulmuyorum doktor seçimi anlamında, herkes nasıl rahat ve iyi hissedecekse öyle davranmalı kesinlikle.

aslında burak hazinede güzel bir doktor ama benim arkadaşım onda düşük yaptı . ben biraz ihmalin olduğunu düşünüyorum ama tabi takdiri ilahi. böyle bir negatif durum olunca gitmek içimden gelmedi. ama sakaryada baya seviliyor :) sen nerede yaşıyorsun sakaryaya niye yolun düştü :)

Zofer yazdı bana en son, bir de zofran mıydıydı neydi onun muadilini verildi. Ağızda eriyen birşeymiş. Ama daha kullanmadım onları. Dün akşam ben de kustum, akşamları iki gündür üst üste kusuyorum, boğazım falan çok yanıyor, baya halsiz yapıyor, gerçekten keyif kaçırıcı birşey. Benimki 14 haftalık oldu. Bu arada12. Haftada ilacı bırakmaya çalışıp aşırı kötü olmuştum. Sonra 13. Haftada toparlamıştım.

Son düzenleme:
nakitte bu fiyattı ama kredi kartı veya havale olursa yüzde on daha koyuyoruz dedi belki ondandır canım. ben izmirdeyim

Aa evet fena degil gibi gercekten favladim canim tesekkurler

Mantikli canim , benim yeni evde yatak odasi fazla buyuk oyuzden cok rahatim extra koltuk takimi dahi koyarim oyle bi sacma buyuk

işte tam benim kafama yatan şeyler elektrikli de hem boşuna elektrik yüküne maruz kalacak hem deli olacak sallana sallana gerek yok.
Ya bebekler zaten yeni doğduklarında büyük cougunlugu uyuyarak geçirecekler emzir uyut bu şekilde gidicek yani. Evimiz de küçük bu sefer anakucagi bile almam belki pusetin içine ayrı minder yaptırmıştım ben onunla baya rahat duruyolar yani puseti dışarda değil evde kullanacam galiba boynunu tutabilsin diye egzersizler içine oyun halısı çok işe yarıyor ayna falan oluyor değişik oyuncaklar bazen yüz üstü bazen sırtüstü baya oyalayan bişey olacak onu tavsiye ederim bak

Bana bu hediye alındı gelince fotilicem canım kurup. Sonra kapatırım
Yaa fotileri bekliyoruz o zaman hayırlısı olsun Bizde kimse niyetlenmedi hediye almaya. Annem söylüyor bir tek ama onlara da hiç kıyamıyorum emekli insanlar Bu işte yalnızım gibi görünüyor. O yüzden kendimi sıkmayayım diyorum yüksek fiyatlara çıkıp. Zaten 2 sene sonra eş durumu yapıp memlekete döneceğiz nasipse. O zamana kadar oda yapmak istemiyorum pek. 1.5 yaşa kadar yatak odasında kullanabileceğim bir şey lazım. Park yatak kullanılır ya sanırım 2 yaşa kadar

Kullanılır ya bence, bizde de alan yok çok ev 2+1 ama ikinci odada boydan boya kitaplık var çok bebeğe alan açmak mümkün gibi görünmüyor. Biz de en azından 1 sene park yatakla devam etmeyi planlıyoruz bi aksilik çıkmazsa.

O halde tıpkı SMA testleri gibi ücretsiz olmalı, bu külfet insanlara yüklenmemeli. Tercihe, şansa, maddi duruma bırakılmamalı. Ama tıp zaten kromozomal anomalili bebeklerin çok büyük oranla ilk trimesterde kendiliğinden sonlandığını düşündüğünden devlete de bu maliyeti yüklemiyor bence.
Edoşum sizin cinsiyet belli olmadı mı daha? Ne zaman en yakın kontrol

Sakaryada okudum ben çok severim sakaryayıaslıhan hanımıda tesadüfen takip etmiştim ben ekimde dış gebelik yaşamıştım ondan sonra kadın doğuma ilgim çoğaldı neden oldu nasıl tedavi edilir falan araştırmayı severim bilecikte yaşıyorum ben yakınız birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…