Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Kizlar elim karnımda bekliyordum bi sertlik var diye hareket hissetmek umuduyla tutuyordum zayıf olduğum için de bekliyordum bir hafta önce bi hissetim gibi olmuştum bidaha olmamıştı. Bugün Bağırsak hareketi olmadığını düşünüyorum. Elimin altında pit pit etti on saniye sonra tekrar bi 15 saniye sonra bidaha sonra kesildi Hemen salavat getirdim. Umarım bebisim bana selam vermistir

Ya ben de dün birkaç kere aynısını yaşadım. Hatta eşime dedim gel tut diye o da hissetti, sonra da bağırsaklarını dinletiyor bana cıkcık dedi gitti bana hala erken gibi geliyor ama belli mi olur

Evet şimdiye kadar hep erkek gördüm üç dört defa gördüm rüyamda hatta birinde işte doğum yapmışım ama cinsiyeti bilmiyorum doğumdan sonra öğrenmek istemişim sonra e bak neymiş cinsiyeti diyolar açıp bakıyorum erkek

Ben çok beğenmedim rengini ya Kanz’ın krem rengi park yatağı vardı o güzeldi
Onu görmemiştim şimdi baktım o renk de güzelmiş. Acaba hangisi daha kalitelidir? Elele'nin kabin boy bebek arabasını da beğendim aslında ama bazı yerlerde tekerlekle ilgili sorun olduğunu okudum. Park yatağından genel olarak memnun kalmış çoğu kişi.

Ben Elele müdürü gibi dalıyorum ama sürekli bana hep Elele önerildi, eltimler 2 bebişte de Elele kullanmışlar zaten bize gelirken de yanlarında getirip bizim yatağın yanına kurmuşlardı. Diğer markaları ben hiç görmedim çevremde

Eşim oğlumda hamile kalmadan önce rüya görmüştü oğlumuz olacak falan demisti ve hisleri onunda güçlü bu konuda sanki o hep bı erkek dedi bende kız olabilir diyodum ama içimde dediğin gibi oğlum olacak hissi vardı. Bunda da hamile kalmadan önce kızın olacak falan dedi ama detay vermedi çok sürmedi hamile olduğumu öğrendim. Şimdi geçen soruyorum en yoğun ne hissediyorsun diye kız diyor o da. Kendime değil de eşimin hislerine güveniyorum sanki

Ahşap olanlar için kafasını vs çarpma durumu oluyor dediler. Özellikle hareketli bir bebek olursa ayaklanmaya başladıktan sonra zor olabilirmiş. Park yatak daha mantıklı sanırım.

Ya ben de dün birkaç kere aynısını yaşadım. Hatta eşime dedim gel tut diye o da hissetti, sonra da bağırsaklarını dinletiyor bana cıkcık dedi gitti bana hala erken gibi geliyor ama belli mi olur
Yaa bağırsak hareketi mi acaba Soyle ki elimi karnımda tutmasam hissetmem zaten mümkün bile değil. Eşime bende baktırdım. O da sertliği hissettiğini söyledi ama hareket zannettiğim şeyi de 1. Bayram günü ilk kez ve bugün 2. Kez hissettim gibi oldu. Ayyy bence de erken ama ben ne hissediyorumm

Uygun fiyatlı ve sıkıntı olması durumunda daha ulaşılabilir, yaygın bir firma gibi geldi bana da. Bebek arabası için de önerdiler mi? Plane II olan daha güzel ama puset konulmuyor ona. O yüzden ilk modeli almaya baya yakınım

Ahşap olanlar için kafasını vs çarpma durumu oluyor dediler. Özellikle hareketli bir bebek olursa ayaklanmaya başladıktan sonra zor olabilirmiş. Park yatak daha mantıklı sanırım.

Bana arkadaşım şöyle demişti. Büyüyenler belki kullanışlıdır ama bu tarz sepet gibi olanlar gerçekten 2 ay sonra atıl kalacak. Ben çok şıklık derdinde değilim ya bebe de ben de rahat edelim yeter

Bilmiyorum valla akşam kayınvalidemle konuştuk hissedersin tabii 4 aylık olacak nerdeyse dedi. Ama hep 20.haftalar konuşuluyor ben de hissettiğime inanmak istiyorum kime ne

Onu kullanan yok canım çevremde hiç bilmiyorum. Elele'nin sıkıntısı deneme şansın İstanbul'da değilsen yok, arabayı da deneyerek almak iyi olurdu. İstanbul'da mısın sen

Ben 13te gittiğimde sordum. Doktor 18-20 den önce imkansız gibi konuştu. Bebek kemiklenmeye sanırım 15ten sonra başlıyormuş o yüzden hissedemezsin, ya bağırsak hareketi ya da kan pompalanmasını hissediyorsundur dedi. Oraya yoğun bir kan akışı oluyor zayıf olunca da onu hissedebiliyormuşuz. Çok da zayıf değilim aslında 62 kiloyum ama bilemedim O sertlik bence kese ya benim de sol ve ortada oluyor genelde. Bebek de oradalarda oluyor ultrason için gittiğimizde.

Arada gidiyor mu sertlik? Bende şu an yok, ayaktayken çok hissediliyor bi de genelde akşamları daha sert oluyor. Sabah taş gibiydi mesela ama şu an bi şey gelmiyor elime

Arada gidiyor mu sertlik? Bende şu an yok, ayaktayken çok hissediliyor bi de genelde akşamları daha sert oluyor. Sabah taş gibiydi mesela ama şu an bi şey gelmiyor elime
Evet arada kaybolup arada geliyor. Gaz gibi de değil sanki sert bir balon varmış gibi oluyor bir bölgede. Tahminim kese ama bilemiyorum yine de ilk gebelik olunca

Evet arada kaybolup arada geliyor. Gaz gibi de değil sanki sert bir balon varmış gibi oluyor bir bölgede. Tahminim kese ama bilemiyorum yine de ilk gebelik olunca
Evet evet gaz gibi değil zaten taş gibi oluyor alt karın. Şu an kese oralardaymış göbek deliğinin 3-4 parmak aşağısında, kesedir bence de. Arada gidince acaba mı demiştim iyi bari

Onu kullanan yok canım çevremde hiç bilmiyorum. Elele'nin sıkıntısı deneme şansın İstanbul'da değilsen yok, arabayı da deneyerek almak iyi olurdu. İstanbul'da mısın sen
Öğretmenim görev yerim Antep tatil gereği şu an Sakarya'dayım. İstanbul'a bebek arabası için gitmeye enerjim olsa keşke ama yok Biraz şansa bırakacağım artık. Prego kabin boy da alabilirim ama onu da burada bulamam denemek için muhtemelen. Artık şansa ne çıkarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…