Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bende de gaz sorunu var. Başka gaz sorunu yaşayan var mı. Yarın kontrolüm var. Doktora soracağım. Normal diyecektir herhalde
Bende de var bazen gaz sıkışması oluyor ağrı oluyor hormon değişimlerinden en çok bağırsaklar etkileniyor biraz yürüyüş yapıyorum 10 dk iyi geliyor

Bende de var bazen gaz sıkışması oluyor ağrı oluyor hormon değişimlerinden en çok bağırsaklar etkileniyor biraz yürüyüş yapıyorum 10 dk iyi geliyor
Aynen resmen gaz sancısı oluyor. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. ben de bol su içmeye çalışıyorum öyle anlarda

Bende o hastaneyi düşünüyorum doğum paketi için fiyat aldım prof olursa 50k uzman dr olursa 45k fiyat verdiler duruma göre bütçeyi netleştirebilirsek oraya gitmeyi düşünüyorum. Tek muayene ücreti nasıl acaba kaça gideceksiniz?

Ay bu ağrılar delirtecek bizii

Bende de gaz sorunu var. Başka gaz sorunu yaşayan var mı. Yarın kontrolüm var. Doktora soracağım. Normal diyecektir herhalde
Bugün bayramda hem insanlara bebeģi belli etmeyeyim diye zorlandım bir de gaz sancısı girdi yürüdüm hareket yaptım soda içtim ölüyorum sandım ağrıdan. En son gaz çıkarabilince rahatladım hala hafif hafif ağrıyor ama dayanilmaz değil. Bende normal oldugumj düşünmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar,
Aranızda olmak ümidiyle yazıyorum :)
7 ve 4 yaşlarında iki çocuğum var.
3.çocuğu istiyorum nasipse.
Yaşım 42, benim yaşıma yakın birileri var mı aranızda ?
ben varim 40 yasindayim. 2. cocuguma hamileyim. cift cizgi cikti testim 9 martta en son regli olmustum. baska bir belirti yasamiyorum henuz doktordan randevu da almadim

biraz beklemek istiyorum doktora gitmeden once. ara sıra hafif karın ağrısı dısında bir belirtim de yok. erken düşük olabiliyor bazen o yüzden en azından bir iki hafta geçsin istiyorum. sağlıklı gebelikse ilerler zaten. bakalım ilk hamileliğimde mide bulantılarım olmamıstı rahat geçirmiştim ama aradan zaman gecınce unutuyor insan. Sadece ilk zamanlar surekli uyumak istedigimi hatirliyorum bir de ilk uc ay gece bile acikiyordum agzimin icinde tatsizlik oluyordu fakat mide bulantisi hic olmadigindan herseyi yiyebilmistim

Aynı durumdaymışız. İyi düşünelim iyi olsun inşallah

merhaba tekrar ben,ayın 2sinde 120 6sında 272 bugün 465,70 idi beta değerlerim.Ve sağlıksız gebelik olduğunu ögrendim bugün beta hcg yavaş ilerliyorsa en olası ihtimal bu oluyormuş.Ben elendim galiba bu aralık analığından size sağlıkla doğurmak nasip olur umarım

gecmis olsun ne dedi doktor kendi mu dusermis boylr durumda? Ben de bu tarz birseydeb supheleniyorun ilk gebeligimde dusukler yasadim regl gibi olup bitmisti birinde de kurtaj olmustum simdi de yine olabilir diye beklemedeyim

Geçmiş olsun. Doktorunuz ne dedi. Lekelenmeniz kanamanız var mı. Ben de kimyasal gebelik yaşadım. Lekelenme olmuştu. Bazı durumlarda da değer yavaş ilerlese de devam edebiliyor. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Ağrılar hepimizin ortak sorunu gibi hemen panik oluyoruz. Elimde olsa eve ultroson cihazı alır bakar bakar dururum
Hakkaten ya zararlı olmasa zırt pırt gidicem doktora da cekiniyorum. Azıcık ayakta kalsam zorluyor beni o yüzden sürekli bir korku hali. Aşılamayla hamile kaldım yumurtalarıma bakarken kist yoktu kese için gittiğimizde 7 cm kist gördü doktor önemli bir sey diil takip edicez muhtemelen kendi kendine gecer dedi ama ben endişelendim sag kasıgımda oluyor cünkü sürekli bir agrı belime falan vuruyor kist mi yapıyor napıyorsa bilmiyorum. Ay bir de davul gibi sisiyorum nerdeyse 6 aylık hamile gibi oluyorum akşamları onu da progestan yapıyor sanırım. Hayırlısıyla su 1. Trimesterı atlatsak su an ilk hedefim kalp atışını duymak sonra da ilk 3 ayı atlatmak

sabah akşam midem bulanıyor kusma yok ne yapacağım bilmiyorum tatil bitip doktora gitmeyi iple çekiyorum…
Ben de aynı sekildeyim yesem de bulanıyor yemesem de ve tüm gün hiç gecmiyor acaip bir rahatsızlık hali. Daha onceki hamileliğimde 14. Haftaya kadar sürmüştü ilaç kullanmadan idare etmiştim bu sefer de denicem ama yaşam kalitesi yerlerde oluyor resmen. Beyaz leblebi bastırıyor biraz beni sanki

Gaz sorunum korkunc seviyede hem cok sisiyorum hem de agrı yapıyor ben de kasıklarıma ve belime. Bende ibs vardı zaten gıdalara karsı intoleransım var daha önceden de oluyordum ama simdi karın ve bel agrısı bebekle de alakalı olabilecegi için cok korkuyorum. Doktor da bir sey söylemedi.

Canım bende aşılama gebesiyim adet tarihine göre 5+4 ultrasona göre 5+6 dedi dün doktor. Benimde ağrılarım çok oluyor dün sabah beni hastaneye götüren ağrılarımdı zaten dediğin gibi karnım baya şiş kesinlikle progestandan ben sabah akşam fitil ve günde bir tane progestan iğne yapıyorum. Doktor da bende kistten şüphelendi ama vajinal ultrasonla da baktı kist göremedi. Bol bol dinlenip ilk 3 ayı atlatmak istiyorum bende sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…